Шановні батьки!
Вівторок, 17 березня 2020, 12:24

Карантин - це заходи для попередження поширення вірусу. Діти повинні перебувати вдома, на власному подвір'ї.
З п'ятниці, 13 березня, вчителі школи працюють з учнями на дистанційній формі навчання, яка передбачає зворотній зв'язок з учнями.
Учителі проводять Skype - уроки, учні отримують завдання, виконують тести на різноманітних онлайн платформах.
З питань дистанційного навчання звертайтеся до класних керівників, учителів-предметників, адміністрації закладу.
Дякуємо вам за розуміння і співпрацю! Бережіть своє здоров'я і здоров'я наших дітей!

Весна – найпрекрасніша пора року
П'ятниця, 13 березня 2020, 12:56

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа,повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень,квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасноїпори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок всьогосвіту вітають з чудовим святом.

У нашій школі це свято розпочалося Днем учнівського самоврядування. Учні 10-11 класів підготували вчителям гідну молоду заміну, яка цікаво провела уроки, проконтролювала освітній процес у закладі та організувала святковий концерт - привітання для всіх жінок, які працюють у Полтавській загальноосвітній школі № 30.

Не залишилися без уваги і мами та бабусі. Вітання і подарунки від своїх діточок вони отримали на родинних  святах, які відбулися у кожному класі початкової школи.

Тиждень математики
П'ятниця, 13 березня 2020, 12:50

Нещодавно у школі відбувся тиждень математики. Він був насичений різноманітними інтелектуальними та розважальними заходами, а саме:

- Інформаційна виставка "Математика+фізика+інформатика:вивчаю, знаю, використовую" (вчитель Микитась Л.М.)

- Математичний квест для учнів 5 класів (вчитель Гнаток О.В).

- «Любов і геометрія» (вчитель Заїка Л.В).

- Форум для 8 класів «#не_ведусь: я вмію спілкуватися в інтернеті» (вчитель Недоріченко Д.А)

- Майстер-клас «Паперові крила» для 9 класів (вчителі Мороз Н.О., Рогова Н.Ю).

- «Математичні перегони» для 6 класів (вчитель Колінько О.О).

- Конкурс на кращу математичну задачу з казковим сюжетом для 3-4 класів (вчитель Колінько О.О).

- Гумористично-математичне STENDUP-шоу для учнів 10-11 класів.(вчителі Мороз Н.О., Микитась Л.М)

- «Хто знання має той мур зламає». Подорож до країни Математики в 5-Б класі (вчитель Круглик Л.О).

Навчальна екскурсія до Приват банку.
П'ятниця, 06 березня 2020, 11:51
Економічна грамотність, професії у банку. Як користуватися банківськими картками? Чи варто брати кредит?
 Учні 6—А класу із величезним задоволенням відвідали центральне відділення банку, для дітей була проведена інтерактивна екскурсія.

Свято Масляної
Субота, 29 лютого 2020, 10:20
28.02 для учнів початкових класів відбулося яскраве дійство до свята  Масляної. Діти танцювали, співали, грали в цікаві ігри, водили хоровод. Активну участь також приймали і батьки, які були просто неперевершені. Яке ж свято без вареників та млинців? Звісно, ми теж не відставали від традицій і всі бажаючі могли скуштувати смачні варенички та домашні млинці. Свято вдалося на славу.

Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято – Вас дозвольте привітати!

Більше статтей...

лип   серпень 2020   вер