Проведення місячника військово-патріотичного виховання
Середа, 02 березня 2016, 14:49

У Полтавській ЗОШ №30 протягом лютого пройшов місячник військово-патріотичного виховання. З метою розвитку ціннісного ставлення учнівської молоді до суспільства і держави, національної самосвідомості, любові до рідного краю та Батьківщини, формування активної громадянської позиції педагогами було проведено інформаційні хвилинки, історичні довідки, виховні години до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вчителі української мови та літератури на своїх уроках організували перегляд фрагментів фільмів про долю українського народу з наступним обговоренням, учні готували повідомлення, висловлення, усний журнал на тему «Є така професія – захищати Батьківщину».
Кафедра фізичної культури разом з керівником гуртка «Юні десантники» провели спортивні змагання «Ми – майбутні захисники України» для початкової, середньої та старшої школи.
Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін презентувала відео «Памяті Небесної Сотні…»
Вчителі початкої школи разом з учнями підготували виставку малюнків «Воїни української армії – справжні захисники».
Класний колектив 8-Г підготував захід «Я патріот своєї держави» для учнів 7 – 9 класів.
З метою поглибленого вивчення історії рідного краю розпочали роботу пошукові загони 5-10 класів. Учні разом з класними керівниками працюють над заданою тематикою: «Діти-полтавці, які захищали Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни», «Пам'яті загиблим у Гришкіному лісі в роки Великої Вітчизняної війни», «Міські пам’ятники загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни».
Проведені заходи були змістовними та цікавими. Педагоги, учні та батьки із задоволенням до них долучилися.

Майстер-клас з орігамі
Понеділок, 11 січня 2016, 20:48

Ой, весела в нас зима,
Веселішої нема, -
Грає срібними зірками,
В’ється синіми димками,
Снігом землю обійма!

Веселою порою зібралися на канікулах учні школи на майстер-клас з орігамі. Спеціаліст Центру позашкільної освіти м. Полтави Касяненько Яна Володимирівна зацікавила дітей виготовленням фігурки Діда Мороза та новорічних прикрас. Хлопці охоче конструювали, а дівчата прикрашали вироби. Вчителі також долучилися до цієї цікавої роботи. Педагоги подарували дітям радість творчості та створили позитивну мотивацію для подальшої співпраці.

Світлій пам’яті Володимира Степанюка
Четвер, 31 грудня 2015, 08:40

30.12.2015 року учні 9-х класів Полтавської ЗШ №30 відвідали бібліотеку-філіал №13. Дев’ятикласники взяли участь у заході, присвяченому світлій пам’яті Володимира Петровича Степанюка, полтавського історика і громадського діяча. Доля відвела йому всього 59 років.
Великий патріот України, людина надзвичайної скромності, він багато сил віддавав заходам із відзначення знаменних і трагічних дат в історії нашого народу, захисту й підтримці української мови. Щороку він організовував поїздки до музею Василя Симоненка в Тарандинцях Лубенського району. Особлива заслуга Володимира Петровича у пошануванні Кобзаря. Він був головою громадського Шевченківського комітету. За активну громадську діяльність його нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Учні переглянули відеоролики про В. Степанюка, вшанували пам’ять землюка хвилиною мовчання.

Класний керівник 9-Г класу Мовчан О.О.

Миколай до нас прийшов
П'ятниця, 18 грудня 2015, 14:55

За вікном сніжок летить,
Вітром завіває,
Тож спішіть усі до нас
На свято Миколая!

Уже стало доброю традицією відкривати цикл новорічних та різдвяних свят у Полтавській ЗШ №30 урочистим заходом до Дня Святого Миколая.
Тож 18 грудня 2015 року учні третіх класів разом зі своїми класними керівниками, Безуглою І. В. та Зарвою Л. А, підготували свято «Миколай іде, чемним дітям подарунки несе» для наймолодших школярів.
Діти радо зустрічали віршами, піснями, танцями Миколая. Учні дізналися багато нового про звичаї, обряди, традиції українського народу, пов’язані з цим святом.
На захід завітали найрідніші люди – батьки, бабусі й дідусі, молодші братики й сестрички. Адміністрація школи не залишила малечу без подарунків – діти отримали солодощі.

Свято Миколая
П'ятниця, 18 грудня 2015, 13:33

17.12.2015 року класний керівник Іванова Алла Степанівна та студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка провели з учнями 5-А класу захід до Дня Святого Миколая.
Студенти розповіли дітям історію свята, підготували цікаву вікторину та конкурси. Учні читали напам’ять вірші про Святого Миколая. Особливо запам’ятається їм «Дерево добра і милосердя», на якому діти малювали квіти та листочки як підтвердження своїх добрих справ.
Батьки та студенти підготували учням солодкі подарунки.

Іванова А.С.

чер   липень 2019   сер