Головна Новини школи Міжнародний день толерантності
Міжнародний день толерантності
Понеділок, 26 листопада 2018, 18:03

Усі люди мають недоліки хто більші, хто
менші. Ось чому і дружба, і допомога, і
спілкування були б неможливими, якби не
існувало між нами взаємної терпимості.
Г.Гвіччардіні

altУ рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада 2018 року в нашому altнавчальному закладі був проведений «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».
План проведення тематичного тижня був насиченим та різноманітним. Навчальний заклад був тематично оформлений: учнівське самоврядування оформили куточок «Подаруй світові посмішку», вихованці 5 – 9 класів підготувалиalt виставку «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Цей універсальний символ, що поєднує небо і землю, містить в собі силу й міць, – став основою для вираження почуттів дітей.
Упродовж тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь вalt заходах, які змінювали один одного.
Для учнів 5-6 класів була проведена гра-квест «Квітка толерантносі». Протягом гри учні навчилися працювати у команді, закріпили основні принципи толерантності та відгадували символи добра та розуміння, збираючи пелюстки «Квітки толерантності».

Підготувала педагог-організатор
Гребіник А. В.