Вівторок, 22 січня 2019, 18:51

21 січня 2019 року у 3-А класі відбувся цікавий святковий урок, присвячений Дню Соборності України. Від свого вчителя, Морозової Тамари Василівни, діти дізналися багато цікавого про цю знаменну історичну подію, власноруч виготовили листівки-вітання у вигляді жовто-блакитних сердець, прийшли до школи у вишиванках і сфотографувалися на згадку про цей день. Чудове фото, яке отримало назву «Ми славні онуки козацького роду», колектив 3-А відправив на фотоконкурс «Україна –це Ми!». Бажаємо їм успіху!

Підсумки проведення зимових шкільних канікул
Понеділок, 21 січня 2019, 13:23

Ось і закінчився січень… Веселий і казковий місяць зими. Він подарував нам справжню зимову погоду, чудове свято Новий рік і, звичайно, КАНІКУЛИ! Ми мали можливість відпочити, відвідати бабусю та дідуся, погуляти з батьками та провести вільний час зі своїми друзями, однокласниками.
Кожен клас разом з класними керівником проводили різноманітні конкурси, культпоходи, квести, прогулянки, розваги. Так, учні 10-Г класу розпочали зимові канікули розважальним заходом «Школа – наш другий дім». Облаштувавши приміщення класу, як домашню кімнату, учні та вчителі в халатах і капцях за теплим чаєм, по домашньому, весело спілкувалися, грали в ігри, співали і танцювали. Одним словом – зустрічали Новий рік!
Не залишилися байдужими учні 5-Б класу, які відвідали виставу у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя «Снігова королева». Цікаво було переглядати мультфільми та кіно у кінотеатрі MULTIPLEX, бути свідками чарівного дійства на сцені Міського будинку культури, займатися цікавими творчими справами у дитячо-юнацькому клубі «Товариш», відвідувати музеї міста та розважатися біля новорічної красуні - полтавської ялинки.
А юні спортсмени мали можливість щодня без обмежень тренуватися та змагатися у шкільному спортивному залі.
Канікули – чудова пора, всі відпочили, і з новими силами приступили до навчання. То ж успіху нам всім і нових звершень у 2019 році!

«Зимова забавляндія»
Субота, 19 січня 2019, 18:46

altЗакінчуються зимові канікули, а нашим розвагам немає кінця. Як весело разом проводити час! Чудово, що у нас такі дружні однокласники! Цього разу ми прийшли на розвагу «Зимова забавляндія». Це не лише розваги, а й уміння виконувати завдання у парах та у групах.

Розваги 3-Б на канікулах
П'ятниця, 11 січня 2019, 09:45

altУчні 3-Б класу із задоволенням на зимових канікулах відвідують клуб "Товариш" мікрорайону Половки. Майстер-класи, розваги, конкурси... Дуже цікаво! Дякуємо клубу!

План зимових канікул
Середа, 09 січня 2019, 13:06