День сміху
Неділя, 04 квітня 2021, 00:00
День сміху — свято, що відзначається у всьому світі першого квітня. Хоча він і не є національним, тим не менш, відзначається в багатьох країнах світу. У це свято прийнято розігрувати друзів, знайомих і просто весело жартувати над ними. Особливо весело цей день проходить у школярів. За традицією проводиться квест у ЗШ № 30.
5 станцій на чолі з керівниками:
- Городчаніна Олена Володимирівна – станція «Відгадайки»;
- Колісник Таміла Вікторівна – станція «Світ прекрасний навколо тебе»;
- Голубіхіна Наталія Григорівна – станція «Маска»;
- Данилець Люлмила Миколаївна – станція «Крокодил»;
- Сауліна Лідія Олегівна – станція «Клуб веселих і кмітливих».
Метою квесту було створення в колективі святкової, радісної атмосфери, розширення кругозору учнів, налаштування їх на веселий настрій, позитивні взаємини, бажання розважатися, виховання почуття дружби, колективізму, власної значимості та отримування задоволення.

Фестиваль саморобних приладів
Субота, 03 квітня 2021, 00:00

Вітаємо наших колег та учнів з перемогою у фестивалі саморобних приладів з фізичним змістом:

10-а Беркут Є. (Мороз Н.О.) 'Електромобіль,," 2 місце.

4-а Чумак Є. (Недоріченко Д.А.) "Марсоход" - 2 місце!!!

Майстер-клас «Свято полтавської галушки».
Вівторок, 23 березня 2021, 00:00

19 березня 2021 року у Полтавській ЗШ № 30 відбувся майстер-клас «Свято полтавської галушки». Учителі Данилець Людмила Миколаївна та Зарва Людмила Анатоліївна розповіли про походження етнічної страви із тіста – галушки, показували учням майстер-клас із замішування тіста та ліплення галушок.
Захід пройшов цікаво, креативно, весело й неординарно. Проводи-лися різні змагання, діти співали, танцювали та з захопленням долучили-ся до майстер-класу із ліплення галушок.
Саме ці практичні заходи викликають цікавість у дітей і сприяють їхньому вибору професії в майбутньому.

«Збережемо первоцвіти – перші промінці весни!»
Понеділок, 22 березня 2021, 00:00

У ЗШ №30 проведено екологічний захід «Збережемо первоцвіти – перші промінці весни!» для учнів нашої школи. Метою заходу є залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження першоцвітів, ознайомлення з рідкісними та зникаючими видами, рослинами, які занесені до Червоної книги, привернення уваги до охорони ранньоквітучих рослин.
Ми з нетерпінням чекаємо пори, коли розтає сніг, прилітають птахи і з’являються перші вісники весни- первоцвіти. Хіба не диво – ці тендітні, ніжні рослинки, що ледь відчувши подих весни, пробиваються назустріч сонечку, теплу та символізують пробудження природи? До примх весняної погоди первоцвіти прекрасно пристосувались. Але їм загрожує інший, страшніший ворог - це ми з вами.
Сподіваємося, що подібні заходи, ця акція надихне нас не зривати, не купувати першоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням.

Міжнародний день щастя!
Неділя, 21 березня 2021, 00:00

Cім років тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.
Учні ЗШ № 30 виготовляли мотиваційні листівки для підтримки своїх друзів, однокласників, які втратили віру в себе. Дані фрази дають дитині зрозуміти, що не потрібно засмучуватись, коли ти зазнаєш невдачі. Час від часу потрібно нагадувати, що талановиті та успішні люди теж колись були новачками.
Помилка — не твій вибір.
Цю фразу потрібно пояснити. Її суть полягає в тому, що завжди потрібно продовжувати старатись, вчитись, не сприймати невдачі негативно, а робити із них урок, ще один шанс для розвитку. Тому невдача — це не вибір. Це навчання, розвиток, бажання пробувати знову щось і знову.
Слова підтримки як прояв і доказ любові до ближнього!

Більше статтей...

сер   вересень 2021   жов