Головна Новини школи Увага! Діти на дорозі!
Увага! Діти на дорозі!
Середа, 19 вересня 2018, 20:30

altЩороку в Полтавській ЗШ  №30  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей altна дорогах.  До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашої школи, учні, батьки  – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.
Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній altперіод, класні керівники провели першого  вересня Єдиний урок  з правил безпечної поведінки на дорозі.
В рамках місячника учні 2 – А класу, 4 – А класу, 4-Б класу, 4-В класу взяли активну участь в організації виставки « Безпечна дорога до школи! ». учні 2-А класу altпредставили 12 робіт (класний керівник Безугла І. В.).
Триває виставка малюнків для учнів 5 – 9 класів «Правила дорожнього руху – твоя безпека », яка знаходиться на першому поверсі школи.
За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. altТому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня - на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

лис   грудень 2019   січ