Бережи своє життя
Середа, 25 квітня 2018, 16:17

altЖиття та безпека дітей – це одне з найважливіших завдань людства. На цьому тижні гостями 2-А класу були старшокласники. Вони ще раз нагадали нам про необхідність дотримання правил техніки безпеки.

Чемним будь, завжди вітайся
І при цьому - усміхайся.
Всіх вітай: учителів, батьків,
Друзів та своїх однокласників.

Класний керівник 2-А класу: Морозова Т.В.

Урок «Цивільної оборони»
Середа, 25 квітня 2018, 16:12

altЛюди повинні дбати про мир і безпеку в усьому світі. На уроках «Цивільної оборони» ми вже ознайомилися з основними сигналами ЦО, правилами дій при оповіщенні населення про екстремальну ситуацію; ознайомились з будовою та обладнанням захисних споруд і видами найпростіших укриттів, знаємо про правила поведінки у сховищах.
altМи знаємо, що ватно-марлева пов’язка та респіратор є одними із найпростіших засобів захисту органів дихання.
На урок «Цивільної оборони» до нас завітав учитель предмету «Захист Вітчизни» Проценко Іван Петрович. Він ще раз нагадав нам про призначення та основні елементи респіратора, прийомами користування ним. Голобородько Арсен, навіть, одягнув спеціальний плащ рятувальника. Учні нашого класу вчились одягали респіратор. Тепер ми знаємо правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Юні дослідники природи
Четвер, 12 квітня 2018, 08:25

В зелених лаврах, в синій світлотіні
У сяйві сонця й вишні у цвіту,
В огні троянд, у моря мерехтінні
Побачить кожен може красоту.

altМабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю викликає спілкування з природою. Вона завжди хвилювала і хвилює, чарувала і чарує людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів — усе це викликає дорога серцю, ні з чим не зрівнянна природа рідного краю.
altСьогодні у 2-А класі урок природознавства проходив у лісі. Ми визначали взаємозалежність між неживою та живою природою, слухали у лісі птахів, спостерігали за життям мурашок у мурашнику, милувались первоцвітами. Всі отримали велику насолоду від спілкування з природою.
Урок був цікавий та корисний!

Класний керівник 2-А класу: Морозова Т.В.

ВЕЛИКДЕНЬ
Четвер, 12 квітня 2018, 08:17

altОт такі чудові роботи до Великодня виготовили учні 2-А класу!

Любові та миру всім зичимо у хаті.
Добра і добробуту, і благодаті,
І Божої милості, й Божої ласки,
І в день Великодній смачнючої паски!

Всіх з Великоднем вітають класний керівник Морозова Т.В., батьки та учні 2-А класу.

Майстер-клас від мам
П'ятниця, 06 квітня 2018, 08:21

alt6 квітня 2018 року у 1-Б класі Полтавської ЗШ №30, класний керівник Зарва Л.А., запам’ятався учням чудовим майстер-класом від мам Ященко Ольги Василівни та Ворони Тетяни Іванівни. Діти брали участь у розписі медових пряників та ліпленні Великодніх курчат. Найбільшою подякою для батьків були радісні, усміхнені обличчя їх дітей.

гру   січень 2019   лют