Головна Новини школи Увага! Конкурс!
Увага! Конкурс!
Вівторок, 31 березня 2020, 19:29

Шановні класні керівники та учні! Приймайте активну участь у конкурсі та отримуйте призи. :)
Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує школярів використати час карантину з користю і долучитися до конкурсу – зробити свій внесок у збереження природи ще й виграти призи.
До того ж, організатори запевняють, що Всеукраїнський проєкт «Мішечок» допоможе карантинні обмеження перетворити на можливості.
Тож School Recycling World запрошує українських школярів та їхні родини стати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже зараз. Зробити це просто – приєднатися до всеукраїнського проєкту «Мішечок». Завдання просте – шити екомішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті.
Протягом проєкту організатори щотижня заохочуватимуть учасників розігруючи призи у соціальних мережах @schoolrecyclingworld. Тобто кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки.
Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld. Крім того потрібно заповнити анкету учасника до 20 травня 2020 року. Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку.
Переможців оголосять 22 травня 2020 року на сайті schoolrecyclingworld.org. Учасники можуть завантажувати свої конкурсні роботи до 20 травня включно.
Конкурс підтримує Міністерство освіти і науки України. Партнер проєкту – комапнія PepsiCo Україна.
Умови проєкту та анкета для команд-учасників за посиланням.
Успіхів! ;)

Педагог-організатор