День цивільного захисту
Вівторок, 23 квітня 2019, 00:14

22 квiтня комунальному закладі "Полтавська загальноосвитня школа І-ІІІ ступенів №30" проведено день цивільного захисту. Метою цього дня було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу від надзвичайних ситуацій.

Згідно з планом  дня цивільного захисту було проведено ряд заходів, а саме: тиждень захисту дитини, виховні години для 8-9 класів до дня Чорнобильської трагедії "Мужність і біль", бесіди, конкурси плакатів, зустріч з учасниками МЧС і ЧАЕС, екскурсії до ДПРЧ-2.

Учасниками практичних заходів дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав грунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов'язків учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту працівників та учнів при проведенні тренінгу з евакуації за ввідною ("пожежа") діяли в цілому організовано, основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Адміністрація закладу вдячна військовому колективу сержантам викладачам військового складу інституту телекомунікацій та інформації які продемонстрували стенди з вибухонебезпечними речовинами надали первинну медичну допомогу та сучасні засоби зв'язку.

Двомісячник чистоти та благоустрою
Субота, 13 квітня 2019, 15:13

Прийшла весна, а з нею тепла та сонячна погода, гарний настрій і безліч приємних турбот та клопотів.  І серед них – прибирання  довкілля. Учні та вчителі Полтавської загальноосвітньої школи № 30 активно включилися у Двомісячник чистоти та благоустрою. Вже на сьогодні ми можемо підвести перші підсумки нашої роботи.
Педагоги школи взяли участь у прибиранні Гришиного лісу, а учасники шкільної екологічної агітбригади «ЕКОПІПЛ» відвідали дитячий садочок № 65 «Школа здоров’я», щоб поспілкуватися з малюками про природу, про потребу дбати про неї, про чистоту оточуючого середовища і підтвердили ці розмови на ділі: разом прибрали дитячий майданчик.
Батьки долучилися до облаштування клумб, на яких  вже починають цвісти весняні квіти, а учні старших класів наводять порядок у шкільному садку. Особлива увага приділяється подвір’ю школи та прилеглій території, на якій працює увесь колектив нашого навчального закладу.
Багато вже зроблено, але це тільки початок….Тож всім приємних весняних трудових днів!

Екскурсія в Приватбанк з 11-А класом
Субота, 13 квітня 2019, 14:50

За програмою "Юніор" працівники банку Оксана Іванівна і Сергій Михайлович ознайомили учнів з банківською справою та професіями й видали сертифікати. Розповіли як відрізнити справжні та фальшиві купюри, продемонстрували серверну кімнату, де контролюється робота всіх терміналів та банкоматів, ознайомили з різними видами пластикових карток і їх перевагами. Оксана Іванівна провела екскурсію дуже цікаво, змістовно, з гумором. Діти задоволені!

Ліга сміху
Четвер, 11 квітня 2019, 20:00

Одного весняного сонячного дня, а саме 11 квітня 2019 року,  у актовій залі нашої школи відбулася зустріч учнів 8-10 класів у шкільній грі «Ліга сміху». Учасники дуже серйозно віднеслися до вибору тренерів та самої гри.  Виступи всіх команд були цікавими, яскравими та смішними. Більше двох годин глядачі-вболівальники отримували задоволення від гри та підтримували її учасників  палкими оплесками. Та особливо тепло сприймали виступ вчительської команди.
Кращими виявилися команда «Не копіювати» учнів  9-М класу. Саме вона отримала перехідний кубок шкільної гри «Ліга сміху», а всі учасники заходи – солодкі призи.

«ЕКОПІПЛ» в дії
Неділя, 07 квітня 2019, 10:35

Ми – разом, команда ми єдина,
Від нас залежать на планеті зміни!

Наша шкільна екологічна агітбригада «ЕКОПІПЛ» є ініціатором і реалі затором різноманітних природоохоронних ідей, агітаційних виступів, акцій. Так, загальношкільна акція «Збережемо первоцвіти!» вже давно стала традиційною і улюбленою серед школярів.  А в цьому році наші екологи провели відповідну роз’яснювальну роботу і серед вихованців дитячого садочку № 65 «Школа здоров’я».
Це було нелегко, адже трирічні дітки потребують особливого підходу, особливих слів. Не відразу вони зрозуміли хто і чого до них завітав. Та спільну мову було знайдено: і про охорону первоцвітів поговорили, і подвір’я прибрали, і кульками погралися.

тра   червень 2019   лип