Цікавий відпочинок
Четвер, 07 квітня 2016, 21:58

Минулого тижня в школі пройшли довгоочікувані весняні канікули. Кожен по-різному планував їх проведення: екскурсії, подорожі, зустрічі з друзями, відпочинок за містом…
Весь тиждень йшов дощ і був сильний вітер, але, незважаючи на погоду, учні 6-А та 6-Б класів дуже весело провели свій відпочинок.
У вівторок 29 березня учні разом зі своїми класними керівниками Каплонською Ю. В. та Нікітченко Ю. В. відвідали ковзанку в ТРЦ «Екватор».
У середу 30 березня діти прийняли участь у спортивному калейдоскопі, що відбувся в спортивній залі школи. У четвер 31 березня учні відвідали Музей пожежної безпеки. Вони із задоволенням оглянули виставкову залу музею. Екскурсовод провела цікаву та змістовну екскурсію.
Весняні канікули вдались на славу і вже відпочивши, учні з понеділка знову приступили до занять.

Каплонська Ю. В.

Міське дитяче свято «У світі птахів»
Четвер, 24 березня 2016, 12:56

Із землі півдня, тепла, погоди
Весняні птахи до нас летять,
Жене їх туга крізь гори й води
У край коханий, до українських хат.
І хоч голівки втомлені клонять,
Крильми живіше мріють шлях,
Коли їм рідне всміхнеться підсоння,
Село родиме й рідний дах.
Де низька стріха до землі припала,
Старе гніздечко жде від зими,
Про нього птичка дрібна зітхала,
Про нього снили найкращі сни,
І хоч північ купається в цвіті
І вічно ясні там небеса,
Для неї тутки найкраща в світі,
Сюди вертає щорік вона.

22 березня у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка відбулося міське дитяче свято «У світі птахів». В ньому брала участь команда нашої школи в кількості 10 чоловік на чолі з учителем біології Бондаренко В.В. Склад команди: Забережна Юлія (9-М), Смоловік Альона (9-М), Голуб Андрій (9-М), Бочкар Володимир (9-М), Ситнік Олександр (9-Г), Гербут Валентин (9-Г), Мирошниченко Ангеліна (9-Г), Стешенко Сніжана (9-Г), Черкас Ганна (9-Г), Сердюк Ганна (8-М).
Учні школи брали активну участь у підготовці до свята. Вони виготовили до 7 шпаківень та 6 годівничок, а також намалювали 20 малюнків птахів різноманітної техніки виконання.
Забережна Юлія, учениця 9М класу, як знаток – орнітолог, брала участь у орнітологічному КВК у складі команди школярів Київського району м. Полтави. Учні з зацікавленням відповідали на запитання про птахів. Команда посіла II місце.
Сердюк Ганна, учениця 8М класу, отримала диплом за III місце в конкурсі на виготовлення шпаківні. В конкурсі брали участь 99 шпаківень, виготовлених учнями шкіл Полтави. Шпаківня, виготовлена Ганною була визнана однією з найкращих.
Вчитель біології Бондаренко В.В. нагороджена подякою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за активну творчу діяльність у розвитку природоохоронної роботи з учнівською молоддю.

Конкурс «Міс Початкова школа-2016»
Четвер, 24 березня 2016, 12:46

До 8 березня між учнями 3-4 класів проведено конкурс «Міс Початкова школа-2016».
Перед жюрі постало не просте завдання: визначити, хто з чарівних учасниць отримає титул «Міс Початкова школа».
У конкурсі приймали активну участь: Шматько Єлизавета, учениця 3-А класу, Прилипко Кристина, учениця 3-Б класу, Наказна Катерина, учениця 4-А класу, Гок Марія – учениця 4-Б класу, Пасюта Дар’я, учениця 4-В класу.
Дівчата змагалися старанно і завзято: розповідали про себе, представляли своє хобі, плели коси, пригадували українські страви, відгадували загадки, створювали разом з матусями сукні з підручних матеріалів та ще багато цікавого.
Титул «Міс Початкова школа-2016» справедливо здобула учениця 4-В класу – Пасюта Дар’я. Ми вітаємо її з такою бажаною перемогою!

Класний керівник 4-Б класу Демченко О.І.

Танцювальний флешмоб для учнів 3-4 класів до Дня Святого Валентина
Четвер, 24 березня 2016, 12:38

Вперше у нашій школі було проведено танцювальний флешмоб для учнів 3-4 класів до Дня Святого Валентина.
Безліч танцювальних конкурсів, участь активних батьків, шалений ритм і запальні танці… Було дуже весело і цікаво. У марафоні перемогу одержали учні 3-Б та 4-Б класу. Сподіваємося, що ще не раз ми зможемо отримати безліч позитивних емоцій і вдосталь потанцювати.

Класний керівник 4-Б класу Демченко О.І.

Спортивне змагання «Ми майбутні захисники»
Четвер, 24 березня 2016, 12:29

Між учнями 4-Б та 4-В класу проведено спортивне змагання «Ми майбутні захисники» в рамках місячнику з правового виховання. Сміливі та енергійні хлопці активно змагалися за перше місце. Безліч складних естафет, цікавих конкурсів і нарешті 4-Б все ж таки отримав таку очікувану перемогу! Щасливі були всі! Дякуємо вчителю з фізичної культури Омельяненко Аліні Володимирівні за чудово проведений час!

Вчитель фізичної культури Омельяненко А.В.

жов   листопад 2019   гру