Головна Новини школи Cторіччя з дня народження В. О. Сухомлинського
Cторіччя з дня народження В. О. Сухомлинського
Середа, 10 жовтня 2018, 15:04

altДо сторіччя з дня народження видатного педагога В. О. Сухомлинського у шкільній бібліотеці були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.
Долучилися до цієї справи і наймолодші учні нашої школи – першокласники, які з вихователем групи продовженого дня Верещакою О.В. завітали до шкільної бібліотеки. Малечу гостинно зустріла бібліотекар Голубіхіна Наталія Григорівна .
«Жив на світі педагог, учений, письменник Василь Олександрович Сухомлинський, - так розпочала свою розповідь Наталія Григорівна.- От зараз і ви, маленькі читачі, доторкнетесь до думки і слова altВасиля Олександровича, до його веселкового казкового світу, який він так хотів перенести у ваші душі і серця. Він дуже любив дітей і написав для них багато-багато оповідань казок: про ласкаве сонечко і м’яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки і добру бабусю. Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами".
Діти поринули у чарівний світ казок Василя Сухомлинського . Здавалося, що це Василь Олександрович стоїть на порозі школи і запрошує учнів до розмови. І ось уже розпочалось жваве обговорення почутого… На цьому святі не було байдужих. Хочеться, щоб після проведення цього заходу у всіх з’явилося бажання зробити щось хороше, приємне всім, кого ви любите.

лис   грудень 2018   січ