Обласний конкурс з інформаційних технологій
Субота, 27 жовтня 2018, 12:58

Команда Полтавської ЗШ №30 у складі трьох учнів старшої школи приймала участь у обласному конкурсі з інформаційних технологій, що відбувався в Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості. Наша команда здобула грамоти за 2 місце в номінації програмування - Яровий Денис, учень 10-М класу, за 3 місце в номінації офіс-менеджмент - Бугаєвський Михайло, учень 11-А класу і грамоту за участь у веб-програмуванні - Петренко Данило, учень 10-М класу. Вітаємо наших it-шників, зичимо успіхів та нових перемог!

Керівник команди Недоріченко Дар'я Андріївна

alt

"Ми веселі козачата"
Субота, 27 жовтня 2018, 12:17

alt
Вчителем Дорошенко І.В. проведені спортивні естафети серед 4 класів "Ми веселі козачата". Діти із задоволенням змагалися між собою.

Спартакіадa школярів з футболу,
Субота, 27 жовтня 2018, 11:54

altХлопці (2006 р. н.та молодше) ЗОШ 30 взяли участь у міській Спартакіаді школярів з футболу, захищали честь школи на футбольному турнірі. Вибороли 2 місце . ВІТАЄМО наших ЗІРОЧОК !!! МОЛОДЦІ!!! Так тримати!

Козацький квест «Пропала булава»
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:23

alt«Як вогонь безсмертний у віках не згас,
так козацька слава в серцях у нас…»

14 жовтня - День українського козацтва продовжує історичну традицію Запорізької Січі. Запорізькі козаки шанували Богоматір і вважалиalt її своєю заступницею. Військові походи Війська Запорізького традиційно починалися молитвою біля храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці.
12 жовтня 2018 року у КЗ «Полтавська ЗШ № 30» учні 8-11-х класів брали участь у Козацькому квесті, присвяченому Дню українськогоalt козацтва та Дню захисника України. На учасників квесту чекав маршрут із семи станцій. На лінійці команди отримали карту маршруту та відправилися у пізнавальну подорож.
На станціі «Мистецька» учасники малювали українського козака, додаючи один фрагмент картини по черзі, кожен учасник групи мав altдодати до малюнку свій штрих.
На станціі « Гонка за лідером» учні відповідали на запитання про життя та побут козаків. На станції «Стройова підготовка» учасники проявили спритність, моторність, уміння правильно і швидко виконувати команди командира.
altУсі команди вдало завершили свої маршрути і ми визначили переможців. Третє місце посіла команда 10 - М класу, другими стали дівчата 9 – М класу, а перше місце отримали учні 10-Г та 11-А класів.
Хочеться подякувати вчителям та учням, що брали участь у Козацькому квесті і маємо надію на традиційне проведення такої гри, присвяченої Дню козацтва України.

Квест підготувала педагог-організатор Гребіник А. В.

Святкування Дня захисника України
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:22

alt12 жовтня в рамках святкування Дня захисника Вітчизни для хлопців 6-А класу дівчата організували квест «Скарби козацтва». Учні пройшли різні випробування, проявивши свою майстерність іотримавши головний скарб – солодкий приз.

Класний керівник Брага Н.О.

Більше статтей...

лют   березень 2019   кві