«Безпечне місто»

alt«Безпечне місто» – так називався захід, який було проведено в рамках реалізації програми «Поліс» (Поліція і спільнота).

22 березня до Полтавської обласної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського завітали школярі 4-го А та 2-го А класів Полтавської загальноосвітньої школи №30 для того, щоб дізнатися про правила дорожнього altруху, адже ні для кого не секрет, що дорога – це одна з найбільших небезпек для сучасної дитини.
Марина Зінюха, інспектор патрульної поліції м. Полтава розповіла допитливим школярикам про правила дорожнього руху, про те, що означають дорожні знаки та як правильно переходити дорогу на світлофорі.
altЗавдяки пані Марині діти побували в ролі регулювальника дорожнього руху, довідалися, як безпечно перейти перехрестя і як правильно виходити з транспорту.
Сподіваємося, що після заходу наше місто стане безпечнішим і затишнішим для маленьких полтавців.
Захід відбувся за сприяння координатора altпрограми «Поліс» у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського, заступника директора з наукової роботи Надії Влезько.
Технічну й організаційну підтримку надавали працівники відділу обслуговування користувачів.

гру   січень 2022   лют