День Святого Валентина
Понеділок, 15 лютого 2021, 00:00

Напередодні Дня Святого Валентина учні ЗОШ № 30 вирішили, що найкращим подарунком до Свята закоханих будуть серця, зроблені своїми руками.
Переконані, щоб доросла людина відчувала себе щасливою, її треба змалечку навчити не тільки радіти дрібничкам, а й створювати свято – маленьке і велике, з певної нагоди чи без, з власної ініціативи і колективно. Адже з таких дрібничок, радісних емоцій, передчуття приємного і складається життя кожного! В інакшому випадку, позбавлене свят і яскравих емоцій, життя стає похмурим і сірим, а людина незадоволеною і депресивною.
Нам здається, що це свято – є приводом навчити висловлювати почуття, дарувати й приймати подарунки, прикрашати оселю чи клас і робити щось для найближчих своїми руками.
Важливо пояснити, що це і є, зрештою, найцінніші подарунки – ті, в які вкладено час і душу. До того ж, спільна робота надзвичайно згуртовує дітей.

«Печиво» для птахів
П'ятниця, 12 лютого 2021, 11:48

У ЗОШ № 30 провели своєрідну природозахисну акцію.
«Печиво» для птахів від учнів, які навчаються на групі продовженого дня.
Прикраса для дерев і одночасно — частування для птахів, які будуть із задоволенням ласувати приготованими смаколиками. Підвіски різноманітної форми з круп, насіння та горіхів, розвішані на гілках, стануть корисною альтернативою годівничкам з пластикових пляшок.
Добре й те, що їстівну годівничку можемо зробити самостійно без цвяхів і молотка, а до процесу із задоволенням долучаться наші дітки і внучата, попутно навчаємо їх піклуватися про тих, хто слабший і потребує нашого захисту.

Група продовженого дня
Четвер, 11 лютого 2021, 09:55

Тиждень образотворчого мистецтва на групі продовженого дня!
Керівник - Данилець Людмила Миколаївна.

День безпечного Інтернету
Четвер, 11 лютого 2021, 09:54

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет.
9 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.
Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення таких заходів. Вчителем інформатики Недоріченко Д.А. проведено вебінар для педагогів закладу, який був направлений на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, сприяли обізнаності учителів про небезпеку, яка може спіткати наших учнів в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. В рамках акції #saveinternetday2021 вчителями інформатики проведено веб-квест в якому взяли участь команди учнів 6-9 класів, які виконуючи завдання пізнавали нові шляхи та повторювали вже відомі щодо убезпечення себе і своїх даних від сторонніх користувачів всесвітньої мережі, розглянули також переваги та недоліки такої особливості мережі інтернет як – АНОНІМНІСТЬ.

Різдвяна казка
Середа, 03 лютого 2021, 00:00

Відбулося нагородження активних  учасників та переможців онлайн-конкурсу «Різдвяна казка»!

Більше статтей...

бер   квітень 2021   тра