Педагогічна рада
Четвер, 03 червня 2021, 08:03

31 травня проходила педагогічна рада на тему: “Впровадження освітніх іноваційних технологій при проведенні дистанційного/змішаного навчання”. Педагоги обговорили переваги та недоліки дистанційного навчання, поділилися досвідом роботи. Виступала заступник директора з навчально-виховної роботи Заїка Л. В.. Практичний психолог Москович П.В. висвітила психологічні аспекти дистанційного та змішаного навчання.
Учителі Батаєва Т.І. та Панькова Н.Д. наголосили про компетентності якими повинні володіти педагоги НУШ. Колісник Т.В розповіла про форми та методи дистанційного навчання на уроках біології з досвіду своєї роботи. Виступ голови методичного об’єднання учителів математики Микитась Л. М. про розвиток математичної та STEM-освіти в України, шляхи реалізації даних питань в закладі супроводжувався демонстрацією фільму про роботу кафедри. Безперечно цінним було повідомлення учителя інформатики Недоріченко Д.А. про створення інтерактивної мультимедійної презентації з нелінійною структурою Prezi.com та
Створення навчальних відеопрезентацій в MS PowerPoint. Учитель- спікерка онлайн-фестивалю ідей від учителів інформатики м.Полтави з ініціативи ЦПРПП Полтавської міської ради.

Фестиваль FIRST LEGO League Explore
Вівторок, 01 червня 2021, 13:22

Вітаємо команду Нащадки Ейнштейна Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30, яка отримала перемогу в номінації «Краща командна робота» на фестивалі FIRST LEGO League Explore, що відбувся в м. Києві 29-30 травня. Команду переможців підготувала тренер - учитель інформатики Недоріченко Дар'я Андріївна.
Бажаємо учням і вчителю наснаги, наполегливості, успіхів у навчанні та нових перемог!

Конкурс дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge
Четвер, 27 травня 2021, 08:40

Відбувся конкурс дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge, який тривав з 1 лютого по 5 квітня.
Цього року тематика конкурсу присвячена 30-й річниці Незалежності України.
Організатори з усієї України отримали 14854 роботи, кожна з яких варта окремої зірочки на небі.
Від Полтавської ЗОШ № 30 було надіслано 97 робіт. Кожен учасник отримав диплом за активну участь! Визначені топ найактивніших шкіл - серед яких і ми!

Свято Букваря
Неділя, 23 травня 2021, 08:37

У 1-Б класі пройшло свято Букваря. Діти прощалися зі своєю першою книжкою. Весело було співати та танцювати всією класною родиною!
Після свята на дітей чекав смачний коровай.

День вишиванки
Четвер, 20 травня 2021, 08:34

День вишиванки у 30-й школі відбувся! Більше фото на нашой сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Більше статтей...

сер   вересень 2021   жов