Головна Новини школи Міський семінар учителів математики, фізики та інформатики
Міський семінар учителів математики, фізики та інформатики
Вівторок, 27 жовтня 2015, 18:33

21 жовтня в стінах Полтавської загальноосвітньої школи №30 відбувся міський семінар учителів математики, фізики та інформатики на тему «Системно-цільовий підхід до розвитку творчих здібностей на роках математики, фізики, інформатики».
Організаторами семінару, методистами міського методичного кабінету Семено Л.Д. і Саркісовою Н.Я., директором ЗШ №30 Чередник О.В. були окреслені його проблеми.
Заступник директора з НВР Заїка Л.В. у своєму виступі ознайомила присутніх із системою роботи кафедри точних наук щодо розвитку творчих здібностей учнів на уроках та в позаурочний час.
Тема семінару обумовлена завершенням роботи закладу над методичною проблемою «Розвиток навчання та виховання творчої, дієвої особистості, свідомого громадянина України».
Актуальність обраної теми визначається в тому, що розвиток і вдосконалення творчого мислення, особливо в період серйозних соціальних змін у нашій країні, дозволить школяру виробити навички знаходити рішення для будь-яких проблем. Усвідомлене цілеспрямоване використання творчого мислення дасть можливість особистості досягти бажаного результату, самореалізуватися. Майбутнє держави, надії на покращення умов життя, на новий рівень розвитку суспільних відносин пов’язані саме з творчо мислячими людьми, які повинні прийти в усі сфери виробництва.
Велику роботу щодо розвитку творчих здібностей учнів та самореалізації їх задатків проводять учителі математики, фізики та інформатики Полтавської ЗШ №30: Бабенко Л.О., Заїка Л.В., Круглик Л.О., Микитась Л.М., Бабенко А.В., Мороз Н.О., Сергієнко Н.В., Крохмаль В.С.
На семінарі були представлені фрагменти уроків учителів Микитась Л.М., Круглик Л.О., Бабенко А.В., які показали систему своєї роботи на уроках математики та інформатики.
Позакласна робота з предметів дуже важлива для пробудження в учнів інтересу до предмету. Мороз Н.О. показала роботу гуртка з фізики в 8 класі.
Психологічні аспекти розвитку творчих здібностей учнів при вивченні точних наук розкрила практичний психолог школи Москович П.В.
Отже, розвиток творчих здібностей учнів – пріоритетний напрямок роботи вчителя в умовах сьогодення.

Заїка Л.В.

гру   січень 2019   лют