Челендж #mypysanka
П'ятниця, 17 квітня 2020, 00:00

17.04.2020 учні та вчителі нашої школи також вирішили приєднатися до челенджу #mypysanka. З підручних матеріалів створювали оригінальні писанки. Всі підходили до завдання з креативом, тому роботи вийшли чудові. Дякуємо за активну участь.

Як я проводжу карантин?
Вівторок, 14 квітня 2020, 09:07

Карантин не час для суму. Тому з 6 по 10 квітня було проведено фотоконкурс під назвою "Як я проводжу карантин". Ми отримали безліч яскравих фотографій і дізналися, що діти активно проводять свій вільний час. Дякуємо всім учасникам. Залишайтеся вдома, цікаво проводьте час і не хворійте.

Уроки онлайн
Субота, 04 квітня 2020, 20:16

Увага! Конкурс!
Вівторок, 31 березня 2020, 19:29

Шановні класні керівники та учні! Приймайте активну участь у конкурсі та отримуйте призи. :)
Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує школярів використати час карантину з користю і долучитися до конкурсу – зробити свій внесок у збереження природи ще й виграти призи.
До того ж, організатори запевняють, що Всеукраїнський проєкт «Мішечок» допоможе карантинні обмеження перетворити на можливості.
Тож School Recycling World запрошує українських школярів та їхні родини стати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже зараз. Зробити це просто – приєднатися до всеукраїнського проєкту «Мішечок». Завдання просте – шити екомішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті.
Протягом проєкту організатори щотижня заохочуватимуть учасників розігруючи призи у соціальних мережах @schoolrecyclingworld. Тобто кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки.
Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld. Крім того потрібно заповнити анкету учасника до 20 травня 2020 року. Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку.
Переможців оголосять 22 травня 2020 року на сайті schoolrecyclingworld.org. Учасники можуть завантажувати свої конкурсні роботи до 20 травня включно.
Конкурс підтримує Міністерство освіти і науки України. Партнер проєкту – комапнія PepsiCo Україна.
Умови проєкту та анкета для команд-учасників за посиланням.
Успіхів! ;)

Педагог-організатор

Шановні батьки!
Вівторок, 17 березня 2020, 12:24

Карантин - це заходи для попередження поширення вірусу. Діти повинні перебувати вдома, на власному подвір'ї.
З п'ятниці, 13 березня, вчителі школи працюють з учнями на дистанційній формі навчання, яка передбачає зворотній зв'язок з учнями.
Учителі проводять Skype - уроки, учні отримують завдання, виконують тести на різноманітних онлайн платформах.
З питань дистанційного навчання звертайтеся до класних керівників, учителів-предметників, адміністрації закладу.
Дякуємо вам за розуміння і співпрацю! Бережіть своє здоров'я і здоров'я наших дітей!

вер   жовтень 2020   лис