forex trading logo

Увійти на сайт



Головна Наші досягнення Талановиті діти
Талановиті діти

 

 

СПИСОК

 переможців ІІ рівня Всеукраїнських предметних олімпіад

          2018-2019 н.р.

 

№ п/п

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Вінес Афанасіос

8-Б

Міський етап математичного конкурсу ім.. В.Г.Остроградського

ІІ

Микитась Л.М.

2

Яровий Денис

10-М

Обласний конкурс з інформаційних технологій «Програмування»

ІІ

Недоріченко Д.А.

3

Бугаєвський Михайло

11-М

Обласний конкурс з інформаційних технологій «Офіс-менеджмент»

ІІІ

Недоріченко Д.А.

5

Яровий Денис

10-М

Олімпіада з математики

І

Заїка Л.В.

6

Вінес Афанасіос

8-Б

Олімпіада з математики

І

Микитась Л.М.

7

Козинець Єгор

9-М

Олімпіада з математики

ІІ

Микитась Л.М.

8

Корнієнко Максим

7-А

Олімпіада з математики

ІІІ

Колінько О.О.

9

Стефанішина Ксенія

10-М

Олімпіада з української мови

ІІІ

Петрова О.І.

10

Ярошенко Валерія

11-А

Олімпіада з з української мови

ІІІ

Іванова А.С.

11

Ярошенко Валерія

11-А

Олімпіада з історії

ІІІ

Подолян А.В.

12

Стефанішина Ксенія

10-М

Олімпіада з історії

ІІ

Подолян А.В.

13

Великань Анастасія

9-М

Олімпіада з історії

ІІ

Брага Н.О.

14

Задорожний Денис

9-М

Олімпіада з історії

ІІІ

Брага Н.О.

15

Беркут Євгеній

8

Олімпіада з трудового навчання

ІІІ

Пеляк С.В.

16

Шевченко Артем

10-М

Олімпіада з трудового навчання

І

Пеляк С.В.

17

Копилов Борис

10-М

Олімпіада з трудового навчання

ІІ

Пеляк С.В.

18

Максименко Анна

10-М за 11

Олімпіада з трудового навчання

ІІ

Овчаренко Н.А.

19

Московченко Катерина

9-М

Олімпіада з трудового навчання

І

Овчаренко Н.А.

20

Перепелиця Ксенія

9-М

Олімпіада з трудового навчання

ІІ

Овчаренко Н.А.

21

Кацюба Анасатсія

10-М

Олімпіада з трудового навчання

ІІ

Овчаренко Н.А.

22

Бородай Олена

9-М

Олімпіада з біології

ІІІ

Салюк Н.В.

23

Бугаєвський Михайло

11-А

Олімпіада з інформаційних технологій

І

Недоріченко Д.А.

24

Кальник Дмитро

8-Б

Олімпіада з інформаційних технологій

ІІ

Недоріченко  Д.А.

25

Гладун Денис

11-А

Олімпіада з інформаційних технологій

ІІІ

Недоріченко Д.А.

26

Вінес Афанасіос

8-Б

Олімпіада з фізики

І

Мороз Н.О.

27

Яровий Денис

10-М

Олімпіада з фізики

ІІ

Мороз Н.О.

28

Гладун Денис

11-А

Олімпіада з економіки

ІІ

Овчаренко Д.А.

29

Ярошенко Валерія

11-А

ІІ етап 19 Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім.. П.Яцика

ІІ

Іванова А.С.

30

Бойко Поліна

5-А

ІІ етап 19 Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім.. П.Яцика

ІІІ

Тараненко О.В.

31

Стефанішина Ксенія

10-М

ІІ етап 19 Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім.. П.Яцика

ІІІ

Петрова О.І.

32

Оріхівська Анастасія

3-А

ІІ етап 19 Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім.. П.Яцика

ІІІ

Морозова Т.В.

33

Стефанішина Ксенія

10-М

Конкурс знавція української мови ім.. Т.Г.Шевченка

І

Петрова О.І.

34

Ніколаєнко Світлана

10-М

Олімпіада з географії

ІІ

Чередник О.В.

35

Яровий Денис

10-М

Олімпіада з інформатики

І

Недоріченко Д.А.

36

Козинець Єгор

9-М

Олімпіада з географії

І

Чередник О.В.

37

Кальник Дмитро

8-Б

Обл..чемпіонат з інформаційних технологій

ІІ

Чередник О.В.

38

Яровий Денис

10-М

Обл..інтернет олімпіада з інформатики

ІІ

Недоріченко Д.А.

39

Камуз Анна

11-А

Обласний конкурс творчих робіт «Громада моєї мрії»

 

Іванова А.С.

40

Мільченко Валерія

11-А

Обласний конкурс творчих робіт «Громада моєї мрії»

 

Іванова А.С.

41

Яровий Денис

10-М

Обл..олімпіада з інформатики

ІІІ

Недоріченко Д.А.

42

Яровий Денис

10-М

Обл..олімпіада з математики

ІІ

Заїка Л.В.

43

Вінес Афанасіос

8-Б

Обл..олімпіада з математики

ІІ

Микитась Л.М.

44

Вінес Афанасіос

8-Б

Обл..олімпіада з фізики

І

Мороз Н.О.

45

Козинець Єгор

9-М

Обл..олімпіада з географії

ІІІ

Чередник О.В.

46

Ярошенко Валерія

11-А

Обл..олімпіада з історії

ІІІ

Подолян А.В.

 

СПИСОК

 

переможців ІІ рівня Всеукраїнських предметних олімпіад

 

2017-2018 навчальний рік

 

ПІБ учня

клас

предмет

Міс

це

Вчитель

1

Бочкарь Володимир

11

Інформаційні технології

ІІ

Бабенко А.В.

2

Прокопчук Олександр

11

Інформаційні технології

ІІ

Бабенко А.В.

3

Бугаєвський Михайло

10

Інформаційні технології

ІІ

Бабенко А.В.

4

Гладун Денис

10

Інформаційні технології

ІІІ

Бабенко А.В.

5

Петренко Данило

Інформаційні технології

ІІІ

Бабенко А.В.

6

Овчаренко Дмитро

11

Економіка

ІІ

Овчаренко Н.А.

7

Макаревич Максим

Трудове навчання

І

Пеляк С.В.

8

Голуб Андрій

11

Трудове навчання

ІІІ

Пеляк С.В.

9

Московченко Катерина

Трудове навчання

ІІ

Овчаренко Н.А.

10

Перепелиця Ксенія

Трудове навчання

ІІ

Овчаренко Н.А.

11

Максименко Анна

Трудове навчання

ІІ

Овчаренко Н.А.

12

Кацюба Настя

Трудове навчання

І

Овчаренко Н.А.

13

Ярошенко Валерія

10

Історія

ІІІ

Подолян А.В.

14

Селезько Владислава

11

Історія

І

Подолян А.В.

15

Величко Діана

11

Історія

ІІ

Брага Н.О.

16

Стефанішина Ксенія

Історія

ІІІ

Подолян А.В.

17

Великань Анастасія

Історія

ІІ

Брага Н.О.

18

Макаревич Михайло

Біологія

І

Кравченко В.Ю.

19

Бородай Олена

8

Біологія

ІІІ

Колісник Т.В.

20

Яровий Денис

Інформатика

І

Бабенко А.В.

21

Селезько Владислава

11

Правознавство

ІІ

Подолян А.В.

22

Стефанішина Ксенія

Укр.мова та література

ІІІ

Петрова О.І.

23

Козинець Єгор

Англійська мова

ІІІ

Говтвяниця Н.В.

24

Кікачейшвілі Діана

11

Англійська мова

ІІІ

Максимович Ю.М.

25

Коробка Софія

11

Астрономія

ІІІ

Мороз Н.О.

26

Чекрізов Іван

Математика

ІІІ

Бабенко Л.О.

27

Яровий Денис

Математика

І

Заїка Л.В.

28

Камуз Анна

10

Математика

ІІ

Круглик Л.О.

29

Овчаренко Дмитро

11

Математика

ІІ

Микитась Л.М.

30

Вінес Афанасіос

Математика

ІІ

Микитась Л.М.

31

Корнієнко Максим

6

Математика

ІІ

Колінько О.О.

32

Вінес Афанасіос

Фізика

І

Мороз Н.О.

33

Чекризов Іван

Фізика

ІІІ

Мороз Н.О.

34

Макаревич Михайло

Фізика

ІІІ

Мороз Н.О.

35

Прокопчук Олександр

11

Фізика

ІІІ

Мороз Н.О.

36

Козинець Єгор

8

Географія

І

Чередник О.В.

37

Ніколаєнко Світлана

Географія

ІІІ

Чередник О.В.

38

Камуз Анна

10

Географія

ІІІ

Горбенко В.В.

39

Балко Єлизавета

7

Хімія

ІІІ

Токар С.П.

Список учнів призерів олімпіад 2014-2015 н.р.

 

з\п

Предмет

П.І. учня

Клас

Місце

Учитель

Область

1

Математика

Яровий

Денис

6-М

І

Заїка

Любов Василівна

 

2

Камуз

Анна

7-М

І

Бабенко

Лідія Олексіївна

 

3

Овчаренко

Дмитро

8-М

ІІ

Заїка

Любов Василівна

 

4

Зейналова

Карина

9-М

ІІІ

Кондратенко

Ірина Василівна

 

5

Потєхін

Севастіан

10-М

І

Микитась

Лілія Миколаївна

 

6

Чувакова

Анастасія

10-М

І

Микитась

Лілія Миколаївна

 

7

Рибка

Ксенія

11-М

ІІІ

Круглик

Любов Олексіївна

 

8

Українська

мовата

література

Зейналова

Карина

9-М

ІІ

Мовчан

Ольга Олександрівна

 

9

Мацак

Карина

10-М

ІІ

Іванова

Алла Степанівна

 

10

Гресь

Артур

11-М

ІІІ

Петрова

Олена Іванівна

 

11

Екологія

Мушинська

Владислава

10-М

ІІІ

Лінська

Таміла Вікторівна

 

12

Географія

Жила

Артем

10-М

ІІ

Чередник

Оксана Василівна

 

13

Зейналова

Карина

9-М

ІІ

Горбенко

Валентина

Володимирівна

 

14

Ткаченко

Денис

11-М

ІІ

Чередник

Оксана Василівна

 

15

Історія

Гресь

Артур

11-М

І

Подолян

Анатолій

Володимирович

ІІІ

16

Жила

Артем

10-М

ІІ

Брага

Наталія Олександрівна

ІІІ

17

Селезько

Владислав

8-Г

ІІ

Подолян

Анатолій

Володимирович

ІІ

18

Чувакова

Анастасія

9-М

ІІІ

Брага

Наталія Олександрівна

 

19

Кушнір

Юлія

9-М

ІІІ

Брага

Наталія Олександрівна

 

20

Хімія

Бугаєвський

Михайло

7-М

ІІ

Токар

Світлана Петрівна

 

21

Фізика

Камуз

Анна

7- М

ІІ

Брага

Наталія Олександрівна

 

22

Ткаченко

Даря

11- М

ІІІ

Брага

Наталія Олександрівна

 

23

Економіка

Ткаченко

Денис

11-М

ІІ

Овчаренко

Надія Анатоліївна

 

24

Інформаційні

технології

Подгорний

Павло

11-М

ІІ

Бабенко

Анастасія

Володимирівна

ІІ

25

Плюта

Антон

10-М

ІІІ

Бабенко

Анастасія

Володимирівна

 

26

Трудове

навчання

Троян

Юлія

10-Г

ІІ

Овчаренко

Надія Анатоліївна

 

27

Потєхін

Севастіан

10-М

ІІІ

Пеляк

Сергій Васильович

 

 

 

Участь учнів у конкурсах МАН у 2014-2015 н.р.

 

№ з\п

П.І.учня

Клас

Секція

Учитель

Місто

Область

1

Потєхін

Севастіан

10-М

Математичне

моделювання

Микитась

ЛіліяМиколаївна

ІІ

 

2

Троян

Юлія

10-Г

Медицина

Лінська

ТамілаВікторівна

І

 

3

Демиденко

Дарина

10-Г

Теологія,

Релігієзнавство

таісторіярелігії

Подолян

Анатолій

Володимирович

ІІ

 

4

Восканян

Ані

10-М

Прикладна

математика

Микитась

ЛіліяМиколаївна

ІІІ

 

5

Чернецька

Марія

10-М

Прикладна

математика

Микитась

ЛіліяМиколаївна

ІІІ

 

6

Мацак

Каріна

10-М

Журналістика

Брага

НаталіяОлександрівна

ІІІ

 

7

Мушинська

Владислава

10-Г

Екологія

Лінська

ТамілаВікторівна

ІІІ

 

 

 

Кількість призових місць

на міських предметних олімпіадах

за період з 2000 року по 2015 рік

 

Рік/

предмет

Укр.мова

та літ-ра

Інозем

на мова

Матема-

тика

Інформа

тика / Інформац. технології

Фізика/

астроном

Хімія

Психо

логія

2000/2001

 

І, ІІІ, ІІІ

ІІІ

 

ІІІ, ІІІ

   

2001/2002

ІІ

ІІ,ІІІ

         

2002/2003

 

ІІ

ІІ,ІІІ,ІІІ

 

І

ІІ

 

2003/2004

 

ІІІ, ІІІ

І,ІІ,ІІ,ІІІ, ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ,ІІІ

 

2004/2005

ІІІ,ІІІ

ІІІ

І,ІІ,ІІ,ІІІ

       

2005/2006

 

ІІІ,ІІІ

І, І, І,І,ІІІ,ІІІ

       

2006/2007

ІІ,ІІІ,ІІІ,ІІ

ІІ,ІІІ

І,І,І,ІІ,ІІІ,

ІІІ

 

ІІІ

І,ІІ,ІІ

 

2007/2008

ІІ,ІІ,ІІІ

ІІ,ІІ

І,ІІ,ІІІ,ІІІ,

ІІІ

       

2008/2009

 

ІІ,ІІІ

І,ІІ,ІІ,ІІ,ІІ

ІІ

І,ІІІ

   

2009/2010

III

 

I,I,II,II,III

 

II,II

   

2010/2011

II

III

II,II,II,III

III

III

   

2011/2012

   

I,III

III

II

   

2012/2013

II,III,III,

III,III

II

I,I,I,I,I,II,II,

II,III,III

I,II,II,II,

III

I,I,II,II

III,III

I

2013/2014

3

1

7

1 / 6

4 / 1

1

 

2014/2015

3

 

7

- / 2

2 / -

1

 

 

 

Рік/

предмет

Істор

ія

Право

Геогра

фія

Еконо

міка

Біологія/

екологія

Трудо

ве

навчан

ня

Фіз. вих

Всього

призо

вих

місць

2000/2001

ІІІ

 

ІІІ

 

ІІІ

І, І, ІІ

 

12

2001/2002

ІІІ

     

ІІІ

І, І, ІІ

 

8

2002/2003

ІІІ

 

ІІ,ІІІ

 

ІІ,ІІІ

І ,І

 

13

2003/2004

ІІІ

       

І,ІІ

 

14

2004/2005

ІІІ

 

ІІІ

   

І

 

10

2005/2006

 

ІІІ,ІІІ,

ІІІ

     

І,І,ІІ

 

14

2006/2007

ІІ,ІІ,ІІ

ІІІ,ІІІ

ІІІ

 

ІІ,ІІІ

ІІІ,ІІІ,

ІІІ

І,І,ІІ,ІІ

 

31

2007/2008

   

І,ІІ

 

ІІ,ІІІ,ІІІ

І,ІІ,ІІІ

 

18

2008/2009

ІІІ

 

ІІ,ІІІ

ІІІ

ІІІ

І,І,ІI,ІI,ІІІ

 

20

2009/2010

II

 

I,II,III,III

 

II,II,III, III

I,I,I,I,II,II

 

23

2010/2011

II,III

II

I,III

III

I,II

I,I,II,III

 

20

2011/2012

   

II,III

 

I,II,III

I,II,II, III,III,III

 

15

2012/2013

II,II, III,III

II,III

I,III,

III

III

I,II,II, III

I,I,II,III, III,III

III

49

2013/2014

3

2

4

 

2 / 1

5

2

43

2014/2015

5

 

3

1

- / 1

2

 

27

Кількість призових місць

на обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах

за період з 2000 року по 2015 рік

 

Рік/

предмет

Укр.мова та літ-ра

Іноземна

мова

Математика

Інформатика / Інформац. технології

Фізика / Астрономія

Психоло

гія

2000/2001

           

2001/2002

 

ІІ

       

2002/2003

   

І

     

2003/2004

   

ІІ

ІІ

І

 

2004/2005

   

ІІ,ІІ

     

2005/2006

   

ІІ, ІІ,ІІ

     

2006/2007

ІІІ

 

І,ІІ,ІІІ

     

2007/2008

   

І,ІІ

     

2008/2009

   

І,І,ІІ,ІІ,ІІІ

ІІІ (всеукр.III)

     

2009/2010

   

ІІ,ІІІ

 

ІІІ

 

2010/2011

 

III

III,III

II

   

2011/2012

   

I,III

     

2012/2013

 

III

II,III,III

II,III

II

I (учасник всеукр)

2013/2014

   

1

4

1

 

2014/2015

           

 

Рік/

предмет

Історія

Право

Географія

Біологія / Екологія

Трудове

навчання

Фіз. вих

Всього

призових

місць на обласних олімпіадах

2000/2001

       

І,І,ІІІ

 

3

2001/2002

       

І,І, ІІ

(всеукр.ІІ, ІІІ)

 

4

2002/2003

       

І,І

(всеукр.ІІІ)

 

3

2003/2004

       

І,ІІ

(всеукр.ІІ)

 

5

2004/2005

       

І

(всеукр.ІІ)

 

3

2005/2006

       

І,ІІ,ІI

 

6

2006/2007

ІІІ

ІІІ

 

ІІІ

І,ІІ,ІІ

 

10

2007/2008

     

ІІІ

ІІ,ІІІ

 

5

2008/2009

ІІІ

     

І,І,ІІ

 

9

2009/2010

   

І,ІII

 

І,ІІ,ІІ,ІII

 

9

2010/2011

II

 

II

 

II,II,III

(учасник всеукр)

 

9

2011/2012

       

I,III

 

4

2012/2013

   

I

III

   

10

2013/2014

  1  

 

1 1

9

2014/2015

             

 

Результативність участі учнів у конкурсах

Малої Академії Наук (за період з 2000 по 2015 рік)

 

Рік

Місто (кількість призових місць)

Область (кількість призових місць)

Всеукраїнський

МАН

2000-2001

8

2

-

2001-2002

5

-

-

2002-2003

6

5

-

2003-2004

12

6

-

2004-2005

10

4

1

2005-2006

14

6

-

2006-2007

10

3

-

2007-2008

8

5

-

2008-2009

5

5

-

2009-2010

7

4

-

2010-2011

14

4

-

2011-2012

12

4

-

2012-2013

12

4

-

2013-2014

7

1

-

2014-2015

7

-

-

 

Участь учнів у інших конкурсах у 2014-2015 н.р.

з\п

Назва конкурсу

П.І.учня

Клас

Місце

Учитель

1.

Міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Т.Г.Шевченка

Рибка Ксенія

11-М

ІІ

Петрова

Олена Іванівна

Мацак Карина

10-М

ІІІ

Іванова

Алла Степанівна

Зейналова Карина

9-М

ІІІ

Мовчан

Ольга Олександрівна

Бородай Єлизавета

7-М

ІІІ

Іванова

Алла Степанівна

2.

Міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Зейналова Карина

9-М

ІІ

Мовчан

Ольга Олександрівна

Бородай Єлизавета

7-М

ІІІ

Іванова

Алла Степанівна

Слухай Єлизавета

8-М

ІІІ

Тараненко

Олена Віталіївна

Стефанішина Ксенія

6-М

ІІІ

Петрова

Олена Іванівна

3.

Обласний чемпіонат «Сучасна інформатика - успішне майбутнє»

Говтвяниця

Максим

7-М

ІІ

Бабенко

Анастасія

Володимирівна

Овчаренко Дмитро

8-М

ІІ

Бабенко

Анастасія

Володимирівна

Ткаченко Дар’я

11-М

ІІІ

Бабенко

Анастасія

Володимирівна

4.

Обласний чемпіонат з ІКТ

Зейналова Карина

11-М

ІІІ

Бабенко

Анастасія

Володимирівна

5.

Міський фестиваль літературної творчості  «Здіймайся до зір, наше слово про мир»

Яровий Денис

Пономаренко Валерія

Полянська Дар’я

6-М

10-Г

6-М

ІІІ

Петрова

Олена Іванівна

6.

Міський фестиваль

Дитячої творчості «Світ який – мережево казкове»

Бондарь Даяна

9-М

ІІІ

Мовчан

Ольга Олександрівна

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 лют   березень 2019   кві

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2019 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир



"