forex trading logo

Увійти на сайтГоловна Новини школи Корисні канікули учнів початкової школи
Корисні канікули учнів початкової школи
Четвер, 07 квітня 2016, 22:15

Цікавими та змістовними видалися канікули учнів початкової школи. Учні 1-х класів разом з класними керівниками Тимошенко Н. І., Шпирко Н. П. подорожували екологічною стежиною «Прийшла весна». Першокласники спостерігали за змінами, які відбувалися в довкіллі з приходом весни.
Учні 2-х класів з класними керівниками Паньковою Н. Д. та Гутирею О. В. відвідали районну дитячу бібліотеку-філію №13, де ознайомились з дитячими журналами, прослухали цікаву розповідь «Тут книги живуть». Також другокласники підготували та показали цікаву виставу «Весняні пригоди Червоного капелюшка у чарівному лісі».
Учні 1-х та 2-х класів були активними учасниками майстер-класу з виготовлення поробок з паперу до Дня Землі «Земля очима дітей», який провела бібліотекар Бабенко А. В.
Учні 3-х та 4-х класів разом з класними керівниками Зарвою Л. А. та Демченко О. І. відвідали Львівську майстерню шоколаду та майстер-клас по виготовленню цукерок. Також діти відчули себе справжніми пекарями в пекарні «Колосок», де змогли власноруч приготувати смаколики – запашні пряники.
Третьокласники разом з вчителями Зарвою Л. А. та Безуглою І. В. стали активними учасниками цікавої розважальної програми «Веселі кухарі» в Ігроленді та поласували смачною піцою власного виготовлення.
Учні 4-А та 4-В класів з класними керівниками Мягкохліб І. А. та Морозовою Т. В. провели пізнавальну екскурсію до Полтавського Краєзнавчого музею ім. В. Г. Кричевського, де здійснили подорож у часі: з чумаками – за сіллю, з селянами – на ярмарок, прослухали цікаву розповідь-спогад про життя дослідника полтавських чорноземів В. В. Докучаєва.Також учні відвідали музей космонавтики та авіації, розширили свої знання про Всесвіт, Сонячну систему, дізнались багато цікавого про авіаторів Полтавщини.

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 лис   грудень 2022   січ

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Julianna Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2022 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир"