Двомісячник чистоти та благоустрою
Субота, 13 квітня 2019, 15:13

Прийшла весна, а з нею тепла та сонячна погода, гарний настрій і безліч приємних турбот та клопотів.  І серед них – прибирання  довкілля. Учні та вчителі Полтавської загальноосвітньої школи № 30 активно включилися у Двомісячник чистоти та благоустрою. Вже на сьогодні ми можемо підвести перші підсумки нашої роботи.
Педагоги школи взяли участь у прибиранні Гришиного лісу, а учасники шкільної екологічної агітбригади «ЕКОПІПЛ» відвідали дитячий садочок № 65 «Школа здоров’я», щоб поспілкуватися з малюками про природу, про потребу дбати про неї, про чистоту оточуючого середовища і підтвердили ці розмови на ділі: разом прибрали дитячий майданчик.
Батьки долучилися до облаштування клумб, на яких  вже починають цвісти весняні квіти, а учні старших класів наводять порядок у шкільному садку. Особлива увага приділяється подвір’ю школи та прилеглій території, на якій працює увесь колектив нашого навчального закладу.
Багато вже зроблено, але це тільки початок….Тож всім приємних весняних трудових днів!

Екскурсія в Приватбанк з 11-А класом
Субота, 13 квітня 2019, 14:50

За програмою "Юніор" працівники банку Оксана Іванівна і Сергій Михайлович ознайомили учнів з банківською справою та професіями й видали сертифікати. Розповіли як відрізнити справжні та фальшиві купюри, продемонстрували серверну кімнату, де контролюється робота всіх терміналів та банкоматів, ознайомили з різними видами пластикових карток і їх перевагами. Оксана Іванівна провела екскурсію дуже цікаво, змістовно, з гумором. Діти задоволені!

Ліга сміху
Четвер, 11 квітня 2019, 20:00

Одного весняного сонячного дня, а саме 11 квітня 2019 року,  у актовій залі нашої школи відбулася зустріч учнів 8-10 класів у шкільній грі «Ліга сміху». Учасники дуже серйозно віднеслися до вибору тренерів та самої гри.  Виступи всіх команд були цікавими, яскравими та смішними. Більше двох годин глядачі-вболівальники отримували задоволення від гри та підтримували її учасників  палкими оплесками. Та особливо тепло сприймали виступ вчительської команди.
Кращими виявилися команда «Не копіювати» учнів  9-М класу. Саме вона отримала перехідний кубок шкільної гри «Ліга сміху», а всі учасники заходи – солодкі призи.

«ЕКОПІПЛ» в дії
Неділя, 07 квітня 2019, 10:35

Ми – разом, команда ми єдина,
Від нас залежать на планеті зміни!

Наша шкільна екологічна агітбригада «ЕКОПІПЛ» є ініціатором і реалі затором різноманітних природоохоронних ідей, агітаційних виступів, акцій. Так, загальношкільна акція «Збережемо первоцвіти!» вже давно стала традиційною і улюбленою серед школярів.  А в цьому році наші екологи провели відповідну роз’яснювальну роботу і серед вихованців дитячого садочку № 65 «Школа здоров’я».
Це було нелегко, адже трирічні дітки потребують особливого підходу, особливих слів. Не відразу вони зрозуміли хто і чого до них завітав. Та спільну мову було знайдено: і про охорону первоцвітів поговорили, і подвір’я прибрали, і кульками погралися.

Спортивні весняні канікули
Середа, 27 березня 2019, 00:00

Під час весняних канікул на базі ЗОШ 30 проведені дружні ігри - турнір з волейболу між учнями ЗОШ 30 та ЗОШ 11.

Діти отримали задоволення та практичний досвід. Команди були змішані, грали юнаки та дівчата,організували змагання вчителі Дорошенко І.В. (школа 30) та Маловічко С. О.(школа 11). Час проведено активно та корисно.

Більше статтей...

жов   листопад 2019   гру