Головна Новини школи Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів
Неділя, 27 листопада 2016, 02:12

altТиждень початкових класів у Полтавській ЗШ №30 розпочався з урочистої лінійки в актовому залі. На свято були запрошені казкові герої Мальвіна, Буратіно, Жасмин, Незнайко. Запальний танок «Буратіно» налаштував дітей на плідну працю. А коли з’явилися цариця Математика, Українська мова, Літературне читання і пані Фізкультура altзі своїми загадками і цікавинками весь зал дружно відповідав.
21.11.2016 р. – «День мистецтв».
У коридорах і класах були виставки «Мій казковий герой (аплікація)», виставка саморобок «Таланти наших учнів», виставка поробок «Тато, мама і я – творча сім’я», конкурс книжечок «Цікава математика».
22.11.2016 р. – день відкритих уроків та altФлешмоб «Одягни вишиванку».
Цікавий майстер-клас «Звірі восени» провела вчитель 2–В класу Демченко О.І. Урок-подорож в країну математики провела Дубіщева О.А. Урок-гра з української мови відбувся у 4–А класі, класний керівник Безугла І.В., де були присутні слухачі «Школи молодого вчителя» разом з методистом Бондаренко Н.М.
altВсіх присутніх здивувала та порадувала «Весела перерва», яку підготувала Зарва Л.А. та Родько Т.О. Казковими стежинами повела Морозова Т.В. та хх учні 1–А класу.
23.11.2016 р. – день улюбленої іграшки.
Відбулися конкурси «У гостях у пані Каліграфії» та «Виставка виробів з геометричних фігур».

alt24.11.2016 р. – день посмішок.
Випуски газет «У світі цікавого» приготували всі класи. Цікаві змістовні, яскраві. У актовій залі пройшов галаконцерт «Х-фактор» (початкова школа має таланти), де кожен клас представив по 2–3 номери різного жанру (пісні, танці, фокуси, інсценізовані українські пісні, сценки, акробатичні номери).
altВсе розмаїття талантів початкової школи на одній сцені.
25.11.2016 р. – день гарних побажань. У цей день вчителі і діти тільки посміхалися і бажали один одному гарного настрою. Шпірко Н.П. показала відкритий урок з української мови у 2–А класі. Городчанина О.В. запросила всіх на засідання клубу «Маленьких мудреців» у 1–Б
altклас. Відбувся конкурс «Класний клас», виставка малюнків про осінь на ГПО. Все це підсолодили Ярмаркою домашньої випічки «Смакота».
На урочистій лінійці, присвяченій закриттю тижня початкових класів усіх учнів та їх вчителів нагородили грамотами та дипломами завуч початкових класів Заїка Л.В. та голова методичного об’єднання початкових класів
altБезугла І.В.
Задоволені і щасливі діти побажали проводити такі тижні кожного місяця.

лип   серпень 2019   вер