Міжнародний день щастя!
Неділя, 21 березня 2021, 00:00

Cім років тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.
Учні ЗШ № 30 виготовляли мотиваційні листівки для підтримки своїх друзів, однокласників, які втратили віру в себе. Дані фрази дають дитині зрозуміти, що не потрібно засмучуватись, коли ти зазнаєш невдачі. Час від часу потрібно нагадувати, що талановиті та успішні люди теж колись були новачками.
Помилка — не твій вибір.
Цю фразу потрібно пояснити. Її суть полягає в тому, що завжди потрібно продовжувати старатись, вчитись, не сприймати невдачі негативно, а робити із них урок, ще один шанс для розвитку. Тому невдача — це не вибір. Це навчання, розвиток, бажання пробувати знову щось і знову.
Слова підтримки як прояв і доказ любові до ближнього!

День планетаріїв
П'ятниця, 19 березня 2021, 00:00

Мета проведення свята — ознайомлення з діяльністю планетаріїв, пропагування знань з астрономії.
Керівник групи продовженого дня Данилець Людмила Миколаївна розповіла учням про планети та зірки, про місце Землі у Сонячній системі, привернула увагу до того, які величезні простори нашої галактики і водночас яка вона крихітна у безмежному Всесвіті.
Робота з дітьми, яка була проведена:
• Бесіда - Планети великі чи маленькі ?;
• Майстер-клас – виготовлення ракети з паперу.

1-Б клас
Четвер, 18 березня 2021, 00:00

Останній тиждень перед весняними канікулами у 1-Б класі порадував дітей веселими перервами!

Віртуальна екскурсія
Четвер, 18 березня 2021, 00:00

Для учнів 4-х класів була проведена віртуальна екскурсія!
Інноваційні рішення та наукові розробки постійно відкривають перед нами нові можливості, дозволяючи творчо підійти до створення нових динамічних форм бізнесу і трансформації теперішніх. VR-технології не просто впливають на розвиток якоїсь конкретної галузі або напрямку науково-дослідної діяльності. Вони здатні зачепити всі аспекти життя суспільства — від медицини до космічних польотів.

Агітбригада
Четвер, 18 березня 2021, 00:00
У міському (зональному етапі) Всеукраїнському конкурсі-огляді екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу) закладів загальної середньої освіти команда Полтавської ЗШ № 30 «ЕКОПІПЛ» посіла почесне ІІ місце!
Вітання! Учасникам (учням 8-А класу) бажаємо незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів і і подальших перемог!

бер   квітень 2021   тра