День вишиванки в школі
Четвер, 17 травня 2018, 20:49

altВисить рушник у хаті на кілочку,
Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

17 травня 2018 року в школі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Ще раз про правила дорожнього руху
Вівторок, 15 травня 2018, 07:27

altСкоро настануть літні канікули. Це чудово, але не можна забувати про безпеку життя. Ми вирішили ще раз повторити правила дорожнього руху. Потім грали у гру «Увага! Небезпека на дорозі!». Другокласникам дуже сподобалось доміно «Дорожні знаки», яке зробили своїми руками. Учні нашого класу принесли цікаві книги altпро пригоди на дорогах. Отже, знаючи правила дорожнього руху, можна гарно відпочивати.

Класний керівник 2-А класу:

Морозова Т.В.

Тиждень Пам’яті і Слави
Четвер, 10 травня 2018, 14:22

Наче птахи летять невблаганно літа,

Залишають свій стрій дорогі ветерани.

У минуле пішла найстрашніша війна,

Та про неї постійно нагадують рани.

altУ нашій школи традиційно на початку травня проходить Тиждень Пам’яті і Слави, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи, проведені протягом тижня, були змістовні, цікаві, урочисті, емоційні. Особливо запам’яталися учням та вчителям зустрічі з ветеранами війни на Лінійці пам’яті біля могили на місці розстрілу мирних полтавчан у Гришкиному лісі та під час Уроку Мужності, де полковник Кукла Микола Миколайович розповім присутнім про події минулих, опалених війною, років.

А 9 травня всі бажаючі взяли участь в урочистій
altході біля Меморіалу Слави зі світлинами в руках чим вшанували пам’ять своїх близьких.

І живуть у пам'яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Прийшла весна
Четвер, 03 травня 2018, 11:04

altМи вирішили навести красоту на клумбі під вікнами нашого класу. Всі дружно взялися до роботи. Одні граблями згрібали сухе листя та гілки, інші – відносили сміття. З лісу ми принесли різні первоцвіти та посадили у тіні розлогої сливи. Тепер спостерігаємо за їхнім розвитком. Було приємно дивитись на результат нашої роботи. Потім ми посадимо тут красиві квіти. altТепер під вікнами нашого класу буде справжнє квіткове царство.

Надійшла весна прекрасна,
многоцвітна, тепла, ясна,
наче дівчина в вінку.
Зацвіли луги, діброви,
повно гомону, розмови
і пісень в чагарнику.
Все навколо зеленіє,
Річка ллється і шумить.
Тихо, тихо вітер віє
І з травою гомонить.

Класний керівник 2-А класу: Морозова Т.В.

День цивільного захисту
Середа, 25 квітня 2018, 16:23

alt23 квітня у нашій школі відбулися заходи в рамках традиційного Дня цивільного захисту. Тематичні уроки та виховні години, вернісаж малюнків та плакатів, перегляд відеофільмів, бесіди, конкурси, зустріч з екіпажем патрульної поліції УПП в Полтавській області, який провів інструктаж щодо заходів безпеки дорожнього руху – всі заходи були направлені на формування безпечної altповедінки, отримання знань та навиків щодо дій в надзвичайних та екстремальних ситуаціях.
Особливо цікавим був момент евакуації учасників навчально-виховного процесу по сигналу «Увага! Всім!». Учні та вчителі зібралися на шкільному стадіоні, де переглянули показові виступи старшокласників, які продемонстрували порядок використання засобів особистої altбезпеки при витоку газу, та запрошених гостей:

- екіпажу УГУ ДСНС України в Полтавській області, який провів заняття пожежегасіння та пожежної безпеки при поводженні з легкозаймистими речовинами;

- підрозділу спеціального призначення при ГУНП у Полтавській області, який altпознайомив присутніх з новітнім вогнепальним озброєнням та показав його в дії на прикладі змодельованої ситуації: звільнення заручників.

Після цих заходів всі повернулися до навчальних кабінетів, де підвели підсумки, узагальнили знання, які отримали протягом дня. Адже життя та здоров’я – це найважливіше з того, що є в кожного з нас, і треба вміти зберегти його в будь-яких ситуаціях, навіть в найнебезпечніших.

Більше статтей...

гру   січень 2019   лют