Міська Спартакіада
Неділя, 02 грудня 2018, 14:51

Завершилися змагання з баскетболу у рамках міської Спартакіади школярів  Київського району серед юнаків. Наша  школа 30 завжди бере активну участь у всіх спортивних змаганнях .В цьому році наші юнаки знов серед призерів Спартакіади, посіли  3 місце. Наші зірочки МОЛОДЦІ, так тримати!!!

Допомога чотирилапим друзям
Понеділок, 26 листопада 2018, 18:08

altУчні Комунального закладу « Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30» взяли участь у благодійній акції «Допоможи чотирилапим друзям».
Діти перейнялися проблемою допомоги тваринам, принесли крупи, іграшки, теплий одяг. Всі ці речі були відправлені до центру захисту живої природи «Юний європеєць». Тварини, які знайшли собі altтам притулок, радо зустрічали нас і інших гостей, розуміючи і відчуваючи людську увагу, турботу і любов.
Тож відкриймо наші серця для братів наших менших, піклуймося про них, дбаймо.

Педагог-оганізатор
Гребіник А. В.

Міжнародний день толерантності
Понеділок, 26 листопада 2018, 18:03

Усі люди мають недоліки хто більші, хто
менші. Ось чому і дружба, і допомога, і
спілкування були б неможливими, якби не
існувало між нами взаємної терпимості.
Г.Гвіччардіні

altУ рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада 2018 року в нашому altнавчальному закладі був проведений «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».
План проведення тематичного тижня був насиченим та різноманітним. Навчальний заклад був тематично оформлений: учнівське самоврядування оформили куточок «Подаруй світові посмішку», вихованці 5 – 9 класів підготувалиalt виставку «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Цей універсальний символ, що поєднує небо і землю, містить в собі силу й міць, – став основою для вираження почуттів дітей.
Упродовж тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь вalt заходах, які змінювали один одного.
Для учнів 5-6 класів була проведена гра-квест «Квітка толерантносі». Протягом гри учні навчилися працювати у команді, закріпили основні принципи толерантності та відгадували символи добра та розуміння, збираючи пелюстки «Квітки толерантності».

Підготувала педагог-організатор
Гребіник А. В.

Цікава екскурсія
Понеділок, 05 листопада 2018, 19:22

altЗ великим нетерпінням третьокласники чекали п’ятниці, щоб поїхати на екскурсію. Ми почали вивчати тему «Корисні копалини», тому вирішили відвідати Полтавський ГЗК (м. Горішні Плавні). Було дуже-дуже цікаво. Екскурсовод так чудово розповідав про надра Полтавського краю, що ми відчули себе справжніми гірниками. Потім не могли проїхати трикотажну фабрику «Фламінго». Які чудові речі там шиють! А як красиво майстрині вишивають на спеціальному обладнанні! Наступною нашою зупинкою була геологічна пам’ятка природи, що на лівому березі Дніпра «Килеберда».
Щасливі та задоволені ми повернулися додому.

Класний керівник 3-А класу Тамара Морозова

Хелловін
Понеділок, 05 листопада 2018, 19:06

altОстанніми роками Хелловін стає все популярнішим серед української молоді. Це свято завітало і до нашої школи. Учні початкових класів із задоволенням долучились до старшокласників.

altЦе можливість стати казковими чудернацькими створіннями і повеселитися з друзями. Із гарбузів зробили «Ліхтарики Джека», які будуть захищати від всього поганого. Виготовили чудові казкові смаколики. Свято вийшо веселе та радісне. Гарно повеселились і старшокласники, і учні початкових класів.

лют   березень 2019   кві