Розваги у «Дитячій планеті»
П'ятниця, 06 квітня 2018, 08:02

altЯкий чудовий день провели сьогодні учні 2-А класу у «Дитячій планеті»! Дуже добре, що можна разом з вірними друзями веселитися, радіти щасливому життю. У цьому розважальному центрі і дівчатка, і хлопчики знайшли для себе дуже цікаві розваги! Ми щасливі, бо вміємо дарувати Вірну дружбу, ніжність, серденько своє. Ми щасливі, бо вміємо цінувати Усе, що доля нам дає! Прекрасно, що у нашому класі діти добрі та щирі. Ми – справжня чудова шкільна родина!

Класний керівник 2-А класу: Морозова Т.В.

Свято весни і мами
П'ятниця, 06 квітня 2018, 07:57

alt

Нещодавно діти 1-Б класу разом зі своїми батьками та класним керівником Зарвою Л.А. відзначали «Свято весни і мами». Вірші, пісні, танці, конкурси, яскраві дівчатка, джельтмени-хлопчики та чудовий татко-ведучий. Це – так зворушливо! Свято згуртувало та об’єднало нашу шкільну велику родину: батьків, учителів і, звичайно ж, діток.

Майстер-клас "Великодня писанка"
Середа, 04 квітня 2018, 12:27

altНапередодні Великодня, 4 квітня 2018 року, класні керівники 7-А та 7-Б класів Полтаської ЗШ №30 Іванова А.С. та Подолян А.В. разом із уителем трудового навчання Овчаренко Н.А. провели для учнів майстер-клас "Великодня писанка".
Спочатку діти дізналися про цікаві звичаї та традиції українського народу, що передували великому
altсвяту.
У Великодню суботу роблять крашанки. Звичай роботи писанки та крашанки виник у нас на Україні дуже давно. Надія Анатоліївна пояснила дітям, що спосіб виготовлення писанок хоч і простий, проте вимагає неабиякого хисту. Інструментом для виготовленяя писанки є "писачок".
Діти принесли уже підготовлені яйця altта із задоволенням вимальовували ростопленим воском обвідки, крапки.
Робота продовжувалась довго, вимагала терпіння на послідовності. Але всі були задоволені. Кожен присутній на майстер-класі виготовив для себе писанку і милувався нею.

Веселі канікули!
П'ятниця, 30 березня 2018, 20:43

«Канікули! Канікули!» -
співає все навколо.
Канікули, канікули,
канікули у школі!

altНастали весняні канікули. Як їх цікаво провести? Ми вирішили розважитись у «Ігроленді». Там було дуже весело! Ми спускались з високої гірки, робили фортеці з кінетичного піску, веселились у лабіринтах, грали на ігрових автоматах. Потім казкові герої запросили нас на дискотеку. Розваг було багато! Ми власними руками зробити піцу і з’їли її з великим задоволенням. Хоча ішов дощ, нам це не завадило мати гарний настрій! Чудові канікули!

Класний керівник 2-А класу: Морозова Т.В.

Поділись мрією
П'ятниця, 30 березня 2018, 20:34

altВсі життєві дороги людини ведуть до мети, головне – іти до кінця. Цей шлях допомагає пройти мрія.
Сьогодні учні 4 – Б та 3 – В класів створювали проекти власних мрій та бажань, за допомогою вирізаних із журналів малюнків та фотографій.
Школярі із захопленням розповідали про свої надії на майбутнє. А також зрозуміли, що у кожного свої цілі, вподобання та надії на успішне та щасливе життя.

Більше статтей...

гру   січень 2019   лют