В гостинах у письменника
Середа, 03 жовтня 2018, 12:10

altВ рамках проведення тематичних уроків учні 10-Г та 10-М класів відвідали музей Панаса Мирного. Діти мали можливість поринути у творчий світ письменника. Цікавим виявилося з’ясувати, чим жив, чого прагнув митець. Дали відповідь на питання: «У чому полягають секрети майстерності Панаса Мирного?».
Учні із великим задоволенням прогулювалися стежками саду, в якому відпочивав від повсякденних справ перший симфоніст української прози. Спостерігали за плином води у ставочку та загадували бажання біля віковічних дубів.

"Еко-живопис" для школярів 5-6 класів та всіх бажаючих
Середа, 26 вересня 2018, 16:09

altУ неділю, 23 вересня,в рамках чотириденного фестивалю "Майстерня міста" відбувся майстер-клас вчителя образотворчого мистецтва Верещаки О.В. "Еко-живопис" для школярів 5-6 класів та всіх бажаючих. Вперше в своему житті діти відтворювали свої шедеври розчинно кавою, каркаде та спеціями.
Творча робота еко-фарбами викликала велику зацікавленість пересічних громадян, у всіх було бажання спробувати свої сили, адже біля учасників майстер-класу панувала особлива атмосфера. Творчий захід перетворювався в справжнє свято творчості. Кожен учасник отримав теплі відчуття altпозитиву, задоволення на щастя. Кожен довів, що здатен не тільки цінувати, а й творити істину красу.
Велика вдячність за підтримку класним керівникам 5 а та 6-Б класів Говтяниці Наталії Володимирівні, Вітек Олені Анатоліївні та батькам Старовірець Марії, Колодяжній Лілії, Мироненко Ані, Могилі Ярослава, Минюк Ярослави, Мирзовоєвої Гульнари, Коробки Любові, Самарь Вікторії та Хорішко Поліни.

Гості з Robot School
Понеділок, 24 вересня 2018, 18:31

altСьогодні у 2-А класу урок з інформатики пройшов не так як завжди. До них завітали гості, представники дитячої школи робототехніки "Robot School". Вони показали діткам, як такі ж другокласники можуть створювати справжні ігри та дивовижних роботів. Наші учні отримали надзвичайне  задоволення і відчули себе справжніми програмістами.

Опішнянські гончарі
Понеділок, 24 вересня 2018, 18:17

altУчні 3-А класу з великим задоволенням не лише навчаються, а й пізнають рідний край. Яка цікава екскурсія чекала нас в Опішні! Спочатку екскурсовод розповіла про гончарну справу, про місцевих гончарів.
Вони і зараз створюють кераміку, яку знають та цінують в усьому світі. Як це чудово, коли у твоїх руках з’являються ніжні та красиві глечики! Ця поїздка була незабутньою.

Класний керівник: Тамара Морозова

Доброго здоров’я вам, діти!
Неділя, 23 вересня 2018, 16:54

altВже традиційно Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30  проводить День здоров’я.  Його мета – допомогти  учням  зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.  «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема altзбереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа  працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається  допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які altсприятимуть їхньому життєвому успіху..
21 вересня у школі День здоров'я  розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти повторили правила безпечної поведінки у лісі, на дорогах.
Потім для учнів 5 – 6 класів був проведений квест «Екологічний калейдоскоп». Учні разом з класними керівниками пройшли 4 локації : «Бутиalt
здоровим», «Водоспад», «Квіткова галявина», «Капітанська». На кожній з них були різні цікаві завдання та запитання. Школярі з захопленням виконували всі завдання локацій.
Учнів 7 – 11 класів випробовували свою силу, знання та вміння у подоланні туристичної смуги перешкод.
По завершенню Дня здоров’я діти зібралися разом, щоб підвести підсумок та отримати нагороди.
У квесті «Екологічний калейдоскоп» І місце отримали учні 5-А класу (класний керівник – Говтвяниця Н. В.), ІІ місце – 5-Б клас (класний керівник Колінько О. О.), ІІІ місце – 6-Б клас.

altА для того, щоб діти показували приклад іншим, як не забруднювати навколишнє середовище, вони отримали бонус – корзину та пакети для відходів та совок.
Черговий раз учні нашої школи нагадують всім, що здоров’я людини залежить від багатьох чинників, серед яких значне місце займає екологія.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

гру   січень 2019   лют