Головна Новини школи Зірковий бал
Зірковий бал
Вівторок, 21 березня 2017, 20:37

altВже стало традицією Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30» проводити свято - нагородження призерів та переможців міських та обласних предметних олімпіад, конкурсів захисту наукових робіт МАН та численних предметних конкурсів «Зіркова мить».
Свято відбулося 14 березня в ошатно прибраній актовій залі, переповненій глядачами – учителями, учнями та запрошеними батьками. Розпочалося свято виступом директора школи Чередник Оксани Василівни, яка привітала учителі і учнів з немалими досягненнями в навчальній та виховній роботі.
Сорок учнів школи були нагороджені грамотами Полтавської ЗШ №30 за високі досягнення в різних галузях наук , виховної роботи та в спорті.
altПотрібно відмітити,що половина із них – призери з декількох конкурсів. Так
Селезько Владислава, учениця 10-А класу, здобула перемогу на міській та друге місце на обласній олімпіаді з історії, другі місця на міській та на обласній олімпіаді з правознавства, друге на міському конкурсі МАН з релігієзнавства та третє на міському конкурсі «Знавців зарубіжної літератури»; Зейналова Карина, учениця 11-А класу, отримала перше місце на міській та друге на обласній олімпіаді з географії, та другі місця на міській олімпіаді з української мови та літератури та з математики; Ярошенко Валерія, учениця 9-Г класу, виборола друге місце на міській та третє на обласній олімпіаді з історії, друге на міській олімпіаді з правознавства та третє місце на міському етапі конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика; Яровий Денис, учень 8-М класу, посів перше місце на міській та друге на обласній олімпіаді з математики, перше місце на міській та друге на обласній олімпіаді з інформатики; Камуз Анна, учениця 9-М класу, отримала перше місце на міській та третє на обласній олімпіаді з математики, друге місце на міській олімпіаді з географії; Шахова Анастасія, учениця 11-А класу, - перше місце на міській та друге місце на обласній олімпіаді з інформаційних технологій, друге місце на міській олімпіаді з фізики; Тригуб Ольга, учениця 11-А класу, - друге місце на міській та третє на обласній олімпіаді з трудового навчання та інші.
altВідкриттям свята були учні: Кістенюк Андрій, учень 4-А класу, який отримав третє місце в міському конкурсі «Юний ерудит» та Македон Матвій, учень 1-Б класу, який разом з батьками, зайняв друге місце на міських спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»
Зал поринув у нескінченні овації, коли почали нагороджувати учительський колектив школи. З тридцяти двох учителів самими активними і успішними виявились: Бабенко Анастасія Володимирівна, Брага Наталія Олександрівна, Мороз Наталія Олександрівна, Овчаренко Надія Анатоліївна, Подолян Анатолій Володимирович, Тараненко Олена Віталіївна, Мовчан Ольга Олександрівна, Петрова Олена Іванівна, Дорошенко Інна Валеріївна, Горбенко Валентина Володимирівна, Македон Оксана Вікторівна, інші.
Порадували своїми виступами переможці міського фестивалю дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» в номінації «Бальна хореографія» та «Сучасна хореографія» народний ансамбль «Фестиваль» ( Керівник Бондарь Юрій Борисович, Пащенко Анжела Павлівна, Мельник Аліна Олегівна), в номінації «Музичне мистецтво» інструментальний ансамбль бандуристів (Керівник Срібна Любов Миколаївна). Свято пройшло в теплій, сімейній атмосфері, що надихає на подальші успіхи.

лют   березень 2019   кві