«Увага! Діти на дорозі»
Четвер, 19 вересня 2019, 22:59

Щороку в Полтавській ЗШ №30 проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». У рамках цього місячника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися працівники нашої школи, учні, батьки – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.
Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели першого вересня Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі.
У рамках місячника триває виставка малюнків для учнів 2 – 4 класів «Правила дорожнього руху – твоя безпека », яка знаходиться на першому поверсі школи.
Зусиллями учнів 5 – 7 класів створена виставка дорожних знаків.
Для учнів 8 – 11 класів 16.09.2019 року був проведений конкурс-огляд малюнків на асфальті «Будь обережним на дорозі!»
За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно, підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня - на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

Доброго здоров’я вам, діти!
Четвер, 19 вересня 2019, 22:56

Уже традиційно Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 проводить День здоров’я. Його мета – допомогти учням зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху..
17 вересня у школі День здоров'я розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти повторили правила безпечної поведінки у лісі, на дорогах.
Учні 5 – 11 класів випробовували свою силу, знання та вміння у подоланні туристичної смуги перешкод та у спортивних змаганнях.
По завершенню Дня здоров’я діти зібралися разом, щоб підвести підсумок та отримати нагороди.
Черговий раз учні нашої школи нагадують всім, що здоров’я людини залежить від багатьох чинників.

Педагог-організатор Гребіник А. В

А чи знаєте ви правила дорожнього руху?
Понеділок, 09 вересня 2019, 00:00

Чи знаєте, що означають знаки та розмітки дорожнього руху?
Чи зможете відповісти допитливій дитині на всі її запитання щодо правил поведінки на дорозі?
5 вересня 2019 року у вестибюлі бібліотеки було організовано бібліофорсаж «10 правил безпеки» (в рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху (2011 – 2020).
Учні 2-А та 3-А класів комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області» разом із Аліною Кондратенко, старшим інспектором із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Полтавській області, повторювали правила дорожнього руху, відповідали на численні запитання та виконували завдання.
Малеча зацікавлено слухала молоду патрульну та наввипередки піднімала руки, швидко долаючи усі задачі.
До заняття долучилися і дорослі відвідувачі бібліотеки: вони прислухалися до розповіді та пильно слідкували за відповідями учасників бібліофорсажу. Наприкінці зустрічі відбулася імпровізована фотосесія.
За безпекою бібліотечного «дорожнього руху» уважно спостерігала Тетяна Гусар, бібліотекар І категорії відділу обслуговування користувачів.

«Кодекс справжнього українця»
Вівторок, 03 вересня 2019, 00:00

У День знань, 2 вересня 2019р, учні 11-Г і 11-М кл. КЗ «Полтавська ЗШ І-ІІІ ст. №30» відвідали Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Олеся Гончара і взяли участь у патріотичному квесті «Кодекс справжнього українця». Учні поділилися на команди, збирали підказки для отримання додаткової інформації, співали українських пісень. Кожна команда створювала свій кодекс справжнього українця. У пріоритеті одинадцятикласників це знання історичного минулого України, символіка держави, знання мови. Закінчився захід виконанням Гімну України. Усі отримали гарний настрій і приємні враження від відвідування бібліотеки.

Перші уроки
Понеділок, 02 вересня 2019, 00:00

У стінах нашої школи у День знань  перші уроки присвя
тили
ціннісним орієнтирам сучасної української школи.

Так у 6-му класі пройшов урок "Діти об'єднують Україну",  класний керівник Говтвяниця Н.В. та у 9-му - "Найдивовижніші місця України, які варто варто відвідати", класний керівник Недоріченко Д.А.

Більше статтей...

лип   серпень 2020   вер