Спартакіадa школярів з футболу,
Субота, 27 жовтня 2018, 11:54

altХлопці (2006 р. н.та молодше) ЗОШ 30 взяли участь у міській Спартакіаді школярів з футболу, захищали честь школи на футбольному турнірі. Вибороли 2 місце . ВІТАЄМО наших ЗІРОЧОК !!! МОЛОДЦІ!!! Так тримати!

Козацький квест «Пропала булава»
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:23

alt«Як вогонь безсмертний у віках не згас,
так козацька слава в серцях у нас…»

14 жовтня - День українського козацтва продовжує історичну традицію Запорізької Січі. Запорізькі козаки шанували Богоматір і вважалиalt її своєю заступницею. Військові походи Війська Запорізького традиційно починалися молитвою біля храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці.
12 жовтня 2018 року у КЗ «Полтавська ЗШ № 30» учні 8-11-х класів брали участь у Козацькому квесті, присвяченому Дню українськогоalt козацтва та Дню захисника України. На учасників квесту чекав маршрут із семи станцій. На лінійці команди отримали карту маршруту та відправилися у пізнавальну подорож.
На станціі «Мистецька» учасники малювали українського козака, додаючи один фрагмент картини по черзі, кожен учасник групи мав altдодати до малюнку свій штрих.
На станціі « Гонка за лідером» учні відповідали на запитання про життя та побут козаків. На станції «Стройова підготовка» учасники проявили спритність, моторність, уміння правильно і швидко виконувати команди командира.
altУсі команди вдало завершили свої маршрути і ми визначили переможців. Третє місце посіла команда 10 - М класу, другими стали дівчата 9 – М класу, а перше місце отримали учні 10-Г та 11-А класів.
Хочеться подякувати вчителям та учням, що брали участь у Козацькому квесті і маємо надію на традиційне проведення такої гри, присвяченої Дню козацтва України.

Квест підготувала педагог-організатор Гребіник А. В.

Святкування Дня захисника України
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:22

alt12 жовтня в рамках святкування Дня захисника Вітчизни для хлопців 6-А класу дівчата організували квест «Скарби козацтва». Учні пройшли різні випробування, проявивши свою майстерність іотримавши головний скарб – солодкий приз.

Класний керівник Брага Н.О.

Нові враження 6-А
Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:12

alt11 жовтня учні 6-А класу занурилися в історію та культуру Стародавнього Єгипту. Ознайомилися з символами єгиптян та представили візитівки держави. Вчилися бути полікультурними.

Класний керівник Брага Н.О.

Cторіччя з дня народження В. О. Сухомлинського
Середа, 10 жовтня 2018, 15:04

altДо сторіччя з дня народження видатного педагога В. О. Сухомлинського у шкільній бібліотеці були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.
Долучилися до цієї справи і наймолодші учні нашої школи – першокласники, які з вихователем групи продовженого дня Верещакою О.В. завітали до шкільної бібліотеки. Малечу гостинно зустріла бібліотекар Голубіхіна Наталія Григорівна .
«Жив на світі педагог, учений, письменник Василь Олександрович Сухомлинський, - так розпочала свою розповідь Наталія Григорівна.- От зараз і ви, маленькі читачі, доторкнетесь до думки і слова altВасиля Олександровича, до його веселкового казкового світу, який він так хотів перенести у ваші душі і серця. Він дуже любив дітей і написав для них багато-багато оповідань казок: про ласкаве сонечко і м’яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки і добру бабусю. Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами".
Діти поринули у чарівний світ казок Василя Сухомлинського . Здавалося, що це Василь Олександрович стоїть на порозі школи і запрошує учнів до розмови. І ось уже розпочалось жваве обговорення почутого… На цьому святі не було байдужих. Хочеться, щоб після проведення цього заходу у всіх з’явилося бажання зробити щось хороше, приємне всім, кого ви любите.

Більше статтей...

гру   січень 2019   лют