«ЕКОПІПЛ» в дії
Неділя, 07 квітня 2019, 10:35

Ми – разом, команда ми єдина,
Від нас залежать на планеті зміни!

Наша шкільна екологічна агітбригада «ЕКОПІПЛ» є ініціатором і реалі затором різноманітних природоохоронних ідей, агітаційних виступів, акцій. Так, загальношкільна акція «Збережемо первоцвіти!» вже давно стала традиційною і улюбленою серед школярів.  А в цьому році наші екологи провели відповідну роз’яснювальну роботу і серед вихованців дитячого садочку № 65 «Школа здоров’я».
Це було нелегко, адже трирічні дітки потребують особливого підходу, особливих слів. Не відразу вони зрозуміли хто і чого до них завітав. Та спільну мову було знайдено: і про охорону первоцвітів поговорили, і подвір’я прибрали, і кульками погралися.

Спортивні весняні канікули
Середа, 27 березня 2019, 00:00

Під час весняних канікул на базі ЗОШ 30 проведені дружні ігри - турнір з волейболу між учнями ЗОШ 30 та ЗОШ 11.

Діти отримали задоволення та практичний досвід. Команди були змішані, грали юнаки та дівчата,організували змагання вчителі Дорошенко І.В. (школа 30) та Маловічко С. О.(школа 11). Час проведено активно та корисно.

Крок до успіху
Неділя, 24 березня 2019, 00:00

Усім відомо, що без школи,
Без знань, що мусиш там здобуть,
Не станеш у житті ніколи
Тим, ким в дитинстві мрієш буть.

День Школи, який ми відзначали 21 березня, закінчився святковим вечором, який ми назвали «Крок до успіху». Під час заходу були нагороджені кращі учні навчального закладу – призери різнорівневих творчих конкурсів, змагань, предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та вчителі, які підготували переможців у 2018-2019 навчальному році. Адміністрація школи оголосила подяки батькам кращих учнів, які були запрошені на свято.
altГлядачі отримали велике задоволення від виступів юних зірок мистецтва, талановитих дітей, вихованців хореографічного та вокального гуртків, які стали призерами міського фестивалю дитячої творчості «Світ дитячих захоплень». Директор школи Чередник О.В. привітала винуватців свята та побажала їм подальших успіхів і перемог.

Все починається з малого
П'ятниця, 22 березня 2019, 09:15

alt21 березня 2019 року у нашому шкільному календарі з’явився ще один святковий день – День Школи. Привітали ми її своїми добрими вчинками, досягненнями, перемогами, здобутками, маленькими успіхами кожного учня, з яких складається успіх навчального закладу. Про своє життя у цьому навчальному році учні відобразили у стінних фотогазетах «Шкільна родина», які розвісили біля своїх кабінетів. З ними познайомилися всі бажаючі: школярі, вчителі, батьки.
«Все починається з малого» - так ми назвали загальношкільну акцію, якою і розпочався наш святковий робочий день. У результаті цього заходу створилася altфотосушка, яка несе інформацію про успіхи та цікаве життя кожного класу.
В цей день двері нашої школи були відкриті для всіх бажаючих відвідати уроки та заходи. Ми щиро вдячні тим мамам і татам, бабусям і дідусям, які завітали до нас і приєдналися до відзначення Дня Школи.

ПЕРШИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ ОСВІТЯН
Четвер, 21 березня 2019, 16:25

19 березня у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбувся весняний благодійний бал, який зібрав сотні представників полтавської освітянської родини. Серед учасників – представники міської влади Полтави та депутатського корпусу міськради, директори та вчителі загальноосвітніх шкіл Полтави, представники вищих навчальних закладів. Від КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30" на цьому заходу були присутні: Недоріченко Дар'я Андріївна, Бондар Юрій Борисович та Корнієнко олена Василівна.

altБал відкривали, традиційним танком - полонезом, вихованці танцювального колективу нашої школи "Фестиваль", керівник Бондар Юрій Борисович.

Більше статтей...

лип   серпень 2019   вер