forex trading logo

Увійти на сайтГоловна Новини школи Доброго здоров’я вам, діти!
Доброго здоров’я вам, діти!
Неділя, 23 вересня 2018, 16:54

altВже традиційно Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30  проводить День здоров’я.  Його мета – допомогти  учням  зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.  «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема altзбереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа  працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається  допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які altсприятимуть їхньому життєвому успіху..
21 вересня у школі День здоров'я  розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти повторили правила безпечної поведінки у лісі, на дорогах.
Потім для учнів 5 – 6 класів був проведений квест «Екологічний калейдоскоп». Учні разом з класними керівниками пройшли 4 локації : «Бутиalt
здоровим», «Водоспад», «Квіткова галявина», «Капітанська». На кожній з них були різні цікаві завдання та запитання. Школярі з захопленням виконували всі завдання локацій.
Учнів 7 – 11 класів випробовували свою силу, знання та вміння у подоланні туристичної смуги перешкод.
По завершенню Дня здоров’я діти зібралися разом, щоб підвести підсумок та отримати нагороди.
У квесті «Екологічний калейдоскоп» І місце отримали учні 5-А класу (класний керівник – Говтвяниця Н. В.), ІІ місце – 5-Б клас (класний керівник Колінько О. О.), ІІІ місце – 6-Б клас.

altА для того, щоб діти показували приклад іншим, як не забруднювати навколишнє середовище, вони отримали бонус – корзину та пакети для відходів та совок.
Черговий раз учні нашої школи нагадують всім, що здоров’я людини залежить від багатьох чинників, серед яких значне місце займає екологія.


Педагог-організатор Гребіник А. В.

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 чер   липень 2022   сер

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2022 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир"