Школярики 3-А класу
Неділя, 19 травня 2019, 13:43

Закінчується навчальний рік. Для нашого класу він був дуже результативним. У цьому році Оріхівстка Настя – стала переможцем ІІ Міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Юрчук Катя, Оріхівстка Настя, Макаров Ілля та Іванись Женя стали переможцями у ІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з «Математики», «Природознавства», «Української мови та літератури», «Трудового навчання», «Основ здоров’я» та отримали сертифікати. Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації нагородив Іванись Євгенію за 2 місце у змаганнях з туризму і краєзнавства. Юрчук Катя була наймолодшою учасницею Міського огляду «Юні програмісти». Вона створила власну комп’ютерну гру для дітей. На міському каналі ІРТ Катя давала інтерв’ю, де розповіла про свою роботу. Макаров Ілля приймав участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно-прикладної творчості на протипожежну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» і приніс нашій школі 2 місце. Наш шкільний вокальний ансамбль «Веселка» щороку у міських конкурсах «Світ дитячих захоплень» у номінації «вокальні ансамблі» займає призові місця. У цьому році вони зайняли 3 місце! Учасницею ансамблю є Іванись Женя.
А сьогодні у нас свято «Щаслива родина – щаслива дитина». Ми запросили всіх, хто вкладає у нас душу і серце – це мами і татусі, бабусі і дідусі. А ще до нас завітали з дитячого садка "Дзвіночок" вихователька Олександра Олексіївна та помічник вихователя Ніна Андріївна. Ми дуже раді цій зустрічі.
Свято закінчили урочистим патріотичним українським танцем. От такі ми школярики.

Класний керівник 3-А класу Морозова Т.В.

День вишиванки у школі
Неділя, 19 травня 2019, 13:35

16  травня 2019 року учні та вчителі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Учні та вчителі цього дня вдягнули  вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу.
У класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.
У кінці дні вся шкільна родина зібралася для загального фото.

Вітання
П'ятниця, 17 травня 2019, 22:12

Зупинити час ніщо не в змозі..altІ шумить гай, і цвіте сад.
На сонячнім Вашім порозі
З’явилося 80…

Шановна Інно Володимирівно!
У день Вашого ювілею прийміть найкращі вітання й побажання від колишніх колег, випускників Вашої рідної 30-ї школи.
Ми щиро дякуємо Вам за мудрість і досвід. Скільки ви зробили добра! Ви є прикладом гідної Людини для всіх – життєрадісна, енергійна, толерантна.
Нехай не в’яне краса Вашої душі, нехай не зникає надія з Вашого серця. Хай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей.

«Без бар’єрів»
П'ятниця, 17 травня 2019, 19:52

alt15 травня учні 9-М класу відвідали інклюзивний спортивно-масовий захід «Без бар’єрів», присвячений Міжнародному дню боротьби за права осіб з інвалідністю, який відбувався у Корпусному парку. Всі отримали неабияке задоволення від цієї прогулянки, адже майже на дві години присутні занурилися у світ тепла, добра, любові.
Та не лише позитивні емоції, а ще й корисні знання та навички отримали діти цього дня: правила вуличного руху на велосипеді, надання першої домедичної допомоги, користування інвалідним візком та, найважливіше, це - спілкування з волонтерами, організаторами та учасниками заходу.

Європа починається з тебе
П'ятниця, 17 травня 2019, 19:39

Учні нашої школи 15 травня долучилися до участі у Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці "Європа починається з тебе". Учні 10-х класів з цікавстю слухали виступи ведучих. Протягом уроку було переконливо доведено: щоб Україна стала повноправним членом ЄС, необхідно нам самим переглянути наші морально-етичні ціннності.

Європа дійсно має починатися з нас!

лип   серпень 2019   вер