Головна Новини школи Грали, вчились і дружили, у «Веселці» відпочили!
Грали, вчились і дружили, у «Веселці» відпочили!
Понеділок, 20 червня 2016, 11:07

При Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30» з 30 травня по 16 червня 2016 року працював пришкільний табір відпочинку «Веселка». Протягом зміни у ньому відпочили 66 учнів, із них – 23 дитини пільгових категорій.
Основним змістом виховної діяльності табору є створення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку. Педагогічний колектив працював над умовами для самореалізації школярів, розвитку їх здібностей, ініціативи, кмітливості, активності.
Розпочався відпочинок урочистою лінійкою. Усі загони старанно підготували візитки до відкриття табірної зміни, а потім із задоволенням переглянули святковий концерт, де діти продемонстрували свої індивідуальні таланти. Завершила лінійку весела дискотека до Міжнародного дня захисту дітей, яка додала всім гарного настрою та позитивних емоцій.
Щоб відпочинок був безпечним, 2 червня вихованці табору зустрілися із працівниками патрульної поліції міста Полтави. Діти познайомилися з особливостями роботи патрульної служби, разом повторили правила дорожнього руху, взяли участь у цікавій вікторині.
До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища для школярів провели екскурсію до Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Цікавинки рослинного і тваринного світу, що представлені в експозиції центру, відкрили дітям двері у багату царину природи.
Для розвитку творчих здібностей учнів працівник Полтавського міського центру позашкільної освіти провела майстер-клас з оригамі та паперопластики. До Дня журналіста діти виготовили сувенір «Мікрофон».
У День друзів учні відвідали розважальний комплекс для активного відпочинку «Дитяча планета». Чудовий настрій, веселі розваги та позитивні емоції стали подарунком до цього свята.
Цікавою подією була екскурсія до державної пожежно-рятувальної частини № 2 міста Полтави. Захід був не лише змістовним, а й корисним. Учні побачили захисне спорядження пожежних-рятувальників, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.
Приділялася увага і розвитку пізнавальних здібностей учнів – школярі відвідали дитячу бібліотеку-філію № 13 та обласну бібліотеку для юнацтва імені Олеся Гончара, які гостинно запросили малечу на цікаві вікторини та конкурси.
Кожен загін працював відповідно до обраного профілю – філологія (загін «Дивослово»), інформатика (загін «3D»), народознавство (загін «Живчики»). Під час занять за профілем школярі поглиблювали знання з мови та літератури (конкурс «Розумник і розумниця», презентація до ювілею І.Я.Франка та читання оповідання «Грицева шкільна наука», гостини до країни Орфографії), сучасних ІКТ (заняття «Сучасні професії. Хто такий айтішник?», бесіда-роздум «Інтернет – всесвітня мережа», вікторина «3D-технологія»), історії рідного краю (відеоподорожі куточками рідного міста, конкурс декламаторів віршів про Полтаву, знайомство з біографіями та творчістю видатних полтавців).
Вихованці табору відвідували гурток зі спортивного туризму та орієнтування, гурток з інформатики, заняття у мовному таборі, басейн.
Весело відпочили учні під час відвідування сімейно-розважального центру «Турбіна» та позмагалися на турнірі з боулінгу. А на завершення табірної зміни вихованці табору взяли участь у квесті «Маршрут безпеки» і повторили правила безпеки життєдіяльності, щоб відпочинок на літніх канікулах був комфортним.
Час промайнув швидко, табірна зміна закінчилася, «Веселка» бажає дітлахам гарних канікул.

До зустрічі наступного літа!

кві   травень 2019   чер