Головна Новини школи Урок-подорож до Запорізької Січі
Урок-подорож до Запорізької Січі
Понеділок, 31 жовтня 2016, 11:32

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. До цього свята 13 жовтня бібліотекарі бібліотеки — філії №13 для дітей підготували для учнів 1-А класу школи №30 урок-подорож до Запорізької Січі «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра!».
Ми ознайомились з цікавими фактами з історії розвитку українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді. Особливу зацікавленість у першокласників визвала історія про те, як на Запорізькій Січі молодих хлопців приймали у козаки, про козацький побут і звичаї. Діти активно брали участь у вікторині «Лицарі українських степів», яку підготувала та провела бібліотекар Артюх Л.Г., переглядали книги про козаків, ознайомились з книжковою виставкою «Ми нащадки козацької слави» та тематичною полицею «Служу Україні!», яка була підготовлена до Дня захисника України. Ми привітали хлопчиків зі святом. Маленькі козачата змогли осмислити себе частинкою великого українського народу, у їх оченятах пробуджувалась гордість до історичного минулого українців. Урок викликав зацікавленість щодо історії козацтва, а інформацію цю можна отримати із цікавих книжок, які можна почитати у дитячій бібліотеці.

Морозова Т.В.

гру   січень 2019   лют