Кінно-спортивний клуб "Імпульс"
Вівторок, 01 жовтня 2019, 08:31

Цікаво пройшов урок на тему "Пізнаю навколишній світ світ живої природи" у 2-А і 3-А класах на базі кінно-спортивного клубу "Імпульс" учні познайомилися з місцем проживання коней, їх режимом і харчуванням. Довідалися, що коні сплять стоячи і мають всьго 12 м (кв) місця для відпочинку. Захоплюючі трюкові номери і показові виступи здійснили переможці змагань з кінного спорту, весело покатались верхом на маленькому поні і скакуні "Сарі".

День міста
Вівторок, 24 вересня 2019, 08:58

Педагогічний колектив 30ї школи міста Полтави долучився до урочистої ходи «Полтава вишивана» (яка стартувала від Білої Альтанки до Корпусного саду).

Одягли вишиванки та стали учасниками масштабного дійства - встановлення рекорду найбільший вінок України «Вінок-оберіг» у Корпусному саду.

Грант FIRST LEGO LEAGUE JUNIOR
Вівторок, 24 вересня 2019, 08:43

Нещодавно відбувся другий етап відбору на грант FIRST LEGO LEAGUE JUNIOR. Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 30 представили Oksana CherednukЛена Корниенко та Дарья Недориченко. За результатами співбесіди наша школа

отримала 2-річний грант від ГО «Iноваційні освітні технології».

Покладання квітів до братської могили
Четвер, 19 вересня 2019, 23:02

На братських могилах не ставлять хрести.
Удови на них не ридають.
Приносять до них люди квіти живі,
і Вічний Вогонь зберігають.
Де дибки ставала раніше земля –
гранітні тепер лише плити.
Тут жодної долі окремо нема,
всі долі в одну спільну злиті

19 вересня 2019 року об 11.00 у Гришкиному лісі відбувся реквієм пам’яті з покладанням вінка та квітів до братської могили з нагоди 76-ї річниці визволення Полтавщини від нацистських окупантів за участю учнів, вчителів школи, представників Київської районної в місті Полтава ради та ветеранів Другої світової війни.
Більше 200 тисяч наших земляків у роки Другої світової війни воювали на різних фронтах, щоденно наближаючи перемогу. Наша безмежна вдячність кожному з них – тим, хто ціною власного життя, проявляючи небувалий героїзм, мужність та відвагу, визволяли Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.
Дорогі ветерани! Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

Світла пам'ять полеглим героям.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

День народження І.П. Котляревського
Четвер, 19 вересня 2019, 23:00

До дня народження І.П. Котляревського у Полтавській ЗШ №30 відбулися заходи, Учні  10-А класу підготували фотосушку «Через віки він дивиться на нас». Цікавою була ранкова зустріч із Наталкою та Петром , героями драми «Наталка Полтавка». У кожному класі в цей день звучали спогади про талановитого земляка . Учнів старших класів провели бліц-турнір «Життя і творчість І.П. Котляревського». У 5-6 класах відбувся медіоурок, Діти переглянули мультфільм «Енеїда». Також у бібліотеці можна було ознайомитися з цікавими фактами життя і творчості письменника.

Більше статтей...

тра   червень 2020   лип