14 лютого - День святого Валентина
Четвер, 14 лютого 2019, 19:32
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
У Полтавській ЗШ № 30 пройшла низка загальношкільних заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашені холи школи вже при вході всім задавали піднесеного настрою, працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам.
Яскравою подією стала шоу програма «Зоряні курчата» участь в якій взяли учні 9 – 10 класів. Змагалися дві команди: «Хлопці» та «Дівчата». Вони мали пройти випробування шести раундів – «Караоке без приголосних», «Два в одному», «Що спільного?», «Корпоратив», «Каляки-маляки», «Хто спритніший». Суддями заходу стали:
- заступник директора з ВР – Колісник Таміла Вікторівна;
- вчитель музичного мистецтва – Родько Тетяна Олексіївна;
- вчитель історії та права – Подолян Анатолій Володимирович.
Протягом свята в залі панував веселий сміх, піднесений настрій. Діти не боялися ділитися своїми емоціями, талантами та вмінням.
По завершенню свята, доки судді підраховували бали, між учасниками була розіграна лотерея на отримання сертифікатів-подарунків від вчителів школи.
А підсумком свята стала перемога команди «Дівчата».
Тож величезна подяка всім учасникам за їх творчу працю та той чудовий святковий настрій, який вони подарували всім присутнім.
Окрема подяка Бондарю Юрію Борисовичу, який підготував неймовірну презентацію для шоу програми та музику, яка підіймала настрій.
Крім цього щиро дякуємо вчителям, які долучилися до підготовки цього дійства - Недоріченко Д.А., Корнієнко О.В. та всім-всім глядачам за підтримку наших конкурсантів!

Свято підготувала педагог-організатор Гребіник А. В.

Тренінг для учнів у коперативному коледжі
Четвер, 07 лютого 2019, 15:30

alt06.02 2019 року учні 10-г класу з метою профорієнтації відвідали Полтавський кооперативний коледж.

Викладачі коледжу провели для них тренінг “Національна валюта України, її історія та сучасність”після якого кожному учню був вручений сертифікат.

Зустріч закінчилася дружнім спілкуванням викладачів та учнів за чашкою ароматного чаю.

День безпечного Інтернету
Середа, 06 лютого 2019, 08:31

Традиційно 5 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цьогоріч під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” учні та вчителі Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 30 долучилися до відзначення #SID2019 в Україні та:

• організували фоточеленж і спонукали до популяризації його в соціальних мережах;
  • провели квест для учнів 2-4 класів
  • залучили учнів 5-11 класів до участі у Всеукраїнському онлайн конкурсі «Безпечний Інтернет»
  • переглянули онлайн-урок "День безпечного Інтернету" зі школярами 8-Б та 10-11 класів на YouTube каналі Спільноти Cisco в Україні.alt

Питання безпеки в мережі стосується кожного, тому обговорення заходів були палкими та змістовними.

Вчителі інформатики  Недоріченко Д.А. та Корнієнко О.В.

Проводимо вільний час
Понеділок, 28 січня 2019, 15:33

altБілий, білий, білий сніг
Уночі на землю ліг.
Білосніжний снігопад
Вкрив і лан, і ліс, і сад.

Нам приємно проводити час з однокласниками. Сьогодні ми завітали до дитячо-юнацького клубу «Товариш». Гуртком "Умілі ручки" керує Вікторія Валеріївна. Подивітся, яку чудову композицію ми зробили під її керівництвом! Це ж справжня «Зимова казка"! Приємно проводити час разом з однокласниками.

Класний керівник 3-А класу Морозова Т.В.

100-річчя Акту Злуки
Вівторок, 22 січня 2019, 19:10

22 січня 2019 року в школі були проведені «інформаційні хвилинки» з нагоди 100-річчя Акту Злуки.
Учні 10-х класів Гребінник Анастасія та Бромот Кирило підготували повідомлення про події 100-річної давнини, що відбувалися в Києві на Софійському майдані, про причини та наслідки Акту Злуки. Були також продемонстровані кращі малюнки та плакати, присвячені Дню Соборності України. Учні з зацікавленням слухали інформацію і обіцяли поділитися нею вдома з рідними.

Вчитель історії Подолян А.В.

Більше статтей...

тра   червень 2019   лип