Головна Новини школи День цивільного захисту
День цивільного захисту
Середа, 25 квітня 2018, 16:23

alt23 квітня у нашій школі відбулися заходи в рамках традиційного Дня цивільного захисту. Тематичні уроки та виховні години, вернісаж малюнків та плакатів, перегляд відеофільмів, бесіди, конкурси, зустріч з екіпажем патрульної поліції УПП в Полтавській області, який провів інструктаж щодо заходів безпеки дорожнього руху – всі заходи були направлені на формування безпечної altповедінки, отримання знань та навиків щодо дій в надзвичайних та екстремальних ситуаціях.
Особливо цікавим був момент евакуації учасників навчально-виховного процесу по сигналу «Увага! Всім!». Учні та вчителі зібралися на шкільному стадіоні, де переглянули показові виступи старшокласників, які продемонстрували порядок використання засобів особистої altбезпеки при витоку газу, та запрошених гостей:

- екіпажу УГУ ДСНС України в Полтавській області, який провів заняття пожежегасіння та пожежної безпеки при поводженні з легкозаймистими речовинами;

- підрозділу спеціального призначення при ГУНП у Полтавській області, який altпознайомив присутніх з новітнім вогнепальним озброєнням та показав його в дії на прикладі змодельованої ситуації: звільнення заручників.

Після цих заходів всі повернулися до навчальних кабінетів, де підвели підсумки, узагальнили знання, які отримали протягом дня. Адже життя та здоров’я – це найважливіше з того, що є в кожного з нас, і треба вміти зберегти його в будь-яких ситуаціях, навіть в найнебезпечніших.

лип   серпень 2019   вер