ЮНІ ТАЛАНТИ
Неділя, 23 грудня 2018, 14:06

altУкраїнська мова — це наше культурне надбання, це гарантія збереження ідентичності нації, запорука соборності та подальшого успішного розвитку країни. 22 грудня у нашій школі відбулося нагородження призерів ІІ міського етапу Міжнародного конкурсу  з  української мови імені Петра Яцика. Щироalt вітаємо ученицю 3-А класу Оріхівську Анастасію  за 3 місце у цьому конкурсі. Українська мова - це сила та єдність нашого народу. Цей унікальний масштабний проект об’єднує знавців і шанувальників українського слова. Настя, бажаємо тобі натхнення, успіхів та подальших здобутків.

Класний керівник Морозова Т.В.

Відкритий урок із зарубіжної літератури
Понеділок, 10 грудня 2018, 11:35

altВідкритий урок із зарубіжної літератури в 11 класі був присвячений темі "Добро і зло у романі Булгакова "Майстер і Маргарита"".

Вчитель Вітек О.А.

Hour of Code
П'ятниця, 07 грудня 2018, 14:14

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.
Полтавська загальноосвітня школа 30 також приєдналась до міжнародної ініціативи #годинакоду2018.
«Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями діти за одну годину вчилися писати код, відразу отримували результат своєї роботи і тепер можуть пишатися собою.
Дякуємо організаторам #BrainBasketFoundation за таку можливість. Діти в захваті! #HourOfCode

Уроки розробляли вчителі інформатики школи - Недоріченко Дар'я та Олена Корнієнко.

Міська Спартакіада
Неділя, 02 грудня 2018, 14:51

Завершилися змагання з баскетболу у рамках міської Спартакіади школярів  Київського району серед юнаків. Наша  школа 30 завжди бере активну участь у всіх спортивних змаганнях .В цьому році наші юнаки знов серед призерів Спартакіади, посіли  3 місце. Наші зірочки МОЛОДЦІ, так тримати!!!

Допомога чотирилапим друзям
Понеділок, 26 листопада 2018, 18:08

altУчні Комунального закладу « Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30» взяли участь у благодійній акції «Допоможи чотирилапим друзям».
Діти перейнялися проблемою допомоги тваринам, принесли крупи, іграшки, теплий одяг. Всі ці речі були відправлені до центру захисту живої природи «Юний європеєць». Тварини, які знайшли собі altтам притулок, радо зустрічали нас і інших гостей, розуміючи і відчуваючи людську увагу, турботу і любов.
Тож відкриймо наші серця для братів наших менших, піклуймося про них, дбаймо.

Педагог-оганізатор
Гребіник А. В.