Міжнародний день миру
Вівторок, 22 вересня 2020, 10:55

21 вересня Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Цього року наша школа також  долучилася до святкування. Для усіх учнів ми провели яскраву акцію "Я віддаю свій голос за мир" та конкурс малюнку на асфальті для учнів початкових класів. Було весело, цікаво та креативно.

1 вересня
Вівторок, 01 вересня 2020, 00:00

1 вересня, замість традиційної лінійки, відбулося свято для учнів 11 та 1-х класів. Одинадцятикласники приміряли на собі образи розбійників, захопили шкільний дзвінок та адміністрацію школи. Креативно, швидко, весело та активно ми розпочали навчальний рік. Бажаємо всім учням натхнення, позитивного настрою, гарних оцінок і міцного здоров'я.

Хвилина мовчання
Четвер, 27 серпня 2020, 00:00

Однією із традиційних та водночас емоційних форм вшанування пам’яті є хвилина мовчання. Так, загальнонаціональна хвилина мовчання є об’єднуючим чинником всього українського народу у скорботі та глибокій повазі до загиблих.
Тож закликаємо вас долучитися 29 серпня о 10:00 до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«Сонях пам’яті»
Вівторок, 25 серпня 2020, 00:00

УВАГА!
Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті».
29 серпня відзначаємо День пам’яті захисників України. Цей день обрано не випадково, бо саме в цей 29 серпня у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Адже Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.
Рекомендується виготовляти стилізовані соняхи з тканини та розміщувати їх на одязі на лівій стороні грудей. При процесі створення соняхів варто залучати молоде покоління, щоб з дитинства формувати шанобливе ставлення до захисників України та пояснювати значення цього дня для нашої країни.
Сонях має 15 пелюсток жовтого кольору. Пелюстку рекомендовано робити висотою 23 мм і шириною 12 мм. Верхній край пелюстки – загострений. Нижні краї кожної пелюстки закріплені на великому колі діаметром 40 мм з чорного фетру товщиною 1 мм. Маленьке коло з фетру чорного кольору товщиною 1 мм діаметром 30 мм розміщено посередині соняха поверх жовтих пелюсток. Сонях закріплено на основу для значків у вигляді піну (кліпси).
Відео з інструкціями по виготовленню символа «Сонях пам’яті» за посиланням.

Дев'ятикласникам
П'ятниця, 12 червня 2020, 00:00