forex trading logo

Увійти на сайт



Головна Набір до першого класу Наказ №90 від 10.06.2016
Наказ №90 від 10.06.2016

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №30

ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Н А К А З

№90                                                                          від_10.06.2016 року

“Про випуск учнів 9-х класів

і видачу свідоцтв про базову

загальну  середню освіту”

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України № 319 від 14.04.2008 року “Про затвердження інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів та форм власності”,  рішенням педагогічної ради Полтавської загальноосвітньої школи №30 протокол № 12 від 09.05.2015 року та на підставі результатів державної підсумкової атестації, НАКАЗУЮ:

  1. Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту «З відзнакою» учням, які закінчили П ступінь Полтавської ЗШ №30 на  високому рівні:

9-М клас

1.      Величко Діані Віталіївні

2.      Овчаренку Дмитру Володимировичу

3.      Слухай Єлизаветі Василівні

2.Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту звичайного зразка учням, які закінчили П ступінь Полтавської ЗШ №30 на достатньому та високому рівні:

9-Г клас

1.      Мирошниченко Ангеліні Олександрівні

2.      Селезько Владиславі Юріївні

3.      Стешенко Сніжані Вікторівні

9-М клас

1.      Аваковій Марині Сергіївні

2.      Бабері Богдану Олексійовичу

3.      Бочкарь Володимиру Олександровичу

4.      Голубу Андрію Дмитровичу

5.      Кавун Ілоні Володимирівні

6.      Коробці Софії Юріївні

7.      Кікачешвілі Діані Таймуразівні

8.      Куленяк Анастасії Ігорівні

9.      Прокопчуку Олександру Романовичу

10.  Сапроновій Анні Миколаївні

11.  Смоловик Альоні Олегівні

12.  Чопівському Богдану Олександровичу

3.Видати свідоцтво про базову загальну освіту звичайного зразка випускникам:

9-Г клас

1.      Барабашу Сергію Віталійовичу

2.      Богдану Дмитру Анатолійовичу

3.      Бочковському Юрію Віталійовичу

4.      Гербуту Валентину Олеговичу

5.      Гоку Євгену Ігоровичу

6.      Коваленку Михайлу Олександровичу

7.      Колос Аліні Андріївні

8.      Компанієць Тамарі Валеріївні

9.      Круку Андрію  Вікторовичу

10.  Лісовому Руслану Геннадійовичу

11.  Марюсі Єлизаветі Олександрівні

12.  Мироненко Владі Вікторівні

13.  Могилі Олександрі Костянтинівні

14.  Назаруку Костянтину Богдановичу

15.  Олійник Дарії Дмитрівні

16.  Радіонову Даниілу Олександровичу

17.  Ситнику Андрію Андрійовичу

18.  Ситніку Олександру Віталійовичу

19.  Соколенку Євгенію Павловичу

20.  Хурсі Анні Миколаївні

21.  Черкас Анні Юріївні

22.  Шпортьку Андрію Ігоровичу

23.  Байгозіну Вячеславу Едуардовичу

9-М клас

1.      Биховець Анні Сергіївні

2.      Гур'євій Орині Андріївні

3.      Дем’яненку Віталію Олександровичу

4.      Дубовику Владиславу Вікторовичу

5.      Забережній Юлії Володимирівні

6.      Калініченку Іллі Олександровичу

7.      Карповичу  Владиславу Андрійовичу

8.      Кікачешвілі Кристині Теймуразівні

9.      Нікіпєлову Ярославу Віталійовичу

10.  Павлюченку Олексію Романовичу

11.  Поліщуку Станіславу Вікторовичу

12.  Слиньку Владиславу Дмитровичу

13.  Фоменко Анастасії Олександрівні

14.  Штофелю Євгенію Олександровичу

15.  Щербаку Максиму Сергійовичу

4.      Нагородити похвальною грамотою “За особливі успіхи у вивченні окремих предметів”:

9-Г клас

1.      Селезько Владиславу Юріївну (історія, правознавство)

9-М клас

           1 .Овчаренко Дмитра Володимировича (математика, географія)

2.      Прокопчука Олександра Романовича (інформатика, фізика)

3.      Бочкарь Володимира Олександровича (інформатика)

4.      Слухай Єлизавету Василівну (українська мова)

5.      Величко Дану Віталіївну (історія)

5.За добре навчання і активну суспільно-корисну роботу нагородити грамотами таких учнів:

9-Г клас

1.      Колос Аліну Андріївну

2.      Мироненко Владу Вікторівну

3.      Мирошниченко Ангеліну Олександрівну

4.      Селезько Владиславу Юріївну

5.      Стешенко Сніжану Вікторівну

6.      Черкас Анну Юріївну

9-М клас

1.      Авакову Марину Сергіївну

2.      Баберю Богдана Олексійовича

3.      Бочкаря Володимира Олександровича

4.      Голуба Андрія Дмитровича

5.      Величко Діану Віталіївну

6.      Забережну Юлію Володимирівну

7.      Кавун Ілону Володимирівну

8.      Коробку Софію Юріївну

9.      Кікачешвілі Діану Теймуразівну

10.  Кікачешвілі Кристину Теймуразівну

11.  Слухай Єлизавету Василівну

12.  Прокопчука Олександра Романовича

13.  Овчаренка Дмитра Володимировича

14.  Фоменко Анастасію Олександрівну

15.  Куленяк Анастасію Ігорівну

16.  Сапронову Анну Миколаївну

17.  Смоловик Альону Олегівну

6.За активну участь у суспільно корисній роботі  нагородити грамотою таких учнів:

9-Г клас

1.      Марюху Єлизавету Олександрівну

2.      Могилу Олександру Костянтинівну

3.      Олійник Дарію Дмитрівну

4.      Шпортька Андрія Ігоровича

7.За активну участь у спортивних та туристсько-краєзнавчих змаганнях нагородити грамотою таких учнів

9-Г клас

1.      Коваленка Михайла Олександровича

2.      Компанієць Тамару Валеріївну

9-М клас

3.      Баберю Богдана Олексійовича

4.      Овчаренка Дмитра Володимировичу

5.      Карповича Владислава Андрійовича

6.      Кікачешвілі Діану Теймуразівну

7.      Аваковій Марині Сергіївні

8.      Слухай Єлизавету Василівну

9.      Коробку Софію Юріївну

10.  Голуба Андрія Дмитровича

11.  Чопівського Богндана Олександровича

12.  Штофеля Євгенія Олександровича

8.За добре виховання дітей, допомогу в роботі класному керівникові, велику суспільну роботу оголосити подяки батькам:

9-Г клас

1.      Мирошниченко Ірині Миколаївні та Олександру Анатолійовичу

2.      Черкас Світлані Анатоліївні та Юрію Анатолійовичу

3.      Марюсі Ірині Юріївні

9-М клас

1.      Слухай Василю Петровичу та Наталії Вікторівні

2.      Куленяк Ігорю Володимировичу та Тетяні Дмитрівні

3.      Овчаренко Володимиру Миколайовичу та Анні Геннадіївні

4.      Бочкарь Олександру Анатолійовичу та Юлії Дмитрівні

5.      Бабері Олексію Анатолійовичу та Тетяні Василівні

6.      Величко Віталію Анатолійовичу та Інні Володимирівні

7.      Грибінник Аліні Іванівні

8.      Поліщукам Віктору Валерійовичу та Віті Олександрівні

9.      Аваковим Сергію Романовичу та Кристині Альбертівні

10.  Сапроновим Тетяні Василівні та Миколі Вікторовичу

11.  11 Карповичам Марині Борисівні та Андрію Олександровичу

9.За сумлінне виконання батьківських обов’язків, гідне виховання дитини оголосити подяку:

9-Г клас

1.      Селезько Лесі Миколаївні та Юрію Вікторовичу

2.      Бойко Ганні Олександрівні та Віталію Володимировичу

10.Оголосити подяку як активному члену батьківської громади, за допомогу класному керівнику, ініціативність та сумлінність:

9-Г клас

1.      Гок Ользі Василівні та Ігореві Павловичу

2.      Шпортько Наталії Петрівні та Ігореві Григоровичу

11.За організацію навчально-виховної роботи в класі, за ефективну роботу з батьками по вихованню молоді і укріпленню навчально-матеріальної бази школи оголосити подяку з занесенням в трудову книжку класним керівникам:

9-Г клас          -           Мовчан Ользі Олександрівні

9-М клас        -           Мороз Наталії Олександрівні

 

Директор ЗШ №30                                                            О.В. Чередник

 
 

Голосування

Чи подобається Вам наш сайт?
 

Календар

 лип   серпень 2018   вер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Willis Technology


Останні новини

Важливо знати

Архів новин

Автори

© 2018 Полтавська гімназія №30. Всі права захищено.
© 2011 Сайт створили Лубенець Ігор та Сенюк Володимир



"