Нові враження 6-А
Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:12

alt11 жовтня учні 6-А класу занурилися в історію та культуру Стародавнього Єгипту. Ознайомилися з символами єгиптян та представили візитівки держави. Вчилися бути полікультурними.

Класний керівник Брага Н.О.

Cторіччя з дня народження В. О. Сухомлинського
Середа, 10 жовтня 2018, 15:04

altДо сторіччя з дня народження видатного педагога В. О. Сухомлинського у шкільній бібліотеці були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.
Долучилися до цієї справи і наймолодші учні нашої школи – першокласники, які з вихователем групи продовженого дня Верещакою О.В. завітали до шкільної бібліотеки. Малечу гостинно зустріла бібліотекар Голубіхіна Наталія Григорівна .
«Жив на світі педагог, учений, письменник Василь Олександрович Сухомлинський, - так розпочала свою розповідь Наталія Григорівна.- От зараз і ви, маленькі читачі, доторкнетесь до думки і слова altВасиля Олександровича, до його веселкового казкового світу, який він так хотів перенести у ваші душі і серця. Він дуже любив дітей і написав для них багато-багато оповідань казок: про ласкаве сонечко і м’яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки і добру бабусю. Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами".
Діти поринули у чарівний світ казок Василя Сухомлинського . Здавалося, що це Василь Олександрович стоїть на порозі школи і запрошує учнів до розмови. І ось уже розпочалось жваве обговорення почутого… На цьому святі не було байдужих. Хочеться, щоб після проведення цього заходу у всіх з’явилося бажання зробити щось хороше, приємне всім, кого ви любите.

В гостинах у письменника
Середа, 03 жовтня 2018, 12:10

altВ рамках проведення тематичних уроків учні 10-Г та 10-М класів відвідали музей Панаса Мирного. Діти мали можливість поринути у творчий світ письменника. Цікавим виявилося з’ясувати, чим жив, чого прагнув митець. Дали відповідь на питання: «У чому полягають секрети майстерності Панаса Мирного?».
Учні із великим задоволенням прогулювалися стежками саду, в якому відпочивав від повсякденних справ перший симфоніст української прози. Спостерігали за плином води у ставочку та загадували бажання біля віковічних дубів.

"Еко-живопис" для школярів 5-6 класів та всіх бажаючих
Середа, 26 вересня 2018, 16:09

altУ неділю, 23 вересня,в рамках чотириденного фестивалю "Майстерня міста" відбувся майстер-клас вчителя образотворчого мистецтва Верещаки О.В. "Еко-живопис" для школярів 5-6 класів та всіх бажаючих. Вперше в своему житті діти відтворювали свої шедеври розчинно кавою, каркаде та спеціями.
Творча робота еко-фарбами викликала велику зацікавленість пересічних громадян, у всіх було бажання спробувати свої сили, адже біля учасників майстер-класу панувала особлива атмосфера. Творчий захід перетворювався в справжнє свято творчості. Кожен учасник отримав теплі відчуття altпозитиву, задоволення на щастя. Кожен довів, що здатен не тільки цінувати, а й творити істину красу.
Велика вдячність за підтримку класним керівникам 5 а та 6-Б класів Говтяниці Наталії Володимирівні, Вітек Олені Анатоліївні та батькам Старовірець Марії, Колодяжній Лілії, Мироненко Ані, Могилі Ярослава, Минюк Ярослави, Мирзовоєвої Гульнари, Коробки Любові, Самарь Вікторії та Хорішко Поліни.

Гості з Robot School
Понеділок, 24 вересня 2018, 18:31

altСьогодні у 2-А класу урок з інформатики пройшов не так як завжди. До них завітали гості, представники дитячої школи робототехніки "Robot School". Вони показали діткам, як такі ж другокласники можуть створювати справжні ігри та дивовижних роботів. Наші учні отримали надзвичайне  задоволення і відчули себе справжніми програмістами.

Більше статтей...

лют   березень 2019   кві