Головна Новини школи Підгодуйте пташку!
Підгодуйте пташку!
Субота, 17 лютого 2018, 13:58

altЛюдина і довкілля – нероздільні і взаємозалежні. Як ми будемо ставитися до природи, так і вона нам відповість. І ми намагаємось проявляти до неї лише любов і турботу. І діємо ми у різних напрямках.
По-перше, ми її вивчаємо: на уроках природознавства та біології, у післяурочний час, працюючи над науково-дослідницькими роботами у шкільній МАН, де об’єдналися учні 8-11 класів. Допомагають нам пізнавати оточуючий світ та формувати екологічну культури вчителі школи та викладачі вищих навчальних закладів, спеціалісти різних структур та організацій.
altТак, у цьому навчальному році, завдяки співпраці з Управлінням фітосанітарної безпеки, а саме з начальником відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Верховод Лілією Георгіївною, учениця 11-го класу Слухай Єлизавета посіла ІІІ місце у міському конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН з дослідженнями на тему «Біологічний метод захисту рослин – аспект збереження та оздоровлення».
По-друге, сьогодні, коли за вікном вирує зима, ми турбуємось про наших пернатих друзів. Акція «Годівничка» у розпалі. Тож, приєднуйтесь, небайдужі! Підгодуйте пташку! Адже їй взимку ХОЛОДНО тому, що ГОЛОДНО!

лип   серпень 2019   вер