Головна Новини школи День цивільного захисту
День цивільного захисту
Вівторок, 23 квітня 2019, 00:14

22 квiтня комунальному закладі "Полтавська загальноосвитня школа І-ІІІ ступенів №30" проведено день цивільного захисту. Метою цього дня було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу від надзвичайних ситуацій.

Згідно з планом  дня цивільного захисту було проведено ряд заходів, а саме: тиждень захисту дитини, виховні години для 8-9 класів до дня Чорнобильської трагедії "Мужність і біль", бесіди, конкурси плакатів, зустріч з учасниками МЧС і ЧАЕС, екскурсії до ДПРЧ-2.

Учасниками практичних заходів дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав грунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов'язків учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту працівників та учнів при проведенні тренінгу з евакуації за ввідною ("пожежа") діяли в цілому організовано, основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Адміністрація закладу вдячна військовому колективу сержантам викладачам військового складу інституту телекомунікацій та інформації які продемонстрували стенди з вибухонебезпечними речовинами надали первинну медичну допомогу та сучасні засоби зв'язку.

кві   травень 2019   чер