Місячник боротьби з туберкульозом
Четвер, 02 травня 2019, 10:33

«Будьте здорові!» - таким в нашій школі був девіз минулого місяця – Місячника боротьби з туберкульозом.
Туберкульоз сьогодні - це не просто хвороба, це небезпека, яка стосується кожного. Україна - на другому місці в Європі за захворюваністю на туберкульоз. Тож, починаючи з 24 березня, Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, ми проводили для вчителів, учнів та батьків тематичні бесіди, зустрічі, години спілкування, інформаційні хвилинки, направлені на формування здорового способу життя, профілактику соціально-небезпечних хвороб, особливо туберкульозу. А для того, щоб учасники навчально-виховного процесу постійно пам’ятали про свою безпеку, по класах розповсюджено інформаційні листівки «Туберкульоз та його профілактика», а також оформлено виставку плакатів «СТОП! Соціально небезпечним хворобам».

Обпалені Чорнобильською бідою
П'ятниця, 26 квітня 2019, 08:27

24 квітня учні 10-х класів Полтавської ЗШ № 30 відвідали Полтавську обласну універсальну бібліотеку імені І.П. Котляревського, де відбувся вечір живої історії «Зона НЕвідчуження».
Захід розпочали з авторської поезії Галини Вовченко «Памяти пожарных Чернобыля»
Про події наймасштабнішою аварії та її наслідки говорили із ліквідатором Володимиром Федоровичем Романчуком.
Книжкову виставку із фондів бібліотеки «Обпалені Чорнобильською бідою» презентувала гостям бібліотекар відділу краєзнавства ПОНБ імені Котляревського Оксана Перепьолкіна.

Конкурс на заміщення вакантних посад
Четвер, 25 квітня 2019, 16:39

ОГОЛОШЕННЯ

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області».

Підготовка до Христового Воскресіння
Четвер, 25 квітня 2019, 11:31

Писанка – символ сонця, життя, любові і краси, добра, щастя і радості, основна ознака Великодня.
Напередодні Христового Воскресіння до шкільної бібліотеки завітали учні 2-З класів на святковий майстер-клас. Бібліотекар Голубіхіна Наталія Григорівна, представила до уваги дітей книжкову виставку «Світле свято Великодня», а дівчатка 5-Б класу допомогли провести для молодших школярів майстер-клас «Розмалюю писанку, розмалюю». Наталія Григорівна розповіла про писанки, їхню історію, кольори та орнаменти, зауважила, що окрім яйця, воску, писачка та фарб, обов’язковим атрибутом для такого заняття є гарний настрій.
Учасники майстер-класу із захопленням долучилися до таїнства створення Великодньої писанки, виготовивши свій власний маленький шедевр. По завершенні заходу учасники створили чудову виставку робіт із писанок.
Шановні користувачі нашої бібліотеки! Вітаємо Вас із Великодніми святами. Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски!

День цивільного захисту
Вівторок, 23 квітня 2019, 00:14

22 квiтня комунальному закладі "Полтавська загальноосвитня школа І-ІІІ ступенів №30" проведено день цивільного захисту. Метою цього дня було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу від надзвичайних ситуацій.

Згідно з планом  дня цивільного захисту було проведено ряд заходів, а саме: тиждень захисту дитини, виховні години для 8-9 класів до дня Чорнобильської трагедії "Мужність і біль", бесіди, конкурси плакатів, зустріч з учасниками МЧС і ЧАЕС, екскурсії до ДПРЧ-2.

Учасниками практичних заходів дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав грунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов'язків учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту працівників та учнів при проведенні тренінгу з евакуації за ввідною ("пожежа") діяли в цілому організовано, основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Адміністрація закладу вдячна військовому колективу сержантам викладачам військового складу інституту телекомунікацій та інформації які продемонстрували стенди з вибухонебезпечними речовинами надали первинну медичну допомогу та сучасні засоби зв'язку.

жов   листопад 2019   гру