forex trading logo

Увійти на сайтГоловна Новини школи
Новини
Опішнянські гончарі
Понеділок, 24 вересня 2018, 18:17altУчні 3-А класу з великим задоволенням не лише навчаються, а й пізнають рідний край. Яка цікава екскурсія чекала нас в Опішні! Спочатку екскурсовод розповіла про гончарну справу, про місцевих гончарів.
Вони і зараз створюють кераміку, яку знають та цінують в усьому світі. Як це чудово, коли у твоїх руках з’являються ніжні та красиві глечики! Ця поїздка була незабутньою.


Класний керівник: Тамара Морозова

 
Доброго здоров’я вам, діти!
Неділя, 23 вересня 2018, 16:54

altВже традиційно Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30  проводить День здоров’я.  Його мета – допомогти  учням  зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.  «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема altзбереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа  працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається  допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які altсприятимуть їхньому життєвому успіху..
21 вересня у школі День здоров'я  розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти повторили правила безпечної поведінки у лісі, на дорогах.
Потім для учнів 5 – 6 класів був проведений квест «Екологічний калейдоскоп». Учні разом з класними керівниками пройшли 4 локації : «Бутиalt
здоровим», «Водоспад», «Квіткова галявина», «Капітанська». На кожній з них були різні цікаві завдання та запитання. Школярі з захопленням виконували всі завдання локацій.
Учнів 7 – 11 класів випробовували свою силу, знання та вміння у подоланні туристичної смуги перешкод.
По завершенню Дня здоров’я діти зібралися разом, щоб підвести підсумок та отримати нагороди.
У квесті «Екологічний калейдоскоп» І місце отримали учні 5-А класу (класний керівник – Говтвяниця Н. В.), ІІ місце – 5-Б клас (класний керівник Колінько О. О.), ІІІ місце – 6-Б клас.

altА для того, щоб діти показували приклад іншим, як не забруднювати навколишнє середовище, вони отримали бонус – корзину та пакети для відходів та совок.
Черговий раз учні нашої школи нагадують всім, що здоров’я людини залежить від багатьох чинників, серед яких значне місце займає екологія.


Педагог-організатор Гребіник А. В.

 
21 вересня – Міжнародний день миру!
Неділя, 23 вересня 2018, 16:49

altЩороку з 1968 року в усьому світі люди відзначають це свято. Проголосив його Папа римський ПавлоVI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза:  «Пробач і ти отримаєш мир».
Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі!»
Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам'ять жертвalt непорозумінь і конфліктів, а також заявити про власну готовність присвятити себе втіленню в життя мрії людства. Це – побудова безпечного, справедливого світу.
У нашій школи стало традицією відзначати День миру. Святкова лінійка розпочалася віршем.

 

alt«Хай буде мир для України!» -

Всі просять: доньки і сини.
Молитви наші Богу линуть,
Щоб більше не було війни.
Хай квітне наша Україна,
Буяє золотом ланів!
До Бога пісня наша лине...
Йому присвячений той спів.

Потім учні 2 – А класу, 6 – А класу та 10 – М класу долучилися до флешмобу під гаслом «Хай буде мир!».
Також в школі учнями початкових класів була організована виставка малюнків «Мир очима дітей».

Педагог-організатор Гребіник А. В.

 
Увага! Діти на дорозі!
Середа, 19 вересня 2018, 20:30

altЩороку в Полтавській ЗШ  №30  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей altна дорогах.  До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашої школи, учні, батьки  – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.
Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній altперіод, класні керівники провели першого  вересня Єдиний урок  з правил безпечної поведінки на дорозі.
В рамках місячника учні 2 – А класу, 4 – А класу, 4-Б класу, 4-В класу взяли активну участь в організації виставки « Безпечна дорога до школи! ». учні 2-А класу altпредставили 12 робіт (класний керівник Безугла І. В.).
Триває виставка малюнків для учнів 5 – 9 класів «Правила дорожнього руху – твоя безпека », яка знаходиться на першому поверсі школи.
За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. altТому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня - на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.


Педагог-організатор Гребіник А. В.

 
75-та річниця визволення Полтавщини
Середа, 19 вересня 2018, 20:20

Відгриміли, відвили, відпакали
І малі, і великі бої.
Були люди людьми, ісобаками,
І чужими були – свої.

altУ вересні 2018 року громадськість Полтавщини відзначає 75 років визволення області від фашистських загарбників.
19.09.2018 року о 10:45 годині біля Братської могили в Гришкиному лісі зібралися учні та  вчителі Полтавської ЗШ № 30, представники Київської районної в місті Полтава altради та ветерани, щоб вшанувати пам'ять  загиблих.
Полеглих в боях за Україну згадали під час виступу ветерана війни Лукасевича Степана Петровича, який розповів про тяжке минуле, а також попросив не забувати тих, хто віддав своє життя за наше місто та державу.
Для вшанування пам’яті загиблих священики храму мученика Іоана-воїна відслужили заупокійну літію.
Разом з тим відбулося покладання квітів до могили.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

 
Більше статтей...
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 39

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 лют   березень 2019   кві

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology

feed-image Підписатися на RSS

Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2019 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир"