forex trading logo

Увійти на сайтГоловна Новини школи День цивільного захисту
День цивільного захисту
Середа, 25 квітня 2018, 16:23

alt23 квітня у нашій школі відбулися заходи в рамках традиційного Дня цивільного захисту. Тематичні уроки та виховні години, вернісаж малюнків та плакатів, перегляд відеофільмів, бесіди, конкурси, зустріч з екіпажем патрульної поліції УПП в Полтавській області, який провів інструктаж щодо заходів безпеки дорожнього руху – всі заходи були направлені на формування безпечної altповедінки, отримання знань та навиків щодо дій в надзвичайних та екстремальних ситуаціях.
Особливо цікавим був момент евакуації учасників навчально-виховного процесу по сигналу «Увага! Всім!». Учні та вчителі зібралися на шкільному стадіоні, де переглянули показові виступи старшокласників, які продемонстрували порядок використання засобів особистої altбезпеки при витоку газу, та запрошених гостей:

- екіпажу УГУ ДСНС України в Полтавській області, який провів заняття пожежегасіння та пожежної безпеки при поводженні з легкозаймистими речовинами;

- підрозділу спеціального призначення при ГУНП у Полтавській області, який altпознайомив присутніх з новітнім вогнепальним озброєнням та показав його в дії на прикладі змодельованої ситуації: звільнення заручників.

Після цих заходів всі повернулися до навчальних кабінетів, де підвели підсумки, узагальнили знання, які отримали протягом дня. Адже життя та здоров’я – це найважливіше з того, що є в кожного з нас, і треба вміти зберегти його в будь-яких ситуаціях, навіть в найнебезпечніших.

 

 

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 бер   квітень 2021   тра

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Julianna Walker Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2021 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир"