Головна Новини школи Підсумки проведення зимових шкільних канікул
Підсумки проведення зимових шкільних канікул
Понеділок, 21 січня 2019, 13:23

Ось і закінчився січень… Веселий і казковий місяць зими. Він подарував нам справжню зимову погоду, чудове свято Новий рік і, звичайно, КАНІКУЛИ! Ми мали можливість відпочити, відвідати бабусю та дідуся, погуляти з батьками та провести вільний час зі своїми друзями, однокласниками.
Кожен клас разом з класними керівником проводили різноманітні конкурси, культпоходи, квести, прогулянки, розваги. Так, учні 10-Г класу розпочали зимові канікули розважальним заходом «Школа – наш другий дім». Облаштувавши приміщення класу, як домашню кімнату, учні та вчителі в халатах і капцях за теплим чаєм, по домашньому, весело спілкувалися, грали в ігри, співали і танцювали. Одним словом – зустрічали Новий рік!
Не залишилися байдужими учні 5-Б класу, які відвідали виставу у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя «Снігова королева». Цікаво було переглядати мультфільми та кіно у кінотеатрі MULTIPLEX, бути свідками чарівного дійства на сцені Міського будинку культури, займатися цікавими творчими справами у дитячо-юнацькому клубі «Товариш», відвідувати музеї міста та розважатися біля новорічної красуні - полтавської ялинки.
А юні спортсмени мали можливість щодня без обмежень тренуватися та змагатися у шкільному спортивному залі.
Канікули – чудова пора, всі відпочили, і з новими силами приступили до навчання. То ж успіху нам всім і нових звершень у 2019 році!

вер   жовтень 2019   лис