14 лютого - День святого Валентина
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
У Полтавській ЗШ № 30 пройшла низка загальношкільних заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашені холи школи вже при вході всім задавали піднесеного настрою, працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам.
Яскравою подією стала шоу програма «Зоряні курчата» участь в якій взяли учні 9 – 10 класів. Змагалися дві команди: «Хлопці» та «Дівчата». Вони мали пройти випробування шести раундів – «Караоке без приголосних», «Два в одному», «Що спільного?», «Корпоратив», «Каляки-маляки», «Хто спритніший». Суддями заходу стали:
- заступник директора з ВР – Колісник Таміла Вікторівна;
- вчитель музичного мистецтва – Родько Тетяна Олексіївна;
- вчитель історії та права – Подолян Анатолій Володимирович.
Протягом свята в залі панував веселий сміх, піднесений настрій. Діти не боялися ділитися своїми емоціями, талантами та вмінням.
По завершенню свята, доки судді підраховували бали, між учасниками була розіграна лотерея на отримання сертифікатів-подарунків від вчителів школи.
А підсумком свята стала перемога команди «Дівчата».
Тож величезна подяка всім учасникам за їх творчу працю та той чудовий святковий настрій, який вони подарували всім присутнім.
Окрема подяка Бондарю Юрію Борисовичу, який підготував неймовірну презентацію для шоу програми та музику, яка підіймала настрій.
Крім цього щиро дякуємо вчителям, які долучилися до підготовки цього дійства - Недоріченко Д.А., Корнієнко О.В. та всім-всім глядачам за підтримку наших конкурсантів!

Свято підготувала педагог-організатор Гребіник А. В.

лют   березень 2019   кві