Головна Новини школи Свято 8 Березня
Свято 8 Березня
Вівторок, 18 березня 2014, 20:22

altЯ дивлюся у віконце, а мене лоскоче сонце.

Це до нас весна прийшла, жіноче свято принесла!

Із першими теплими днями на весні до нас приходить величне і улюблене свято, на яке ми з нетерпінням чекаємо і  до якого  заздалегідь готуємось. Не обійшлося без сюрпризів і в нашій школі.

alt7 березня всіх жінок та дівчат чоловіча половина запросила до ошатної актової зали, яка сяяла квітами та посмішками присутніх. Організатором святкової програми стали учні 9-М класу разом зі своїм класним керівником Микитась Л.М. До цього проекту залучилися  й інші учні та вчителі школи.

Милим і зворушливим був виступ наймолодших altучасників концерту – учнів 1-А класу (класний керівник Безугла І.В.), які подарували і щирі слова привітання, і дебютували як молодша група народного ансамблю бального танцю «Фестиваль» (керівник Пащенко А.П.). А Бондарь Даяна і Мороз Дмитро, як професіонали у хореографічному мистецтві,  розхвилювали душі присутніх прекрасним  сольним танцем.

altПротягом свята лунали ніжні пісні у виконанні вокального ансамблю 4 – 5 класів, Мацак Каріни та Срібного Романа.  Прийшла привітати присутніх і сама Білосніжка зі своїми Гномами. Не залишились осторонь події і чоловіки – працівники школи. В образі  джентльменів вони звернулися до дівчат та жінок з жартівливим вітанням. А справжнім  дивом стали квіти, які діти створили з різнокольорових повітряних кульок і подарували жінкам. Як чудово, що є таке свято – свято 8 Березня!

тра   червень 2019   лип