Головна Новини школи Проведення місячника військово-патріотичного виховання
Проведення місячника військово-патріотичного виховання
Середа, 02 березня 2016, 14:49

У Полтавській ЗОШ №30 протягом лютого пройшов місячник військово-патріотичного виховання. З метою розвитку ціннісного ставлення учнівської молоді до суспільства і держави, національної самосвідомості, любові до рідного краю та Батьківщини, формування активної громадянської позиції педагогами було проведено інформаційні хвилинки, історичні довідки, виховні години до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вчителі української мови та літератури на своїх уроках організували перегляд фрагментів фільмів про долю українського народу з наступним обговоренням, учні готували повідомлення, висловлення, усний журнал на тему «Є така професія – захищати Батьківщину».
Кафедра фізичної культури разом з керівником гуртка «Юні десантники» провели спортивні змагання «Ми – майбутні захисники України» для початкової, середньої та старшої школи.
Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін презентувала відео «Памяті Небесної Сотні…»
Вчителі початкої школи разом з учнями підготували виставку малюнків «Воїни української армії – справжні захисники».
Класний колектив 8-Г підготував захід «Я патріот своєї держави» для учнів 7 – 9 класів.
З метою поглибленого вивчення історії рідного краю розпочали роботу пошукові загони 5-10 класів. Учні разом з класними керівниками працюють над заданою тематикою: «Діти-полтавці, які захищали Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни», «Пам'яті загиблим у Гришкіному лісі в роки Великої Вітчизняної війни», «Міські пам’ятники загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни».
Проведені заходи були змістовними та цікавими. Педагоги, учні та батьки із задоволенням до них долучилися.

Круглик Ю.О.

вер   жовтень 2019   лис