Головна Новини школи Захоплююча екскурсія
Захоплююча екскурсія
Понеділок, 20 травня 2019, 13:10

У травні 2019 року учні 1-А і 2-А класів відправились на захоплюючу екскурсію в село Кротенки пасіка "Золота сота". Біля садиби учнів зустріли господар і господиня (Віталій і Марина Мостові) в українських національних нарядах і щиросердно запросили в свою оселю. Школярів чекала корисна і цікава робота. Їм треба було зліпити галушки з м'ясною начинкою і встигнути зварити запашне і цілюще мило.
Господиня Марина в цікавий і доступній формі розповіла дітям про історію виникнення галушок, про різноманітні рецепти і деякі хитрощі кожної господині в приготуванні цієї страви. Коли галушки були зліплені їх відправили в піч для варіння.
І тут почалося справжнє чаклування. Бо ми перетворилися тепер на миловарів. Учні дізналися що будуть варити цілюще мило в якому будуть тільки натуральні інгредієнти. Це і мед, і фарбники, і ароматні суміші.
Закипіла робота на славу! Потім всі відправилися на екскурсію по самій пасіці, де господар Віталій розказав багато цікавої і корисної інформації про бджіл. Діти дізналися що бджоли ніколи не сплять, багато працюють, долають великі відстані щоб набрати меду.
Наостанок запашні галушки, узвар з печивом і запальний танок підняли і без того гарний настрій учнів. І знову в путь! Нас чекали козацькі розваги в музеї-садиби Полтавської битви.
Співробітники музею приготували для дітей цікаві конкурси, розваги, естафети. У доступній для віку школярів формі, розповіли про історію козацтва, звичаї, досягнення. А в кінці дійства всі гуртом написали веселого листа до турецького хана. Задоволені і веселі повернулися діти в рідну школу.

тра   червень 2019   лип