forex trading logo

Увійти на сайтГоловна Публічна інформація Правила прийому до школи
Правила прийому до школи

 

Зарахування учнів до закладу освіти відбувається згідно чинного законодавства України.

 

Витяг зі статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради    Полтавської області:

 

1.     Зарахування учнів до закладу освіти  здійснюється за наказом директорана підставі особистої    заяви (для неповнолітніх - заяви батьків абоосіб, які їх замінюють) або направлення управління освіти, а також свідоцтва про народження (копії) паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу). У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року до іншого закладу освіти. Переведення учнів до іншого закладу освіти здійснюється за наявності особової справи учня встановленогоМіністерством освіти і науки України зразка.

 

2.      Зарахування учнів 1-4 класів до закладу освіти І-го ступеня здійснюється без проведення конкурсу. Гарантоване право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування  школи. Якщо кількість поданих заяв перевищує спроможність школи, дозволяєтьсязарахування учнів, які не проживають на території обслуговування школи, за наявності вільних місць.

 

3.     Відповідно до п. 4 ст. 12 ЗУ «Про освіту»початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

 

 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 лис   грудень 2022   січ

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Julianna Walker Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2022 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир"