Головна Новини школи Пришкільний табір відпочинку „Веселка“
Пришкільний табір відпочинку „Веселка“
Середа, 20 червня 2018, 12:11

При Комунальному закладі „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30“ з 29 травня по 15 червня 2018 року працював пришкільний табір відпочинку „Веселка“. Протягом зміни у ньому відпочили 56 учнів, із них – 25 дітей пільгових категорій.
Основним змістом виховної діяльності табору є створення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого й духовного розвитку. Педагогічний колектив працював над умовами для самореалізації школярів, розвитку їх здібностей, ініціативи, кмітливості, активності.
Розпочався відпочинок святковим відкриттям, на подвір’ї школи лунала весела музика. Усі загони старанно підготували візитки до відкриття табірної зміни, а потім із задоволенням взяли участь у конкурсно-розважальній програмі та дискотеці, яка  додала всім гарного настрою та позитивних емоцій.
Щоб відпочинок під час літніх канікул був безпечним, 30 травня вихованці табору зустрілися із працівниками патрульної поліції міста Полтави. Діти познайомилися з особливостями роботи патрульної служби, повторили правила дорожнього руху, взяли участь у інтерактивному занятті.
До Міжнародного дня захисту дітей школярі відвідали сімейно-розважальний  центр „Турбіна“  та позмагалися на турнірі з боулінгу.
Для розвитку творчих здібностей  учнів працівники Полтавського міського центру позашкільної освіти провели майстер-клас „Паперопластика. Виготовлення сувеніру“.
Діти побували на виставі „Стрибаюча принцеса“ у Полтавському академічному обласному театрі ляльок, де поринули у казкову історію про доброго короля і його донечку-принцесу Ярмілку, злого Чаклуна і лиху Бабу Ягу, а також сміливого та винахідливого принца Іржі.
До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища у таборі „Веселка“ відбулася виставка тематичних плакатів.
Приділялася увага й розвитку пізнавальних здібностей учнів: школярі відвідали дитячу бібліотеку-філію №13, яка гостинно запросила малечу на літню ігротеку „Читай, думай, грай“, а до школи завітали працівники дитячої міської бібліотеки імені Панаса Мирного із бібліопотягом „Зустріч із книгою“. Вчитель історії та правознавства провів бліц-інформування та правовий компас з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.
Кожен загін працював відповідно до обраного профілю – музичне мистецтво (загін „Чомучки“), інформатика (загін „Капітошки“), спортивний („Смайлики“). Під час занять за профілем школярі поглиблювали знання про творчість відомих музикантів та роль пісні у житті українського народу,  (пісенний конкурс „Як заспівають, мов тебе на крилах підіймають“ , інсценізація пісні „Чомучки“,  кольорова вікторина „Музика без язика, а в гурти збирає“),  вивчали інформатику (заняття-розвага „Намалюй свій комп’ютер“, майстерня друку, майтер-клас „Загадки редагування фото“), розвивали та вдосконалювали спортивні навички (конкурс на краще проведення ранкової зарядки, змагання „Футбольний день“, вікторина  „Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі“).
Цікавою подією стала екскурсія до Полтавської пожежно-технічної виставки, де школярі побачили унікальні експонати.
З метою забезпечення змістовного відпочинку школярів та пропаганди здорового способу життя у таборі проводилися  естафети „Веселі старти“, квест „Маршрут безпеки“ , гра-подорож „Казковий експрес“, веселкові змагання „Малі Олімпійські ігри“.
Весело відпочили  учні під час відвідування ігрової програми „Кулька-повітрулька“  у дитячо-юнацькому  клубі за місцем проживання „Товариш“.
Вихованці табору відвідували гурток зі спортивного туризму та орієнтування, гурток з інформатики, заняття у мовному таборі, басейн.
А на завершення табірної зміни вихованці табору відвідали кінотеатр MULTIPLEX та переглянули фільм „Поліцейський пес“.
Час промайнув швидко, табірна зміна закінчилася, „Веселка“ бажає дітлахам гарних канікул. До зустрічі наступного літа!

лип   серпень 2019   вер