І. П. Котляревський – український драматург (інсценування творів І. П. Котляревського)
П'ятниця, 15 листопада 2019, 22:10

14.11.2019 року к КЗ «Полтавська ЗШ № 30» відбувся захід присвячений 250-ї річниці від дня народження нашого земляка, зачинателя нової української літератури І. П. Котляревського.
Зі шкільної сцени звучали голоси Наталки і Петра, возного, виборного, Терпелихи, Тетяни і Финтика, писаря із міста, лихого солдата.
Разом з Енеєм глядачі побували у пеклі.
Старшокласники майстерно передали відчуття епохи І. П. Котляревського.
Акторський ансамбль учнів був колоритним, зацікавив глядачів внутрішньою красою української дівчини, показав неперевершений артистизм, творче горіння, особливу любов до творів батька українського театру.

Кафедра української мови та літератури

Наталка-Полтавка
П'ятниця, 15 листопада 2019, 18:14

У початковій школі для учнів 3 та 4 класів відбулась розважальна програма "Наталка-Полтавка", присвячена 250-річчю з дня народження І.П.Котляревського. До нас завітали Наталка та пан Возний. Юні "Наталки" розкрили свої таланти у кмітливості, знанні історії свого рідного краю. Вони заплітали коси, танцювали, ліпили вареники. Було цікаво і весело.

Класний керівник: Морозова Т.В.

Добрі справи
П'ятниця, 15 листопада 2019, 17:02

Від волонтерів ми дізнались про скрутне становище дитячого садка м. Золоте Луганської області і вирішили відправити туди дитячі книжечки, канцтовари, одяг. Щиро дякую за підтримку батькам моїх учнів. З вдячністю нам відповіли вихователі дитсадка. Вони плакали, читаючи листи від моїх учнів про добро, щастя, мир. Запалюймо серця добром!

Класний керівник Морозова Тамара Василівна

«DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу»
Вівторок, 12 листопада 2019, 11:48

З 04 по 08 листопада 2019 року в нашому навчальному закладі проходив DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу в школах, який проводився в рамках Всеукраїнської Кампанії проти кібербулінгу, ініційованою Правозахисним департаментом Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA за підтримкм Міністерства освіти та науки України.
Програма включала в себе оформлення фотосушки «DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу», де можна було ознайомитися з корисною інформацією та планом проведення тематичних заходів.
Розпочався тиждень батьківськими зборами, на які запрошувалися всі бажаючі батьки учнів 5-11 класів, адже під час зустрічі обговорювалися важливі проблеми, що є актуальними у сучасному підлітковому світі, давалися поради. З питаннями, які виникали у батьків, можна було звернутися до практичного психолога Москович П.В. та заступника директора з виховної роботи Колісник Т.В.
Протягом тижня учні середньої та старшої школи переглядали документальні фільми та обговорювали їх в колективах разом з класними керівниками, говорили про явища булінгу та кібербулінгу, робили відповідні висновки.
Від негативних явищ сьогодення ніхто не застрахований, тому ніколи не буде забагато подібних профілактичних заходів.

«Екологи – 2019: у гармонії з природою»
Вівторок, 12 листопада 2019, 11:43

08 листопада 2019 року на базі нашого закладу відбулося міське свято нагородження призерів та активних учасників різнорівневих екологічних конкурсів та акцій, які проводилися у 2018-2019 навчальному році, «Екологи – 2019: у гармонії з природою». Серед переможців була і наша екологічна агітбригада «ЕКОПІПЛ», виступом якої і розпочалося дійство.
Учасників свята вітали юні таланти 30-ої: вихованці вокального гуртка та ансамблю бандуристів «Розмай», солісти Велика Наталія та Кохановська Катерина і, звичайно, ансамбль бального танцю «Фестиваль». Юні екологи отримали задоволення і від нагород, і від можливості поспілкуватися та відпочити.

Більше статтей...

вер   жовтень 2020   лис