forex trading logo

Увійти на сайт



Головна Наші досягнення Наші медалісти

Медалісти Полтавської гімназії №30

1977 рік

Антонюк Тетяна Іванівна

золота медаль

1985 рік

Калугіна Ірина Василівна

золота медаль

1986 рік

Сосновська Юлія Миколаївна

Кривонос Юрій Петрович

Ващенко Андрій Михайлович

Стехіна Наталія Валеріївна

Головко Світлана Сергіївна

Пилипчук Андрій Алімович

 

 

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

1987 рік

Лопухін Олег Валерійович

срібна медаль

1988 рік

Дубінська Вікторія Юзефівна

Максименко Оксана Володимирівна

Третьякова Олеся Олександрівна

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

1989 рік

Бабаніна Марина Юріївна

Макаревич Ольга

Мукогоренко Сергій Іванович

Буцик Володимир Григорович

Василенко Світлана Яківна

Бабанська Наталія Олексіївна

Борщ Оксана В'ячеславівна

Ванда Марина Олексіївна

Добровольска Анна Миколаївна

Паповян Олена Сергіївна

Стратилат В'ячеслав Іванович

Фукс Ірина Давидівна

золота медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

1990 рік

Земерова Тетяна Юріївна

Рахманов Володимир Іванович

Цибін Дмитро Євгенович

Брянцева Віра Юріївна

Очколас Ольга Миколаївна

Шарапова Ольга Леонідівна

Заливчий В'ячеслав Григорович

Юхименко Надія Анатоліївна

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

1991 рік

Староверець Олена Анатоліївна

Троцик Оксана Анатоліївна

Козлова Тетяна Михайлівна

Лисенко Микола Вікторович

Манцева Наталія Володимирівна

Сахно Анна Володимирівна

Берегова Ольга Олександрівна

Грачова Наталія Геннадіївна

Карасюк Лілія Олексіївна

Колесник Олена Володимирівна

Криворучко Андрій Борисович

Косенко Юлія Володимирівна

Миколенко Наталія Миколаївна

Пшенична Анна Вікторівна

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

1992 рік

Чернишова Анна Михайлівна

Мінко Світлана Іванівна

Подольська Олена Валентинівна

Лавриненко Ірина Костянтинівна

Коздоба Оксана Анатоліївна

Березльова Тетяна Юріївна

Войтович Людмила Вікторівна

Куценко Тетяна Василівна

Правильщикова Тамара Володимирівна

Хомич Наталія Анатоліївна

Михайлюк Наталія Миколаївна

золота медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

срібна медаль

1993 рік

Березівська Ірина Юріївна

Зачепило Світлана Вікторівна

Огуй Владислав Вікторович

Наумов Дмитро Олегович

Самохвал Світлана Олександрівна

Капустіна Наталія Олександрівна

Максименко Вікторія Юріївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

1994 рік

Василенко Лариса Яківна

Балабан Микола Петрович

Істягіна Наталія Олександрівна

Шерстюк Яніна Анатоліївна

Самохвалова Тетяна Юріївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

1995 рік

Слєдков Віталій Вікторович

золота медаль

1998 рік

Варвянська Світлана Олександрівна

Герасько Олена Олегівна

Косенко Олександра Анатоліївна

Ніколаєнко Таїсія Володимирівна

Бєдуха Наталія Олексіївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

1999 рік

Закопай Мілана Юріївна

Кікоть Марина Миколаївна

Медянник Анна Юріївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2000 рік

Кашкалда Марина Володимирівна

Круглик Олена Олександрівна

Кирса Євгенія Вікторівна

Молчанова Анна Сергіївна

Пухай Марина Сергіївна

Сотуга Олена Вікторівна

Шапошнікова Марина Олександрівна

Подольська Тетяна Валентинівна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2001 рік

Микитась Ірина Сергіївна

Бєлоконь Дмитро Миколайович

Горобець Костянтин Миколайович

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

2002 рік

Клименко Анна Олександрівна

Пилипенко Мирослава Василівна

золота медаль

золота медаль

2003 рік

Кириленко Катерина Іванівна

Філенко Олександр Сергійович

Круглик Юлія Олександрівна

Самсонова Анна Вікторівна

Кібальнік Наталія Миколаївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

2004 рік

Гаража Марина Миколаївна

Григоренко Катерина Іванівна

Марук Ольга Михайлівна

Шевченко Марина Вадимівна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2005 рік

Ануфрієв Євген Володимирович

Бондаренко Ярослав Ігорович

Устименко Юлія Сергіївна

Гожа Ірина Юріївна

Целовальник Ольга Олександрівна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

срібна медаль

2006 рік

Макарова Світлана Сергіївна

Мильченко Валентина Василівна

Таргоній Ольга Ігорівна

Бібен Юлія Михайлівна

Дашко Катерина Анатоліївна

Скиба Ірина Миколаївна

Стороженко Наталія Василівна

Уставицька Олена Олександрівна

Шибалова Олена Сергіївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2007 рік

Дмитренко Денис Олегович

Луценко Юлія Станіславівна

Синягівська Анна Миколаївна

Дрига Анжела Юріївна

Козлов Сергій Сергійович

Носульчак Анна Віталіївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2008 рік

Бражник Катерина Федорівна

Долга Ольга Олександрівна

Захарченко Юлія Юріївна

Кіріченко Марія Миколаївна

Кулай Марія Вячеславівна

Міняйло Тетяна Володимирівна

Петряник Мар'яна Миколаївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2009 рік

Довбиш Аліса Олександрівна

Кучеренко Аліна Олександрівна

Дорошенко Юлія Олексіївна

Александрова Тетяна Євгеніївна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2010 рік

Козуб Дар’я Юріївна

Білевич Ілона Ігорівна

Герасимова Вікторія Володимирівна

Клочкова Анна Сергіївна

Фоменко Ілона Олександрівна

Усенко Ніна Олександрівна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

2011рік

Мостовенко Станіслав Миколайович

Рубцова валентина Володимирівна

Федій Анна Валентинівна

Шпіка Ірина Ігорівна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2012рік

Бєгункова Анна Сергіївна

Бочкарьова Євгенія Валеріївна

Кочеткова Катерина Ігорівна

Погрібна Катерина Олегівна

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

2013рік

Овчаренко Петро Олександрович

Олефір Владислав Олегович

Хальзова Дарья Сергіївна

Куряков Артур Георгійович

золота медаль

золота медаль

золота медаль

срібна медаль

2014рік

Кікоть Анна Сергіївна

Курасова Валерія Едуардівна

Ландар Карина Олександрівна

Нестеренко Валерія Дмитрівна

Цубер Олексій Григорович

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

золота медаль

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Walker Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2019 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир



"