Головна Новини школи Тиждень природничих дисциплін
Тиждень природничих дисциплін
Вівторок, 26 квітня 2016, 14:22

З 11 по 15 квітня в школі відбувся тиждень природничих дисциплін.
Тиждень було відкрито проведенням усного журналу «Цікаві факти про організм людини» та «Цікаві факти з хімії» для учнів всієї школи. (Відповідальні вчителі Бондаренко В.В. та Токар С.П.)
Також відбулася зустріч з дитячим гінекологом Дервіш Діаною Миколаївною (на фото) для дівчат старшої школи.
У вівторок школа прийняла активну участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів, де команда «Екопіпл» посіла перше місце.
У школі організована виставка плакатів, присвячених «Всесвітньому дню води» та «Дню довкілля».
На третій день учні 4-х класів відвідали шкільний кабінет хімії, де ознайомились з кабінетом, провели разом з вчителем Токар С.П. цікаві досліди та переглянули мультфільм «Кролик-хімік» з метою заохочення дітей до вивчення предмету в майбутньому (на фото).
14 квітня вчитель основ здоров’я Горбенко В.В. провела виховний захід для 5 класів «Бути здоровим – це модно».
Завершився тиждень проведенням виховного заходу для учнів 7-х та 9-х класів «Хімія та екологія», який підготувала вчитель хімії Токар С.П. Наприкінці тижня відбулось підведення підсумків та нагородження школярів за активну участь у заходах.

Токар С.П.

вер   жовтень 2019   лис