Грант FIRST LEGO LEAGUE JUNIOR
Вівторок, 24 вересня 2019, 08:43

Нещодавно відбувся другий етап відбору на грант FIRST LEGO LEAGUE JUNIOR. Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 30 представили Oksana CherednukЛена Корниенко та Дарья Недориченко. За результатами співбесіди наша школа

отримала 2-річний грант від ГО «Iноваційні освітні технології».

Покладання квітів до братської могили
Четвер, 19 вересня 2019, 23:02

На братських могилах не ставлять хрести.
Удови на них не ридають.
Приносять до них люди квіти живі,
і Вічний Вогонь зберігають.
Де дибки ставала раніше земля –
гранітні тепер лише плити.
Тут жодної долі окремо нема,
всі долі в одну спільну злиті

19 вересня 2019 року об 11.00 у Гришкиному лісі відбувся реквієм пам’яті з покладанням вінка та квітів до братської могили з нагоди 76-ї річниці визволення Полтавщини від нацистських окупантів за участю учнів, вчителів школи, представників Київської районної в місті Полтава ради та ветеранів Другої світової війни.
Більше 200 тисяч наших земляків у роки Другої світової війни воювали на різних фронтах, щоденно наближаючи перемогу. Наша безмежна вдячність кожному з них – тим, хто ціною власного життя, проявляючи небувалий героїзм, мужність та відвагу, визволяли Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.
Дорогі ветерани! Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

Світла пам'ять полеглим героям.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

День народження І.П. Котляревського
Четвер, 19 вересня 2019, 23:00

До дня народження І.П. Котляревського у Полтавській ЗШ №30 відбулися заходи, Учні  10-А класу підготували фотосушку «Через віки він дивиться на нас». Цікавою була ранкова зустріч із Наталкою та Петром , героями драми «Наталка Полтавка». У кожному класі в цей день звучали спогади про талановитого земляка . Учнів старших класів провели бліц-турнір «Життя і творчість І.П. Котляревського». У 5-6 класах відбувся медіоурок, Діти переглянули мультфільм «Енеїда». Також у бібліотеці можна було ознайомитися з цікавими фактами життя і творчості письменника.

«Увага! Діти на дорозі»
Четвер, 19 вересня 2019, 22:59

Щороку в Полтавській ЗШ №30 проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». У рамках цього місячника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися працівники нашої школи, учні, батьки – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.
Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели першого вересня Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі.
У рамках місячника триває виставка малюнків для учнів 2 – 4 класів «Правила дорожнього руху – твоя безпека », яка знаходиться на першому поверсі школи.
Зусиллями учнів 5 – 7 класів створена виставка дорожних знаків.
Для учнів 8 – 11 класів 16.09.2019 року був проведений конкурс-огляд малюнків на асфальті «Будь обережним на дорозі!»
За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно, підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня - на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

Доброго здоров’я вам, діти!
Четвер, 19 вересня 2019, 22:56

Уже традиційно Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 проводить День здоров’я. Його мета – допомогти учням зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху..
17 вересня у школі День здоров'я розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти повторили правила безпечної поведінки у лісі, на дорогах.
Учні 5 – 11 класів випробовували свою силу, знання та вміння у подоланні туристичної смуги перешкод та у спортивних змаганнях.
По завершенню Дня здоров’я діти зібралися разом, щоб підвести підсумок та отримати нагороди.
Черговий раз учні нашої школи нагадують всім, що здоров’я людини залежить від багатьох чинників.

Педагог-організатор Гребіник А. В

жов   листопад 2019   гру