Головна Новини школи Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Середа, 02 грудня 2015, 13:03

1 грудня ввесь світ відзначає міжнародний день бородьби зі СНІДом. Цей день започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1988 році,після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЧ\СНІД, Цього дня в багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини проводяться численні суспільні акції та благодійні концерти.
30 листопада класним керівником 11-Г класу Мусійко Іриною Богданівною був підготовлений і проведений тематичнний виховний захід для учнів 9-11 класів за темою «Обери життя! Знати – необхідно щоб жити. Хто попереджений, той захищений».
На заході учні класу представили композицію «Життя людини наче свічка», розповіли про актуальність даної теми, познайомили з статистичними даними про чисельність заражених і хворих що зростають і стають застарілими вже на момент публікацій. Глядачі переглянули відеоролик соціальної реклами на дану тема в мультиплікаційному форматі. Снід – хворба, яка не обійшла стороною не лише звичайних пересічних, але й багатьох знаменитостей, згадали тих, кого забрала ця страшна хвороба.
На завершення відбулася презентація виступу агітбригади «Зроби свій вибір – збережи життя!»

Мусійко І.Б.

тра   червень 2019   лип