Корисні канікули учнів початкової школи
Четвер, 07 квітня 2016, 22:15

Цікавими та змістовними видалися канікули учнів початкової школи. Учні 1-х класів разом з класними керівниками Тимошенко Н. І., Шпирко Н. П. подорожували екологічною стежиною «Прийшла весна». Першокласники спостерігали за змінами, які відбувалися в довкіллі з приходом весни.
Учні 2-х класів з класними керівниками Паньковою Н. Д. та Гутирею О. В. відвідали районну дитячу бібліотеку-філію №13, де ознайомились з дитячими журналами, прослухали цікаву розповідь «Тут книги живуть». Також другокласники підготували та показали цікаву виставу «Весняні пригоди Червоного капелюшка у чарівному лісі».
Учні 1-х та 2-х класів були активними учасниками майстер-класу з виготовлення поробок з паперу до Дня Землі «Земля очима дітей», який провела бібліотекар Бабенко А. В.
Учні 3-х та 4-х класів разом з класними керівниками Зарвою Л. А. та Демченко О. І. відвідали Львівську майстерню шоколаду та майстер-клас по виготовленню цукерок. Також діти відчули себе справжніми пекарями в пекарні «Колосок», де змогли власноруч приготувати смаколики – запашні пряники.
Третьокласники разом з вчителями Зарвою Л. А. та Безуглою І. В. стали активними учасниками цікавої розважальної програми «Веселі кухарі» в Ігроленді та поласували смачною піцою власного виготовлення.
Учні 4-А та 4-В класів з класними керівниками Мягкохліб І. А. та Морозовою Т. В. провели пізнавальну екскурсію до Полтавського Краєзнавчого музею ім. В. Г. Кричевського, де здійснили подорож у часі: з чумаками – за сіллю, з селянами – на ярмарок, прослухали цікаву розповідь-спогад про життя дослідника полтавських чорноземів В. В. Докучаєва.Також учні відвідали музей космонавтики та авіації, розширили свої знання про Всесвіт, Сонячну систему, дізнались багато цікавого про авіаторів Полтавщини.

Цікавий відпочинок
Четвер, 07 квітня 2016, 21:58

Минулого тижня в школі пройшли довгоочікувані весняні канікули. Кожен по-різному планував їх проведення: екскурсії, подорожі, зустрічі з друзями, відпочинок за містом…
Весь тиждень йшов дощ і був сильний вітер, але, незважаючи на погоду, учні 6-А та 6-Б класів дуже весело провели свій відпочинок.
У вівторок 29 березня учні разом зі своїми класними керівниками Каплонською Ю. В. та Нікітченко Ю. В. відвідали ковзанку в ТРЦ «Екватор».
У середу 30 березня діти прийняли участь у спортивному калейдоскопі, що відбувся в спортивній залі школи. У четвер 31 березня учні відвідали Музей пожежної безпеки. Вони із задоволенням оглянули виставкову залу музею. Екскурсовод провела цікаву та змістовну екскурсію.
Весняні канікули вдались на славу і вже відпочивши, учні з понеділка знову приступили до занять.

Каплонська Ю. В.

Міське дитяче свято «У світі птахів»
Четвер, 24 березня 2016, 12:56

Із землі півдня, тепла, погоди
Весняні птахи до нас летять,
Жене їх туга крізь гори й води
У край коханий, до українських хат.
І хоч голівки втомлені клонять,
Крильми живіше мріють шлях,
Коли їм рідне всміхнеться підсоння,
Село родиме й рідний дах.
Де низька стріха до землі припала,
Старе гніздечко жде від зими,
Про нього птичка дрібна зітхала,
Про нього снили найкращі сни,
І хоч північ купається в цвіті
І вічно ясні там небеса,
Для неї тутки найкраща в світі,
Сюди вертає щорік вона.

22 березня у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка відбулося міське дитяче свято «У світі птахів». В ньому брала участь команда нашої школи в кількості 10 чоловік на чолі з учителем біології Бондаренко В.В. Склад команди: Забережна Юлія (9-М), Смоловік Альона (9-М), Голуб Андрій (9-М), Бочкар Володимир (9-М), Ситнік Олександр (9-Г), Гербут Валентин (9-Г), Мирошниченко Ангеліна (9-Г), Стешенко Сніжана (9-Г), Черкас Ганна (9-Г), Сердюк Ганна (8-М).
Учні школи брали активну участь у підготовці до свята. Вони виготовили до 7 шпаківень та 6 годівничок, а також намалювали 20 малюнків птахів різноманітної техніки виконання.
Забережна Юлія, учениця 9М класу, як знаток – орнітолог, брала участь у орнітологічному КВК у складі команди школярів Київського району м. Полтави. Учні з зацікавленням відповідали на запитання про птахів. Команда посіла II місце.
Сердюк Ганна, учениця 8М класу, отримала диплом за III місце в конкурсі на виготовлення шпаківні. В конкурсі брали участь 99 шпаківень, виготовлених учнями шкіл Полтави. Шпаківня, виготовлена Ганною була визнана однією з найкращих.
Вчитель біології Бондаренко В.В. нагороджена подякою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за активну творчу діяльність у розвитку природоохоронної роботи з учнівською молоддю.

Конкурс «Міс Початкова школа-2016»
Четвер, 24 березня 2016, 12:46

До 8 березня між учнями 3-4 класів проведено конкурс «Міс Початкова школа-2016».
Перед жюрі постало не просте завдання: визначити, хто з чарівних учасниць отримає титул «Міс Початкова школа».
У конкурсі приймали активну участь: Шматько Єлизавета, учениця 3-А класу, Прилипко Кристина, учениця 3-Б класу, Наказна Катерина, учениця 4-А класу, Гок Марія – учениця 4-Б класу, Пасюта Дар’я, учениця 4-В класу.
Дівчата змагалися старанно і завзято: розповідали про себе, представляли своє хобі, плели коси, пригадували українські страви, відгадували загадки, створювали разом з матусями сукні з підручних матеріалів та ще багато цікавого.
Титул «Міс Початкова школа-2016» справедливо здобула учениця 4-В класу – Пасюта Дар’я. Ми вітаємо її з такою бажаною перемогою!

Класний керівник 4-Б класу Демченко О.І.

Танцювальний флешмоб для учнів 3-4 класів до Дня Святого Валентина
Четвер, 24 березня 2016, 12:38

Вперше у нашій школі було проведено танцювальний флешмоб для учнів 3-4 класів до Дня Святого Валентина.
Безліч танцювальних конкурсів, участь активних батьків, шалений ритм і запальні танці… Було дуже весело і цікаво. У марафоні перемогу одержали учні 3-Б та 4-Б класу. Сподіваємося, що ще не раз ми зможемо отримати безліч позитивних емоцій і вдосталь потанцювати.

Класний керівник 4-Б класу Демченко О.І.

сер   вересень 2021   жов