"Зимові канікули офіційно розпочато!"
Неділя, 30 грудня 2018, 18:54
altВесело і змістовно розпочинаються канікули у учнів 2-го класу. Ященко Ольга Василівна та Авдошина Оксана Леонідівна провели з учнями 2-Б майстер-клас з виготовлення казкового новорічного будиночку з медових пряників. скільки радості й задоволення отримали дітлахи від спілкування з батьками - майстрами своєї справи.
altСвято продовжилось запальною дискотекою в актовій залі школи. Цікаві конкурси. де брали участь і вчителі. Танці та ігри не давали всидіти на місці жодній дитині.
Міський будинок культури гостинно відкрив двері дітям, де вони відправились у подорож до підводного царства Діда Мороза, де злий чаклун Буль-Буль перешкоджав веселощам дітлахів. В кінці свята був феєрверк, який не залишив байдужими наших молодших учнів.

Новорічна «Ліга сміху»
Неділя, 30 грудня 2018, 17:48

alt27 грудня 2018 року в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області" відбулося справжнє новорічне свято.
Напередодні святкування Нового року в колі шкільної родини зібралися всі. altПриводом гарного вечора стало новорічне свято "Ліга сміху». На сцені змагалися п’ять команд:
- команда 8 – Б класу «М’ясорубка гумору» (тренер Недоріченко Д. А.)
- команда 9-М класу "Не копіювати" (тренер Микитась Л. М.)
alt- команда 9 – Г класу "Укупники" (тренер Нікітченко Ю. В.)
- команда 10 – Г класу "Фотончики" (тренер Мороз Н. О.)
- команда 11 – А класу «170 днів до наказу» (тренер Горбенко В. В.)
Вся гра пройшла під бурхливі оплески altприсутніх гостей, команди підготували гарні, змістовні, цікаві, гумористичні та веселі виступи. Прослідковувалася колосальна підтримка один одного, шалені овації всім командам.
Запрошенні в журі тренери команд оцінили всіх на одному рівні, після завершення свята команди отимали грамоти та солодкі подарунки.
Команда «Не копіювати» (тренер Микитась Л. М.) отримала Гран-прі за свій неймовірний виступ. Інші команди розділили між собою місця:
І місце – команди «170 днів до наказу» та «Фотончики»
ІІ місце – команди «Укупники» та «М’ясорубка гумору»
Хочеться сказати, що саме такі свята найбільше запам'ятовуються, найбільше вражають та спонукають до розвитку та праці.
Я дякую всім, хто взяв участь у цьому святі. Дякую учням, які подали ідею та блискуче підготувалися, вчителям, які з легкістю підтримали та виступили на високому рівні на нашій новорічній "Ліга сміху".
Будуємо й надалі таку сильну та дружню шкільну родину, якою є ми сьогодні! Зі святами всіх!

Педагог-організатор Гребіник А. В.

ЮНІ ТАЛАНТИ
Неділя, 23 грудня 2018, 14:06

altУкраїнська мова — це наше культурне надбання, це гарантія збереження ідентичності нації, запорука соборності та подальшого успішного розвитку країни. 22 грудня у нашій школі відбулося нагородження призерів ІІ міського етапу Міжнародного конкурсу  з  української мови імені Петра Яцика. Щироalt вітаємо ученицю 3-А класу Оріхівську Анастасію  за 3 місце у цьому конкурсі. Українська мова - це сила та єдність нашого народу. Цей унікальний масштабний проект об’єднує знавців і шанувальників українського слова. Настя, бажаємо тобі натхнення, успіхів та подальших здобутків.

Класний керівник Морозова Т.В.

Відкритий урок із зарубіжної літератури
Понеділок, 10 грудня 2018, 11:35

altВідкритий урок із зарубіжної літератури в 11 класі був присвячений темі "Добро і зло у романі Булгакова "Майстер і Маргарита"".

Вчитель Вітек О.А.

Hour of Code
П'ятниця, 07 грудня 2018, 14:14

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.
Полтавська загальноосвітня школа 30 також приєдналась до міжнародної ініціативи #годинакоду2018.
«Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями діти за одну годину вчилися писати код, відразу отримували результат своєї роботи і тепер можуть пишатися собою.
Дякуємо організаторам #BrainBasketFoundation за таку можливість. Діти в захваті! #HourOfCode

Уроки розробляли вчителі інформатики школи - Недоріченко Дар'я та Олена Корнієнко.

Більше статтей...

лют   березень 2019   кві