Головна Новини школи Зіркова мить
Зіркова мить
Вівторок, 27 березня 2018, 10:40

Сяйво знань і таланту у серцях яскравіє
Тих дітей, що вбирають щедрість душ вчителів,
Наші юні нащадки у майбутнє зоріють
І упевнено сходять на зоряний олімп

altВже стало традицією Полтавської школи №30 проводити свято - нагородження призерів та переможців міських та обласних предметних олімпіад, конкурсів захисту наукових робіт МАН та численних предметних конкурсів «Зіркова мить».
Свято відбулося в переддень весняних канікул в ошатно прибраній актовій залі, переповненій глядачами – учителями,alt учнями та запрошеними батьками.
Тридцять три учні школи були нагороджені грамотами Полтавської ЗШ №30 за високі досягнення в різних галузях наук , виховної роботи та двадцять сім учнів за перемоги в творчих конкурсах.
Потрібно відмітити,що половина із них – призери з декількох конкурсів. Так altОвчаренко Дмитро (11-М) здобув ІІ місце на міській олімпіаді з економіки, з математики, ІІІ місце в міському та ІІІ місце на обласному конкурсі МАН з математики, ІІІ місце в міському етапі математичних змагань ім. М.В.Остроградського; Селезько Владислава (11-М) нагороджена за І місце в міській та ІІ місце на обласній altолімпіадах з історії, за ІІ місце в міській олімпіаді з правознавства, за І місце в міському та ІІІ місце на обласному конкурсах МАН, секція «Історичне краєзнавство»; Яровий Денис (9-М) - за І місце в міській та ІІІ на обласній олімпіаді з математики, за І місце в міській та ІІ місце на обласній олімпіаді з інформатики, за ІІІ місце міського етапу altматематичного конкурсу ім.. М.В.Остроградського та за І місце на міському конкурсі дитячої творчості «У пошуках талантів»; Стефанішина Ксенія (9-М)- за ІІІ місце в міській олімпіаді з історії, за ІІІ місце в міській олімпіаді з української мови та літератури, за ІІІ місце на міському етапі Міжнародного літературного конкурсу ім.. altТ.Г.Шевченка, за ІІІ місце на міському конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика; Макаревич Михайло ( 9-М)- за І місце на міській та ІІІ на обласній олімпіаді з трудового навчання, за І місце в міській олімпіаді з біології,за ІІІ місце в міській олімпіаді з фізики та інші. Відкриттям свята став учень 4 – Б класу Рижий Олег (учитель Батаєва Т.І.), який отримав ІІ місце на міському математичному конкурсі «Юний ерудит»
Зал поринув у нескінченні овації, коли почали нагороджувати учительський колектив школи – це майже всі вчителі предметними. З двадцяти п’яти учителів самими активними і успішними виявились:
Микитась Лілія Миколаївна, Брага Наталія Олександрівна, Бабенко Анастасія Володимирівна, Чередник Оксана Василівна, Петрова Олена Іванівна, Горбенко Валентина Володимирівна, Лінська Таміла Вікторівна, Мороз Наталія Олександрівна, Овчаренко Надія Анатоліївна, Подолян Анатолій Володимирович, Мовчан Ольга Олександрівна та інші.
Порадували своїми виступами володарі Головного призу конкурсу дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» в номінації «Бальна хореографія» народний ансамбль «Фестиваль» ( Керівник Бондарь Юрій Борисович, Пащенко Анжела Павлівна), в номінації «Творче тріо» інструментальний ансамбль бандуристів (Керівник Срібна Любов Миколаївна), призери місце в номінації «Вокальне мистецтво» ансамбль «Розмай» ( Керівник Родько Тетяна Олексіївна).
На закінчення свята - виступ директора школи Чередник Оксани Василівни, яка ще раз привітала учителі і учнів з немалими досягненнями в навчальній та виховній роботі.
Свято пройшло в теплій, сімейній атмосфері, що націлює на подальші успіхи.

гру   січень 2019   лют