Закінчився навчальний рік
Субота, 25 травня 2019, 13:36

Пролунав останній дзвоник 2018-2019 навчального року. Для нашого класу цей рік був результативним. Ми приймали участь у різних заходах і отримували призові місця. А тепер починається час літнього відпочинку. Школо, не сумуй! Три місяці пролетять швидко.

Учні 3-А класу та Морозова Т.В

Захоплююча екскурсія
Понеділок, 20 травня 2019, 13:10

У травні 2019 року учні 1-А і 2-А класів відправились на захоплюючу екскурсію в село Кротенки пасіка "Золота сота". Біля садиби учнів зустріли господар і господиня (Віталій і Марина Мостові) в українських національних нарядах і щиросердно запросили в свою оселю. Школярів чекала корисна і цікава робота. Їм треба було зліпити галушки з м'ясною начинкою і встигнути зварити запашне і цілюще мило.
Господиня Марина в цікавий і доступній формі розповіла дітям про історію виникнення галушок, про різноманітні рецепти і деякі хитрощі кожної господині в приготуванні цієї страви. Коли галушки були зліплені їх відправили в піч для варіння.
І тут почалося справжнє чаклування. Бо ми перетворилися тепер на миловарів. Учні дізналися що будуть варити цілюще мило в якому будуть тільки натуральні інгредієнти. Це і мед, і фарбники, і ароматні суміші.
Закипіла робота на славу! Потім всі відправилися на екскурсію по самій пасіці, де господар Віталій розказав багато цікавої і корисної інформації про бджіл. Діти дізналися що бджоли ніколи не сплять, багато працюють, долають великі відстані щоб набрати меду.
Наостанок запашні галушки, узвар з печивом і запальний танок підняли і без того гарний настрій учнів. І знову в путь! Нас чекали козацькі розваги в музеї-садиби Полтавської битви.
Співробітники музею приготували для дітей цікаві конкурси, розваги, естафети. У доступній для віку школярів формі, розповіли про історію козацтва, звичаї, досягнення. А в кінці дійства всі гуртом написали веселого листа до турецького хана. Задоволені і веселі повернулися діти в рідну школу.

День Європи
Неділя, 19 травня 2019, 13:48

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.
Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. Напередодні Дня Європи у нашій школі відбулися цікаві заходи. Для учнів молодшої школи 17 травня пройшов конкурс малюнків на асфальті на тему: «Нехай панує мир в Європі».
Серед учнів 7-их класів відбулася презентації учнівських проектів «Віртуальні подорожі до країн Європи» , під час якої школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції деяких країн.
О 12.00 годині біля школи відбувся флешмоб під назвою «Європа – наш спільний дім» у якому взяли участь учні 2 – А класу, 3 – А та 9 – М класів.

Школярики 3-А класу
Неділя, 19 травня 2019, 13:43

Закінчується навчальний рік. Для нашого класу він був дуже результативним. У цьому році Оріхівстка Настя – стала переможцем ІІ Міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Юрчук Катя, Оріхівстка Настя, Макаров Ілля та Іванись Женя стали переможцями у ІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з «Математики», «Природознавства», «Української мови та літератури», «Трудового навчання», «Основ здоров’я» та отримали сертифікати. Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації нагородив Іванись Євгенію за 2 місце у змаганнях з туризму і краєзнавства. Юрчук Катя була наймолодшою учасницею Міського огляду «Юні програмісти». Вона створила власну комп’ютерну гру для дітей. На міському каналі ІРТ Катя давала інтерв’ю, де розповіла про свою роботу. Макаров Ілля приймав участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно-прикладної творчості на протипожежну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» і приніс нашій школі 2 місце. Наш шкільний вокальний ансамбль «Веселка» щороку у міських конкурсах «Світ дитячих захоплень» у номінації «вокальні ансамблі» займає призові місця. У цьому році вони зайняли 3 місце! Учасницею ансамблю є Іванись Женя.
А сьогодні у нас свято «Щаслива родина – щаслива дитина». Ми запросили всіх, хто вкладає у нас душу і серце – це мами і татусі, бабусі і дідусі. А ще до нас завітали з дитячого садка "Дзвіночок" вихователька Олександра Олексіївна та помічник вихователя Ніна Андріївна. Ми дуже раді цій зустрічі.
Свято закінчили урочистим патріотичним українським танцем. От такі ми школярики.

Класний керівник 3-А класу Морозова Т.В.

День вишиванки у школі
Неділя, 19 травня 2019, 13:35

16  травня 2019 року учні та вчителі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Учні та вчителі цього дня вдягнули  вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу.
У класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.
У кінці дні вся шкільна родина зібралася для загального фото.

Більше статтей...

жов   листопад 2019   гру