Головна Новини школи Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»
Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»
Понеділок, 15 травня 2017, 10:29

alt13.05.2017 в м.Київ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Конкурсу здійснює Український державний центр позашкільної освітиспільно з Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Інтернет клубом ASUS CyberZone.
altКонкурс проводився у наступних номінаціях: «Програмна розробка»; «Програмно-апаратна розробка»; «Статична 2D графіка»; «Статична 3D графіка»; «2D-анімація»; «3D-анімація»; «Веб-сайт»; «Відеомонтаж»; «Розробка комп’ютерної гри» та з кіберспорту у номінація «DOTA 2» та «CS:GO».
Вітаємо ученицю 10-А класу Полтавської ЗШ № 30 Марину Авакову, яка разом з учителем інформатики Бабенко Анастасією Володимирівною вибороли І місце в номінації «Відеомонтаж». За перемогу Марина отримала Диплом І ступеня Міністерстава освіти і науки України, золоту медаль та подарунок GamingPad.
Бабенко А.В.: «День складний через нічні переїзди, день прогулянок під дощем, день переживань та очікування результату, але ... це день прогулянок Київом))) це день перемоги на Всеукрі)))) це день переповнений позитивними емоціями))) це день нових знайомств))) це надзвичайний день)))) саме через такі дні я і люблю свою професію)))чудове завершення навчального року. Щоб перемагати потрібно діяти, а не мріяти!!!»

лют   березень 2019   кві