Олімпійський тиждень в школі
Четвер, 23 вересня 2021, 18:15

Олімпійський тиждень в школі

З 13  по 17 вересня у нашому навчальному закладі проводився Олімпійський тиждень, у продовж якого вчителі фізичної культури Дорошенко І.В., Македон О.В. та  Омельяненко А.В. через ігри та вікторини поширювали  ідеї олімпізма та здорового способу життя, прививали інтерес до занять спортом. Учні з великим задоволенням брали участь у спортивних заходах. Було  проведено спортивні вікторини " Олімпійські розумники", " Вище, швидше, сильніше разом".

Олімпійські батли :

Турнір з волейболу(9-11кл.)

Турнір з малюкболу(7-8кл.)

Турнір з футболу(6кл.)

Олімпійські старти(5кл.)

Турнір з петанку( дівчата)

"Веселі старти" ( молодші кл.)

Діти у захваті та задоволені .

Олімпійський_урок_3.jpg

«Увага! Діти на дорозі!»
Середа, 22 вересня 2021, 12:22

«Увага! Діти на дорозі!»
10 вересня в рамках Місячника «Увага! Діти на дорозі!» наш 1-А разом
з учителем Безуглою Інною Василівною відвідали Управління патрульної
поліції Полтавської області, де в цікавій, доступній, ігровій формі говорили
про безпеку на дорозі. Як виявилося, поліція – це зовсім не страшно, якщо ти
вмієш слухати, дотримуєшся правил вуличного руху, бережеш своє життя та
здоров’я і поважаєш та дбаєш про інших.
       Екскурсія дуже сподобалася нашим первачкам і ми щиро дякуємо
татові, Євтушенку Володимиру Олександровичу, який запропонував та
організував цю чудову поїздку у світ правил і безпеки!

1-А_ДАІ_4.jpg1-А_ДАІ_3.jpg1-А_ДАІ_1.jpg1-А_ДАІ.jpg

1-А_ДАІ_2.jpg

День здоров'я
Понеділок, 20 вересня 2021, 13:15

"Здоров’я – найцінніший скарб» - під таким девізом пройшов перший двотижневик цього навчального року у нашій школі. І найцікавішим заходом, як завжди, був довгоочікуваний традиційний День здоров’я. Розпочався він екотолокою – ми прибрали територію біля ставків мікрорайону Половки. Після цього приступили до змагань. Туристичні конкурси, футбол, веселі естафети, в яких брали участь, як учні, так і вчителі, зарядили всіх невичерпною енергією та позитивними емоціями. А на зупинці «Заспіваймо пісню веселеньку» юні обдарування подарували слухачам насолоду та чудовий настрій. А колективний проект «Дерево здоров’я», яке ми створили серед природи, примандрувало до школи і тепер щодня нагадує нам про те, яких правил необхідно дотримуватися, щоб мати міцне здоров’я. Прекрасний день закінчився, як завжди, смачною кашею, яку приготовили наші мами і тата, та нагородами – смаколиками за високі досягнення у змаганнях. Переможених у нас цього дня не було. Як добре, що в нас щороку є такий день – ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!

Випуск 2020-2021
Четвер, 01 липня 2021, 08:53

Прекрасні, наші 11-класники вітаємо вас! У цей день побажаємо вам попутного вітру удачі, натхнення на нові подвиги, райдужних надій і сонячного настрою!В добру путь!

Табір "Веселка" до нових зустрічей!
Середа, 30 червня 2021, 13:43

30 червня, останній день табірної зміни. Ось так непомітно промайнув час.
За 14 днів у таборі відбулися змагання зі спортивного туризму та орієнтування, різні квести“. Хлопчики та дівчата відвідали кінотеатр „Мультиплекс“, переглядали вистави від Полтавського лялькового театру.
На майстер-класі з декоративно-прикладного мистецтва школярі навчилися виготовляти яскраві прикраси зі стрічок. Під час конкурсу малюнків на асфальті учні відобразили свої побажання та мрії.
Як і завжди, найцікавіші моменти весельчата висвітлили у стіннівці „Веселкові пригоди“.
А на завершення табірної зміни хлопчики та дівчатка із задоволенням взяли участь у конкурсно-розважальній програмі.

сер   вересень 2021   жов