Головна Новини школи Переможці Всеукраїнського конкурсу проектів
Переможці Всеукраїнського конкурсу проектів
Понеділок, 18 квітня 2016, 16:51

16–17 квітня 2016 р. в м. Одеса відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». В конкурсі було представлено проекти учнів 6–11-х класів з 55 міст України у 5-ти категоріях:
1. Анімація «Весела наука»;
2. Графіка «Залежність людства від технічного прогресу»;
3. Короткометражний фільм «Емпатія – відчуй себе на місці іншої людини»;
4. Фотографія «Піймай момент щастя»;
5. Додатки для мобільних пристроїв.
Так, єдиною командою від Полтавської області у
фіналі конкурсу стала команда Полтавської ЗШ №30 у складі: учениці 10–А класу Беспалько Анастасії та учителя інформатики Бабенко Анастасії Володимирівни.
Анастасія захищала свою роботу у категорії «Фотографія», представивши на розсуд журі фото свого маленького братика Максимка.
Учасників конкурсу радо зустріла приватна школа-ліцей «Чорноморський». Всі учасники отримали на згадку сувеніри.
Бабенко А.В.: «Хочеться відзначити високий рівень організації конкурсу. В перший день після захисту всіх робіт було організовано захоплюючу екскурсію містом,
під час якої ми пройшли найвідомішим туристичним маршрутом: від Тещиного мосту через Палац Воронцова, Потьомкінські сходи, Морвокзал до Соборної площі. На другий день відбулося урочисте нагородження переможців у «Банкірському домі» зі святковим концертом. Так, із завмиранням серця та великою надією ми очікували на результат. І це сталося! Ми вибороли абсолютне І місце, отримали Золоту медаль, диплом І ступеня, кришталевий кубок, ученицю нагородили сучасним планшетом, а учителя – грошовою винагородою. А окрім цього ми отримали багато яскравих вражень, позитивних емоцій та натхнення на участь у наступних конкурсах».
Вітаємо нашу команду та бажаємо нових перемог!

Бабенко А.В.

лют   березень 2019   кві