Головна Новини школи День здоров’я
День здоров’я
Середа, 20 вересня 2017, 11:13

altЗдоров’я — розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети.
Тоді є радість, щастя, диво,
Краса у крапельці роси.
Тоді людина йде щасливо
Серед безмежної краси.

alt15 вересня 2017 року у Полтавській ЗШ №30 відбувся День здоров’я. У цей день всі учні школи разом з учителями вирушили у похід до лісу. Там класи розташувалися кожен на своїй ділянці. Там до нас завітали представники «Центр боксу». Хлопці представили спаринг на 1 хвилину. Усі уважно дивилися, підтримували боксерів та гучно вболівали.
altВідбулася виставка поробок під назвою «Друге життя». Діти з різних непотрібних речей зробили цікаві поробки, які були представлені на подвір’ї школи.
Для учнів 2 - 4 класів проводилася спортивна гра «Веселі старти».
Для учнів 5–11 класів були розроблені маршрутні листи, в яких вказані станції: «Весела естафета», «Туристична», «Будь природі вірним другом», «Історія мого народу».
Діти із задоволенням знаходили дані станції, активно працювали на них та заробляли для своїх класів найвищі бали. Коли всі станції були пройдені, діти куштували польову кашу, яку для них приготували їхні батьки.
По завершенню дня були оголошені результати змагань. Серед учнів 8 – 5 класів І-е місце завоювала команда 8 - М класу, ІІ-е місце посіла команда 7 – А класу, ІІІ-є місце дісталося учням 7 – Б класу. За спритність, старанність та наполегливість ці класи були нагороджені солодкими подарунками. 5 –А клас та 6 – А клас були нагороджені грамотами та сертифікатами до Дитячої планети.
І – е місце між учнями 9 – 11 класів, виборов 11 – А клас, ІІ місце – 9-М клас. Усі учні були нагороджені солодкими подарунками.

Педагог-організатор Гребіник А. В.

тра   червень 2019   лип