forex trading logo

Увійти на сайт



Головна Наші досягнення Різні конкурси
Різні конкурси

Загальний рейтинг міського фестивалю дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» - I місце

Переможці та призери міських конкурсів за 2011-2012 навчальний рік

Ансамбль бального танцю «Фестиваль» в номінації "Бальна хореографія" – Гран-Прі

1.Вовченко Андрій 11-А;

2.Балко Михайло  11-М;

3.Бордун Аліна 11-А;

4.Мельник Аліна  11-А;

5.Селівановї Марія  11-А;

6.Шаповал  Аркадій 8-М;

7.Маркіна  Інна10-М;

8.Зубрицький  Яна 10-М;

9.Мороз Дмитро 7-М;

10.Васканян Ані 7-М;

11.Мацак Каріна 7-М;

12.Шпак Єлізавета 7-М;

13.Білоус Валерія 7-Г;

14.Бондаренка Володимир 7-Г;

15.Гнідаш Сергій 7-Г;

16.Демиденко Дарина 7-Г;

17.Троян Юлія 7-Г;

18.Бондарь Даяна  6-М

Керівник: Бондарь Ю.Б.

 

 

Ансамбль «Фестиваль» в номінації "Народна хореографія" - І місце

1.Безугла Ангеліна;

2.Житник Руслан;

3.Гринь Дар’я;

4.Васько Марія;

5.Васильцов Євген;

6.Нечипоренко Вероніка;

7.Кістенюк Світлана;

8.Ониськів Олег;

9.Вакула Анна;

10.Бороздін Олександра;

11.Голуб Герман;

12.Лайтар Олександр;

13.Трощин Олександр;

14.Тилик Анастасія;

15.Хабанець Владислав;

16.Щур-Дунець Олекса

Керівник: Пащенко А.П.

 

Ансамбль «Спіріт» в номінації "Сучасна хореографія" ІІІ місце

1.Ганжа  Зінаїда 11-А;

2.Мельник Аліна  11-А

 

Переможці та призери вокального жанру

Квартет – І місце

1.Бондарь Даяна  6-М;

2.Срібний Роман 7-М;

3.Мацак Каріна 7-М;

4.Яременко Катерина 10-М

Керівник: Срібна Л.М.

Дует – І місце:

1 Бондарь Даяна  6-М;

2. Срібний  Романа 7-М

Керівник: Срібна Л.М.

Соліст - ІІ місце:

Бондарь Даяна  6-М ;

Керівник: Срібна Л.М.

Ансамбль «Тіко-Тіко» - І місце:

1.Литовченко Андрій 9-М;

2.Борецький  Андрій  9-М;

3.Костиря Аліна 11-А;

4.Ніколенко Олександр 11-Г;

5.Коваленко Максим

Керівник: Абрамова Л.П.

Ансамбль «Дзвіночок» - ІІІ місце:

1.Федоряка  Поліна ;

2.Кольба Анастасія;

3.Шахова Анастасія;

4.Шинкаренко Анна;

5.Лєщина  Ірина;

6.Кушнір Юлія;

7.Максимович Софія;

8.Тригуб Ольга.

Керівник: Родько Т.О.

 

 

"Екологічна агітбригада"- ІІ місце:

1.Бондаренко Володимир 7-Г;

2.Демиденко Дарина 7-Г;

3.Васкомян Ані 7-М;

4.Мацак Каріна 7-М;

5.Шпак Єлізавета 7-М;

6.Сень Роман 11-М;

7.Троян Юлія 7-М;

8.Бабюр Ебру 7-М;

9.Чернецька Марія 7-М;

10.Гнідаш Сергій 7-Г;

11.Мороз Дмитро 7-М.

Керівник: Лінська Т.В.

 

 

Команда лідерів - ІIІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю "Молодь обирає здоров'я"

1. Бордун Аліна 11-А;

2. Вовченко Андрій 11-А

3. Селіванова Марія 11-А;

4. Мельник Аліна 11-А;                                .

5. Мокляк Юлія 11-А;

6. Безугла Ксенія 11-А;

7. Хубова Олександра 11-М;

8. Ярошенко Аліна 11-А.

Керівники: Круглик Л.О.,Круглик Ю.О.

 

 

Інтелектуальна гра «Дебати» - ІІІ місце:

1. Цуканова Тетяна 11-А

2. Хубов Олександр 11-М;

3 .Олефір Владислав10-М;

4. Куряков Артур 10-М;

Керівник: Подолян А.В.

Драматичний гурток "Багряні вітрила" – IV місце в огляді театральних колективів

1. Бордун Аліна 11-А

2. Сень Роман 11-М;

3. Зубрицький Ян 10-М;

4.Олефір Владислав10-М;

5. Куряков Артур 10-М;

Керівник:  Дєточка  І .О.

 

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Walker Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2019 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир



"