Міжнародний день толерантності
Понеділок, 26 листопада 2018, 18:03

Усі люди мають недоліки хто більші, хто
менші. Ось чому і дружба, і допомога, і
спілкування були б неможливими, якби не
існувало між нами взаємної терпимості.
Г.Гвіччардіні

altУ рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада 2018 року в нашому altнавчальному закладі був проведений «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».
План проведення тематичного тижня був насиченим та різноманітним. Навчальний заклад був тематично оформлений: учнівське самоврядування оформили куточок «Подаруй світові посмішку», вихованці 5 – 9 класів підготувалиalt виставку «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Цей універсальний символ, що поєднує небо і землю, містить в собі силу й міць, – став основою для вираження почуттів дітей.
Упродовж тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь вalt заходах, які змінювали один одного.
Для учнів 5-6 класів була проведена гра-квест «Квітка толерантносі». Протягом гри учні навчилися працювати у команді, закріпили основні принципи толерантності та відгадували символи добра та розуміння, збираючи пелюстки «Квітки толерантності».

Підготувала педагог-організатор
Гребіник А. В.

Цікава екскурсія
Понеділок, 05 листопада 2018, 19:22

altЗ великим нетерпінням третьокласники чекали п’ятниці, щоб поїхати на екскурсію. Ми почали вивчати тему «Корисні копалини», тому вирішили відвідати Полтавський ГЗК (м. Горішні Плавні). Було дуже-дуже цікаво. Екскурсовод так чудово розповідав про надра Полтавського краю, що ми відчули себе справжніми гірниками. Потім не могли проїхати трикотажну фабрику «Фламінго». Які чудові речі там шиють! А як красиво майстрині вишивають на спеціальному обладнанні! Наступною нашою зупинкою була геологічна пам’ятка природи, що на лівому березі Дніпра «Килеберда».
Щасливі та задоволені ми повернулися додому.

Класний керівник 3-А класу Тамара Морозова

Хелловін
Понеділок, 05 листопада 2018, 19:06

altОстанніми роками Хелловін стає все популярнішим серед української молоді. Це свято завітало і до нашої школи. Учні початкових класів із задоволенням долучились до старшокласників.

altЦе можливість стати казковими чудернацькими створіннями і повеселитися з друзями. Із гарбузів зробили «Ліхтарики Джека», які будуть захищати від всього поганого. Виготовили чудові казкові смаколики. Свято вийшо веселе та радісне. Гарно повеселились і старшокласники, і учні початкових класів.

Обласний конкурс з інформаційних технологій
Субота, 27 жовтня 2018, 12:58

Команда Полтавської ЗШ №30 у складі трьох учнів старшої школи приймала участь у обласному конкурсі з інформаційних технологій, що відбувався в Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості. Наша команда здобула грамоти за 2 місце в номінації програмування - Яровий Денис, учень 10-М класу, за 3 місце в номінації офіс-менеджмент - Бугаєвський Михайло, учень 11-А класу і грамоту за участь у веб-програмуванні - Петренко Данило, учень 10-М класу. Вітаємо наших it-шників, зичимо успіхів та нових перемог!

Керівник команди Недоріченко Дар'я Андріївна

alt

"Ми веселі козачата"
Субота, 27 жовтня 2018, 12:17

alt
Вчителем Дорошенко І.В. проведені спортивні естафети серед 4 класів "Ми веселі козачата". Діти із задоволенням змагалися між собою.

гру   січень 2019   лют