Шановні батьки!
Четвер, 15 серпня 2019, 14:16

LANGUAGE CAMP AT SCHOOL!
Вівторок, 11 червня 2019, 07:27

Відпочиваючи навчаємось. Розвиваючі ігри, групові проекти, мовна практика, малюнки на асфальті Sights of London, English lunch та ще багато цікавинок чекали на дітвору в нашому мовному таборі. Підбіг час до завершення зміни мовного табору. Та в нас залишаться позитивні емоції, досвід спілкування англійською, незабутні враження, дружний колектив! ПРИЄДНУЙТЕСЬ НАСТУПНОГО РОКУ!!!

Закінчився навчальний рік
Субота, 25 травня 2019, 13:36

Пролунав останній дзвоник 2018-2019 навчального року. Для нашого класу цей рік був результативним. Ми приймали участь у різних заходах і отримували призові місця. А тепер починається час літнього відпочинку. Школо, не сумуй! Три місяці пролетять швидко.

Учні 3-А класу та Морозова Т.В

Захоплююча екскурсія
Понеділок, 20 травня 2019, 13:10

У травні 2019 року учні 1-А і 2-А класів відправились на захоплюючу екскурсію в село Кротенки пасіка "Золота сота". Біля садиби учнів зустріли господар і господиня (Віталій і Марина Мостові) в українських національних нарядах і щиросердно запросили в свою оселю. Школярів чекала корисна і цікава робота. Їм треба було зліпити галушки з м'ясною начинкою і встигнути зварити запашне і цілюще мило.
Господиня Марина в цікавий і доступній формі розповіла дітям про історію виникнення галушок, про різноманітні рецепти і деякі хитрощі кожної господині в приготуванні цієї страви. Коли галушки були зліплені їх відправили в піч для варіння.
І тут почалося справжнє чаклування. Бо ми перетворилися тепер на миловарів. Учні дізналися що будуть варити цілюще мило в якому будуть тільки натуральні інгредієнти. Це і мед, і фарбники, і ароматні суміші.
Закипіла робота на славу! Потім всі відправилися на екскурсію по самій пасіці, де господар Віталій розказав багато цікавої і корисної інформації про бджіл. Діти дізналися що бджоли ніколи не сплять, багато працюють, долають великі відстані щоб набрати меду.
Наостанок запашні галушки, узвар з печивом і запальний танок підняли і без того гарний настрій учнів. І знову в путь! Нас чекали козацькі розваги в музеї-садиби Полтавської битви.
Співробітники музею приготували для дітей цікаві конкурси, розваги, естафети. У доступній для віку школярів формі, розповіли про історію козацтва, звичаї, досягнення. А в кінці дійства всі гуртом написали веселого листа до турецького хана. Задоволені і веселі повернулися діти в рідну школу.

День Європи
Неділя, 19 травня 2019, 13:48

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.
Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. Напередодні Дня Європи у нашій школі відбулися цікаві заходи. Для учнів молодшої школи 17 травня пройшов конкурс малюнків на асфальті на тему: «Нехай панує мир в Європі».
Серед учнів 7-их класів відбулася презентації учнівських проектів «Віртуальні подорожі до країн Європи» , під час якої школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції деяких країн.
О 12.00 годині біля школи відбувся флешмоб під назвою «Європа – наш спільний дім» у якому взяли участь учні 2 – А класу, 3 – А та 9 – М класів.

Більше статтей...

тра   червень 2020   лип